Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Gore tex vs Novadry

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Gore tex vs Novadry

    Качествата на gore tex уж са известни, но дрехите са скъпи. Има ли някой лични впечатления от nova dry? Разликата в цените е към 3 пъти. Трябва да си купя ново яке за летен планински туризъм.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: Gore tex vs Novadry

    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    Качествата на gore tex уж са известни, но дрехите са скъпи. Има ли някой лични впечатления от nova dry? Разликата в цените е към 3 пъти. Трябва да си купя ново яке за летен планински туризъм.
    А нещо с e-vent..... За мен gore-tex си остава номер едно! Nova dry немска разработка ли е? Ако не си високо в планината можеш да минеш с нещо много по евтино.
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #3
      От: Gore tex vs Novadry

      Ето на който му се чете да почете http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...80%D0%B8%D0%B8 , аз съм на линия као мога да помогна с допълнителна информация след това.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #4
        От: Gore tex vs Novadry

        Да-а-а, сайта ти е много "шарен", но търся лично мнение . И да поясня - за мене това е работно облекло. Не, че ходя гол до сега, ама сегашния ми летен екип повече мокри от пот, отколкото от дъжд . Впечатленията ми са от бурята в Ц.Балкан на 29 май. Ето снимки от градушката на другия ден (30 май):
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00106.jpg
Прегледи:2
Размер:282.0 КБ
ID:5592981Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00108.jpg
Прегледи:2
Размер:156.9 КБ
ID:5592982Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00110.jpg
Прегледи:2
Размер:225.6 КБ
ID:5592983
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #5
          От: Gore tex vs Novadry

          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          ...................... търся лично мнение ................
          Ако е по мой адрес, мога да те уверя, че статията отразява личното ми мнение до толкова, доколкото да не противоречи на фактите. Позволявам си да я споделя, защото съм убеден, че в този момент не може да се намери по-актуална и по-конкретна информация на български език. А ако и на английски намерите нещо по-информативно ще е много олезно, така че давайте.
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #6
            От: Gore tex vs Novadry

            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
            Да-а-а, сайта ти е много "шарен", но търся лично мнение .

            Да поясня, това не е сайта на Айсрънър, а един нов и много интересен проект, който се движи в сътрудничество с нашия форум. И второ, за тези , които не го познават, Сашо е планира, алпинист и височинен работник, с това си изкарва хляба, и мнението му е 100% меродавно най-вече заради огромния му личен му опит
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X