Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със скоростите на АТВ BASHAN 250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със скоростите на АТВ BASHAN 250cc

    Колеги, имам следния проблем. Като купих машината не работеше реверса. Само напред беше фиксиран лостът, защото беше счупен фиксаторът на включвателя. Поръчах в Китай включвател и го очаквам тези дни. Обаче ме притеснява един проблем. Каро раздвижих вилката за превключваме на посоките, скоростите изчезнаха. Лостът за превключване на скоростите не работи. Освен това, като включа на предна или задна и подам малко повече газ - изключва. Този проблем дали ще се оправи като сменя фиксатора или имам проблем и със скоростната кутия.

  • #2
    От: Проблем със скоростите на АТВ BASHAN 250cc

    Ако не те мързи източи маслото и виж какво ще има в цедката или филтъра зависи какво имаш, по принцип ми се струва че има и потрошени зъбчатки но след отваряне ще разбереш , дано не съм прав!
    Части има и тук не е нужно да поръчваш от Китай!
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 14-06-14, 18:32. Причина: правопис

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със скоростите на АТВ BASHAN 250cc

      Колега пиши дали си реши проблема, че и аз имам като твоето АТВ и май съм със същия проблем. В събота го натоварих здраво по един наклон и започна да включва задна скорост много трудно, започна да изключва от първа скорост когато се натовари по-сериозно и има нещо като удар или придръпване (тласък) по време на движени на равен участък.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X