Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся немска овчарка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търся немска овчарка

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Ето го нашия кръстоска е между немска овчарка и сибирско хъски или нещо от тия породи . На 4 години е и никога от нищо не е боледувал . Откачи ли се от синджира е водач на кварталната глутница . Боец от всякъде сваля с лекота много по едри от него .[ATTACH=CONFIG]988283[/ATTACH]
    Голям симпатяга,много е сладък !
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

    Коментар


    • #47
      От: Търся немска овчарка

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190603_092452953_51.jpg
Прегледи:1
Размер:461.5 КБ
ID:5814810
      Ето я новата красавица
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #48
        От: Търся немска овчарка

        Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
        Ето я новата красавица
        Добре изглежда, да ти е жива и здрава!
        Не знам какво е мнението ти на тема кастриране, но лично ако си взема отново куче, и то женско, бих го кастрирал възможно най-рано (преди първото разгонване).
        Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
        Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

        Коментар


        • #49
          От: Търся немска овчарка

          Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
          Добре изглежда, да ти е жива и здрава!
          Не знам какво е мнението ти на тема кастриране, но лично ако си взема отново куче, и то женско, бих го кастрирал възможно най-рано (преди първото разгонване).
          Благодаря! За кастрирането не знам, но сякаш не ми се иска. Съсед имаше Голдън ретривър, изхвърлен от собственика, явно за развъждане са я взели, но нещо е имала проблеми. Той я взе от приюта, след време се наложи да я кастрират поради медицински проблем. Много напълня след това, но и си беше на години.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #50
            От: Търся немска овчарка

            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            Много напълня след това, но и си беше на години.
            Нашата глезана- Сара е кастрирана и напълня в последните две години (сега е на 7.5г) ,но е на "зърнената диета"-хапва каквото зърне,лежи където , когато и колкото си иска и намрази спорта.

            Коментар


            • #51
              От: Търся немска овчарка

              Така и трябва ,ако не се държат за разплод.Женските се кастрират задължително,защото след 4-5 година ,понякога и по-рано развиват лесно тумор на гърдите .Мойта карпатска овчарка си отиде от такива тумори ,защото ми беше жал да я кастрирам.Страхотно куче ,такъв умен питомец никога не съм имал,само със звуци правеше почти всичко ,когато се прибирах с колата ,изчезваше от оградата на 10тина метра,сядаше мирно и не мърдаше докато не вкарам МПСто ,затварям портата и даваше свободно.Непрежалима.ми е.Ветеринаря ми каза ,че е.грешка това че.не съм.я кастрирал,още ме е яд,мамка му...Напролет мисля.да задомявам друг домашен приятел,клетката и къщата си стоят и е много пусто......Лошо е да изгубиш четириног помощник и приятел.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #52
                От: Търся немска овчарка

                Извинявам се, че ползвам темата на колегата но стана приказка а и той си реши въпроса та продавам едното от две млади кучета,кръстоска баща българско овчарско куче майката е кръстоска от немска овчарка и кане корсо има снимки нагоре в темата.
                На 8 месеца отлични пазачи.
                Непретенциозни към храна и не боледуващи от болестите на чистите породи.
                Черната се казва Вяра а шарената Надежда хапват смело и плодове ,кори от диня и други зелений.https://youtu.be/dAmyGzhMTTo

                Търся им по 20 лева за здраве на животинките че , куче не се подарява.
                Задължително лично предаване на човек който ще ги гледа в двор.Животинките са в Търговище.

                Излишна ми е само едната, нямам претенций коя ще се вземе. 08787379нула1 Николай Колев
                Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                Място и хора към които да принадлежи ...

                Коментар


                • #53
                  От: Търся немска овчарка

                  Това е Надежда .
                  Прикачени файлове
                  Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                  Място и хора към които да принадлежи ...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X