Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся немска овчарка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся немска овчарка

    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
    Здравейте, взех кюси мъжко кученце. Майка голдън ретривър, баща лабрадор - голям симпатяга е
    Симпатяга! Честито! Ама охрана от това много да не чакаш!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      От: Търся немска овчарка

      Не му давай такива храни, че ще се разсипе от дрисък. Много е малко още. Иди и купи няколко кила гранули за бебета. Даже най-добре консерва за бебета, ама може да ти се видят скъпички. То на колко дни е всъщност? Като гледам на не повече от 40.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #18
        От: Търся немска овчарка

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        Не му давай такива храни, че ще се разсипе от дрисък. Много е малко още. Иди и купи няколко кила гранули за бебета. Даже най-добре консерва за бебета, ама може да ти се видят скъпички. То на колко дни е всъщност? Като гледам на не повече от 40.
        33-34 дни е мъника. Утре се прибирам на Банско и ще го заведа на ветеринар, тъкмо да попитам и за храната.


        Поздрави !
        п.п. за охрана имам СОТ

        Коментар


        • #19
          От: Търся немска овчарка

          Ако се беше забавил малко,щях да ти предложа кутрета между баща питбул и майка лабрадорка....как ще изглеждат,ще видим след 2 месеца !За пазач питбула нестава,имам чувството че ще тръгне с някой непознат,толкоз е лигав,лабрадорката я бива доста,най-големия пазач е една булонка ,няма пропуск,и хапе като за световно,даже и мене ..
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #20
            От: Търся немска овчарка

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Ако се беше забавил малко,щях да ти предложа кутрета между баща питбул и майка лабрадорка....как ще изглеждат,ще видим след 2 месеца !За пазач питбула нестава,имам чувството че ще тръгне с някой непознат,толкоз е лигав,лабрадорката я бива доста,най-големия пазач е една булонка ,няма пропуск,и хапе като за световно,даже и мене ..
            Ами днес съвсем инцидентно попаднах на колега с който се заговорихме, стана дума за кучета и той ми предложи от неговите кутрета. Отидох да ги видя и се влюбих в тези симпатяги. В началото ще ми е тегаво, че не съм гледал куче от 3-4 години, но ще му свикна

            Коментар


            • #21
              От: Търся немска овчарка

              Малките могат да ядат абсолютно всичко което могат и възрастните с тази разлика че трябва да е смляно на ситна каша.Добра захранка е също от телешкият салам тип хамбургски ситно нарязан.Не спирайте и прясното мляко.Макар че се одрискват от него и казват че завъждат глисти - спре ли се млякото се забавя и растежа.Като мине през ветеринар попитайте и кога трябва да се очисти от глистите.Всички малки кученца ги имат поети през млякото на майката.Попитайте и за ваксините...май най-добре е да минете през ветеринар първо...
              BMW X6

              Коментар


              • #22
                От: Търся немска овчарка

                Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                .май най-добре е да минете през ветеринар първо...
                - утре съм там


                п.п. Майката е абсолютно обезпаразитена, възможно ли е пак да има глисти >?

                Коментар


                • #23
                  От: Търся немска овчарка

                  Да
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся немска овчарка

                    Честито! Има си тема даже по отношение на папото за палетата.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся немска овчарка

                      Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                      Малките могат да ядат абсолютно всичко което могат и възрастните с тази разлика че трябва да е смляно на ситна каша.Добра захранка е също от телешкият салам тип хамбургски ситно нарязан.Не спирайте и прясното мляко.Макар че се одрискват от него и казват че завъждат глисти - спре ли се млякото се забавя и растежа.Като мине през ветеринар попитайте и кога трябва да се очисти от глистите.Всички малки кученца ги имат поети през млякото на майката.Попитайте и за ваксините...май най-добре е да минете през ветеринар първо...
                      То и човешките бебета могат да ядат пържени кюфтета и да пият бира, ама обикновено докторите не го препоръчват.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся немска овчарка

                        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                        То и човешките бебета могат да ядат пържени кюфтета и да пият бира, ама обикновено докторите не го препоръчват.
                        А по моя край (врачанско) се практикува ама и с вино и ракия
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся немска овчарка

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          най-големия пазач е една булонка ,няма пропуск,и хапе като за световно,даже и мене ..
                          Така е ,колкото са по дребни,са толкова по "вредни"! Две "дребни" могат да "огласят" цял квартал.

                          - За храненето на малките не смея да споря с Жената, (Тя е "авторитета" в къщи) тя ги храни с "кашичка" от прясно мляко и сварено кълцано месо. Кутретата растат като гъби -на 40 дена бяха по 6 кг. и много "щури" !

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся немска овчарка

                            Ново 20, женската котка щеше да му извади очите, едвам я разрървах - изподра ми ръцете.
                            Кажете чалъм да ги сдуша, че не виздам как може да съжителстват заедно...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся немска овчарка

                              По мои наблюдения няма такъв вариант. Докато кучето е малко, то е губещото. После става обратното. Рекордът ми беше от три котки и две кучета наведнъж, но в къща с двор, където е възможно поне за 5 минути да няма писъци и лай. Имал съм само един случай на другаруване между женски ризеншнауцер и мъжки сиамец, но като следствие, че разликата във възрастта им беше 15-тина дни. И все пак, когато пораснаха, ризеншнауцера бързо показа кой командва - опашката на сиамеца беше с три чупки вместо с една .
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търся немска овчарка

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                Ново 20, женската котка щеше да му извади очите, едвам я разрървах - изподра ми ръцете.
                                Кажете чалъм да ги сдуша, че не виздам как може да съжителстват заедно...
                                Спокойно,след два месеца ще и го върне с лихвите !Откакто имам питбул,котките изчезнаха !
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X