Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предстои покупка на TOYOTA HILUX- споделете реален опит.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предстои покупка на TOYOTA HILUX- споделете реален опит.

    Здравейте,

    От доста време съм фен на off road машините и същевременно на спортното каране. Опитах да задоволя страстите си като си купих Touareg V10 Tdi, но като изключим, че е със страхотен двигател- не става. Нито е като спотна кола, нито като off road машина го бива. Продадох го скоро и сега мисля да си купя първо нещо за off road. Голям фен съм на джиповете на TOYOTA и съм си избрал модела HILUX, двойна кабина с двигател 3,0 Tdi 171 hp. В форума тук не намирам много мнения за този модел и ми се иска да чуя повече от хора тествали неговите off road възможностти. А забравих да кажа, че мисля да го поръчвам с ARB диференциали и окачване.

  • #2
    До: Предстои покупка на TOYOTA HILUX- споделете реален опит.

    Първоначално публикуван от Pirgov Преглед на мнение
    Голям фен съм на джиповете на TOYOTA и съм си избрал модела HILUX
    Колега, ами то HiLux-а не е джип, а пикап. Не че пикапи не се карат офроуд, ама все пак това не им е силата.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Предстои покупка на TOYOTA HILUX- споделете реален опит.

      Всеки си избира марката сам,пробва не му харесва сменя ,харесва му продължава да усъвършенства.
      Погледни линковете по на доло на колегата veilside
      FORD MAVERIK 2.7TD
      Тел.0898662817
      LZ1IID

      Коментар


      • #4
        До: Предстои покупка на TOYOTA HILUX- споделете реален опит.

        Първоначално публикуван от Pirgov Преглед на мнение
        А забравих да кажа, че мисля да го поръчвам с ARB диференциали и окачване.
        Е така вече може да се говори за оф-роуд машина. Макар новия Хайлукс да е много по-далеч от предшественика си като боен кон, все още е не лоша база за тунинг. На оф-роуд изложението в Пловдив през имаше един такъв пипнат пикап и звучеше много добре. Но си е предимно експедиционен автомобил за работа в по-тежки но не и крайно екстремни условия.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X