Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

    Здравейте, имате ли идея къде, овен в "Стената" могат да се намерят мъжки сандали Lizard на прилична цена - предполагам някой чуждестранен онлайн магазин. Малко закъснях с покупката както винаги...
    Александър

  • #2
    От: Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

    Само да предупредя, търговски линкове могат да се пускат само за фирми, Търговски партньори в този Форум. Всичко останало, което ще последва при така зададения въпрос, ще бъде трито и постналите го санкционирани. Затова моля, препоръките да са съобразени с Правилата - без директни линкове, или просто да се отправят на Лично съобщение към задалия въпроса.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      От: Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

      То май няма и да има линкове. На другите места са на сходни цени ...
      Александър

      Коментар


      • #4
        От: Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

        Взех си Teva - бяха ми по-удобни. Интересното е, че ми направиха само 5% отстъпка, защото не ги внасяли те. Нали уж трябваше да бъде 10% ама хайде... Толкова скъпи джапанки не съм си купувал, дано наистина да са толкова добри.
        Александър

        Коментар


        • #5
          От: Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

          Невероятен проблем, стената не е благотворително дружество, а търговско такова. Собственика има три деца и те също искат сандали , освен това и да ядат.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

            Е нищо де - все пак отстъпката си е отстъпка, добре е, че я има.
            Александър

            Коментар


            • #7
              От: Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Невероятен проблем, стената не е благотворително дружество, а търговско такова. Собственика има три деца и те също искат сандали , освен това и да ядат.
              Ахъм. И аз така - взех си за няколко лева от битака, нали собственика на тарабата също деца храни. Сега цяло лято с всяка бира ще си съзерцавам краката и ще се проклинам, че вместо да пия тая студената е можело да нахраня нечии други гладни деца и да си сипя една вода от чешмата за мое здраве.

              Ми това са едни прости сандали - нямат вграден тунер или слънчеви батерии, не стрелят на автоматична и не намират метал в пясъка на плажа, нали?.

              Коментар


              • #8
                От: Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

                Не ама не носиш 5 чифта резерва и не се пързалят за да усуча коляно в Ямайка.

                Аз имам Тева,Спайдърмен нам си каква подметка,кине и фрьга,нЕма Геле,препоръчвам.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

                  Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                  Ахъм. И аз така - взех си за няколко лева от битака, нали собственика на тарабата също деца храни. Сега цяло лято с всяка бира ще си съзерцавам краката и ще се проклинам, че вместо да пия тая студената е можело да нахраня нечии други гладни деца и да си сипя една вода от чешмата за мое здраве.

                  Ми това са едни прости сандали - нямат вграден тунер или слънчеви батерии, не стрелят на автоматична и не намират метал в пясъка на плажа, нали?.
                  Тъй де , взел си ги от Битака, знаел си какво да очакваш, от Стената също знаеш какво, ама и цената е ясна, не ти я казва след два дни.
                  Мога да ползвам доста по-различна отстъпка , но няма да го направя, защото и със , и без нея, не са ми по джоба и по снобията, затова си купувам от Регатта сандали - 19 лв. , карат вече 3-ти сезон, Кемъл - 5-ти сезон, малко скъпи обаче - 30 лв.
                  Ъъъъъ, таковътъ - спортни съ, да н си пумислити нещу, в мурету дажи си джиткъм с тях пу каминити и мидити.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

                    Ейй ми дай я насам де... отстъпката.
                    Александър

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сандали Lizard - от къде е най-евтино?

                      Аз пък съм на Source от миналата есен. Много доволен, но и цената не е ниска. За сметка на това ги носих в джунгли, пресичах бурни реки, газих в морето и ходих по цял ден с тях на краката без странични ефекти. В началото имаше период на привикване с каишките, но след това се чувствах много комфортно в тях. Имаше хипотези, че ще си удрям пръстите като са отворени отпред, но такова нещо не ми се е случвало.
                      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X