Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся немска овчарка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Търся немска овчарка

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Спокойно,след два месеца ще и го върне с лихвите !Откакто имам питбул,котките изчезнаха !
    Говорих с кумата - ветеринарен лекар е. та тя каза първо да махна малкото на котката - вече е при новият си стопанин. Кутрето го отделих само в една неубитаема стая на 4 -тия етаж. За сега поне вечер ще е там.


    Дойде ми на акъл да изрежа ноктите на котката, ма това е най -крайният варянт

    Коментар


    • #32
      От: Търся немска овчарка

      Ноктите на котката са живи и не могат да се режат много дълбоко. Не тормози животното, такава си им е природата. Дръж ги разделени докато кутрето отрасне, после сами ще се оправят.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #33
        От: Търся немска овчарка

        Оправянето е едно на ръка.Номера е кутрето да остане със зъркели докато се стигне до оправянето.Комшиите имат огромен вълчак 70кг и е с извадено око от малък.Куче един път а ...сега види ли котка и я убива моментално - няма джаро няма маро.
        BMW X6

        Коментар


        • #34
          От: Търся немска овчарка

          Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
          Така е ,колкото са по дребни,са толкова по "вредни"! Две "дребни" могат да "огласят" цял квартал.

          - За храненето на малките не смея да споря с Жената, (Тя е "авторитета" в къщи) тя ги храни с "кашичка" от прясно мляко и сварено кълцано месо. Кутретата растат като гъби -на 40 дена бяха по 6 кг. и много "щури" !
          Какви са тези кутрета с този прираст и тегло?

          Коментар


          • #35
            От: Търся немска овчарка

            Първоначално публикуван от dim_ara Преглед на мнение
            Какви са тези кутрета с този прираст и тегло?
            Явно е куче от едра порода. Моето на 40 дена беше 7.1 килограма.

            Иване, честито да ти е кучето и много да те радва. Препоръчвам ти да прочетеш темата, която пуснах, когато си взех моят звяр. Има много полезни неща за четене.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #36
              От: Търся немска овчарка

              "Сара" е от хъски и "улично благородно",а "бащата" на малките -"хъски".
              Сара сега е на 2г. и7м. и тежи 26 кг. Снимка в "Имате ли си животно" страница -40.

              Коментар


              • #37
                От: Търся немска овчарка

                Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                Явно е куче от едра порода. Моето на 40 дена беше 7.1 килограма.

                Иване, честито да ти е кучето и много да те радва. Препоръчвам ти да прочетеш темата, която пуснах, когато си взех моят звяр. Има много полезни неща за четене.
                Радо, благодаря!
                - почвам темата

                Коментар


                • #38
                  От: Търся немска овчарка

                  Да повдигна темата. Търся малка немска овчарка, за предпочитане източноевропейска и женска. Ако някой има такива или познати, които продават, да казва. Не държа на родословие до девето коляно. Да е на по-нормални пари. И по възможност не много далеч от Габрово.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #39
                    От: Търся немска овчарка

                    Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                    Да повдигна темата. Търся малка немска овчарка, за предпочитане източноевропейска и женска..
                    Макар че винаги подхождам по един и същи начин, веднъж на 7-8 години по неизвестни за мен причини противозачатъчните не действат на домашните ми гадини ( били те кучета или котки ) Сега женската ми немска овчарка е на път да роди от Вълчо ( тук е на около 6 месеца) ......обаче е непородист.Ако нещо такова те интересува ще има вълчаци "фор фри"
                    Последно редактирано от дядо владо; 23-04-19, 18:36.
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #40
                      От: Търся немска овчарка

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      ще има вълчаци "фор фри"
                      Като изключим не породистия външен такива приплоди създават по малко здравословни грижи от породистите.Аз бях върл фен на Немските овчарки до преди 5 - 6 години но много медицински грижи създават или куцат нещо и няма причина или разтройство от храната ги гони или за съжаление онкологични болести.

                      Сега имам кръстоска Немска овчарка с кане корсо е не е красива като майка си нито умна като баща си не боледува.
                      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                      Място и хора към които да принадлежи ...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Търся немска овчарка

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        Макар че винаги подхождам по един и същи начин, веднъж на 7-8 години по неизвестни за мен причини противозачатъчните не действат на домашните ми гадини ( били те кучета или котки ) Сега женската ми немска овчарка е на път да роди от Вълчо ( тук е на около 6 месеца) ......обаче е непородист.Ако нещо такова те интересува ще има вълчаци "фор фри"
                        Благодаря за предложението, ще го имам в предвид. Но си ми доста далеч. Моята овчарка умря наскоро и ще и търся заместник. Но пък и в момента имам доста задачи и нямам време да се занимавам с малко куче, но е по-добре сега, отколкото есента. Кофти е, като не те чака някой на вратата.
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • #42
                          От: Търся немска овчарка

                          Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
                          Като изключим не породистия външен такива приплоди създават по малко здравословни грижи от породистите.Аз бях върл фен на Немските овчарки до преди 5 - 6 години но много медицински грижи създават или куцат нещо и няма причина или разтройство от храната ги гони или за съжаление онкологични болести.

                          Сега имам кръстоска Немска овчарка с кане корсо е не е красива като майка си нито умна като баща си не боледува.
                          И как изглежда това куче? Питам защото си търся кане корсо и ми е интересна новата порода.
                          Nissan Pathfinder 4.0L

                          Коментар


                          • #43
                            От: Търся немска овчарка

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            Сега женската ми немска овчарка е на път да роди от Вълчо ( тук е на около 6 месеца) ......
                            Аз отпадам. Създателя в негов си стил пак ме изненада, финално мъртви раждания, аборти и т.н. "веселби". Няма да има "Вълчовци"
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #44
                              От: Търся немска овчарка

                              Първоначално публикуван от EWGENI AWRAMOW Преглед на мнение
                              И как изглежда това куче? Питам защото си търся кане корсо и ми е интересна новата порода.
                              Етоя , но е много свенлива и не обича да я снимат.
                              Прикачени файлове
                              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                              Място и хора към които да принадлежи ...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Търся немска овчарка

                                Ето го нашия кръстоска е между немска овчарка и сибирско хъски или нещо от тия породи . На 4 години е и никога от нищо не е боледувал . Откачи ли се от синджира е водач на кварталната глутница . Боец от всякъде сваля с лекота много по едри от него .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1461.jpg
Прегледи:1
Размер:462.5 КБ
ID:5814139
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X