Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся немска овчарка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся немска овчарка

    Здравейте, от 4 години вкъщи нямаме "пазач", затова пък го заместват 2 котарака . В последно време си спомням за времето когато кучето ме "отвличаше" от задачите поне за 30-40 мин. с ежедневната ни разходка. Та ми се прииска пак да си имаме куче вкъщи. В този ред на мисли, ако някой има палета и им търси нов дом да се обажда.
    До сега не съм си избирал кучетата - те сами са си идвали при мен, сега аз търся и май съм се спрял на немска овчарка с оглед привързаността им към семейството и охранителните им способности. И все пак, всякакво кутре е добре дошло.

    - единственото изискване е кученцето да е от Пловдив или региона


    Поздрави !

  • #2
    От: Търся немска овчарка

    Днес щеше да отида да взема едно пале, но стопанката му се оказа крайно несериозна, тъй че продължавам с търсенето на другар

    Коментар


    • #3
      От: Търся немска овчарка

      Немската овчарка е отличен избор, досега само такива сме имали през годините и съм много доволен.В момента нямаме куче, но ако ще се взима пак ще бъде немска овчарка!

      Коментар


      • #4
        От: Търся немска овчарка

        Потърси Жоро Витлиемов от форума - той ги развъжда и мисля може да ти го достави и до Пловдив.
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • #5
          От: Търся немска овчарка

          Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
          Потърси Жоро Витлиемов от форума - той ги развъжда и мисля може да ти го достави и до Пловдив.
          Ще говоря

          Коментар


          • #6
            От: Търся немска овчарка

            Туко -що се заговорих с познат. Може да ми даде кутре с майка ротвайлер и баща лабрадор.
            Как ви се струва?

            Коментар


            • #7
              От: Търся немска овчарка

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              Как ви се струва?
              Като котка в чувал. Не знаеш на кое от двете и колко ще се метне.

              Лабрадор-пазач ми се чини малко невъзможно. Без да съм никакъв разбирач по въпроса.

              Това ако искаш да е пазач де. За домашно куче са абсолютни душици.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Търся немска овчарка

                Пазач ще е до толкова, до колкото да лайне ако има непознат. По -същественото е другар, който да взимам с мен когато скитам по планините ...


                п.п. то ясно че няма как да разберем какво ще ми се падне. Само ще гледам да е женско

                Коментар


                • #9
                  От: Търся немска овчарка

                  Няма значение каква порода е кучето, важното е да имаш четириног приятел. Каквато и порода да е, все ще те обича, така че вземи каквото ти е на сърце.
                  И после да не да забравиш да се похвалиш!
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся немска овчарка

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    .

                    Лабрадор-пазач ми се чини малко невъзможно. Без да съм никакъв разбирач по въпроса.

                    Това ако искаш да е пазач де. За домашно куче са абсолютни душици.
                    Малко според зависи.
                    Черньо (лабрадорче черно с бяла вратовръзка), лека му пръст, не даваше на чужд човека да стъпи в двора.
                    На улицата си играеше с комшията, обаче посегнеше ли към дръжката на дворната врата- ще го изяде.
                    Двора си беше негова територия и допускаше само семейството.
                    Баща ми казваше, че по него познавал, кога се прибираме- опъва синжира и само скимти- значи колата е на пресечката.
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся немска овчарка

                      Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                      Малко според зависи.
                      Черньо (лабрадорче черно с бяла вратовръзка), лека му пръст, не даваше на чужд човека да стъпи в двора.
                      На улицата си играеше с комшията, обаче посегнеше ли към дръжката на дворната врата- ще го изяде.
                      Двора си беше негова територия и допускаше само семейството.
                      Баща ми казваше, че по него познавал, кога се прибираме- опъва синжира и само скимти- значи колата е на пресечката.
                      Имахме едно куче Джими (бог да го прости) - беше кръстоска м/у гонче и немска овчарка. От 6 месечно беше само на синджир (10-12м). Като вечер го пускахме да тича. Беше в парцел 800кв. Познаваше кой отваря вратата само по звука. Невероятен пазач. Обаче навън не припарваше, 2-3 пъти оставяхме врата отворена, а той развързан - стоеше на прага и не мърдаше навън.
                      Тъй, че утре ако не ми мине котка пътя да си взема куче , ще се похваля ..


                      Поздрави !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся немска овчарка

                        Здравейте, взех кюси мъжко кученце. Майка голдън ретривър, баща лабрадор - голям симпатяга е

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся немска овчарка

                          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                          голям симпатяга е
                          Без снимки не се брои.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся немска овчарка

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Без снимки не се брои.
                            Прав е Спарки!

                            Да ти е жив и здрав новия приятел и много да се разбирате!
                            Life is too short to drive dull cars!

                            Fight global warming !
                            ... turn on your A/С !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся немска овчарка

                              Туко -що заснета

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1402692351393.jpg
Прегледи:1
Размер:94.8 КБ
ID:5593137

                              А това е майката :
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1402692381114.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5593138

                              И светкавичен въпрос - от 6 до сега ака 3 пъти, яло е 2 лъжици кисело мляко с четвърт хляб и към 8 около 3 парченца пържолка.
                              Акото е досущ като горчица
                              - също така пишка 5-6 пъти.

                              Поздрави!
                              Последно редактирано от I.Stoyanov; 13-06-14, 22:57.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X