Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип до 10к. + изисквания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джип до 10к. + изисквания

    Трябва ми нещо като 4х4-но пътувам 40к. на година и държа на нисък разход-около 17 лв на извънгродско!Ще минавам зимата Банско-Варна много пъти,а и е хубаво да има малко комфорт!Бюджета е около 10 к.-със включени 1000 лв за първоначално обслужване!Ако имате някакви насоки-бих Ви бил много благодарен!

  • #2
    От: Джип до 10к. със изисквания

    17лв/100км и 4х4 заедно те пращат дълбоко в газовите уредби и пак не остават много варианти.

    В нафта това прави около 6л/100км при сегашни цени, такива и леки коли са рядкост, а джипки такива няма. За бензин и не мислим даже.

    Коментар


    • #3
      От: Джип до 10к. със изисквания

      Здравейте,за съжаление-знам ,че сте безкрайно прави и дори се хванах,че написах 17 със лека усмивка!Ами-нека да вдигна розхода на 20 лв!Бих искал да може да има някакви,макар и скромни предложения!И-в момента карам хонда хрв и бих искал да вдигам над 100 км,защото с моята е страшно некомфортно!Благодаря!

      Коментар


      • #4
        От: Джип до 10к. със изисквания

        Мързи ме да смятам, как ще се справят с условието разход на гориво, иначе това
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=180497
        е горе-долу твоя маршрут, и твоите изисквания.
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • #5
          От: Джип до 10к. със изисквания

          Че каква е тази кола с която не може да вдигнеш над 100 ?
          Вземи си едно субару и му сложи газ, джип не ти трябва за асфалт .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #6
            От: Джип до 10к. със изисквания

            Получи се, че се опитвам да продам на краставичаря краставици ... ама нали постовете му излизат след одобрение
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • #7
              От: Джип до 10к. със изисквания

              Първоначално публикуван от MetalHeart Преглед на мнение
              Здравейте,за съжаление-знам ,че сте безкрайно прави и дори се хванах,че написах 17 със лека усмивка!Ами-нека да вдигна розхода на 20 лв!Бих искал да може да има някакви,макар и скромни предложения!И-в момента карам хонда хрв и бих искал да вдигам над 100 км,защото с моята е страшно некомфортно!Благодаря!
              + за Субаруто...........аз имам и HRV и OUTBACK, познай кое използвам за пътуване на дълго
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #8
                От: Джип до 10к. със изисквания

                Аз бих се спрял или на субару или на Ауди А6 куатро (първата модификация) с 2.5 дизел или някой от бензините. И в двата случая се постига еквивалента на 6/100 нафта извънградско, здрави и непретенциозни коли. Могат да се карат и по черно без притеснения. Не разбирам защо е необходим джип за Варна - Банско?...

                Коментар


                • #9
                  От: Джип до 10к. със изисквания

                  Един приятел във Франция преди няколко седмици си взе баварец 530ix комби. Твърди, че на дълъг път е под 7 на бензин. Ама тука не се предлагат много такива, а и цената им е над бюджета (говорим за модела след 2007, за предишните не съм гледал).
                  Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джип до 10к. със изисквания

                    Ами ще ми се да е нещо по-повдигнато-често,поради работата ми-пътувам на всевъзможни места и затова казах джип!Пък и по отвисоко е по-удобно!Ще погледна субаруто,ама не ми е на сърце!По скоро нещо като Туксон-а!
                    (ама чакам Вие да кажете)

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джип до 10к. със изисквания

                      Е, нека си твърди. Дали би се съгласил да ме вози из България за 0,20 лв/км? /У наше село бензина на лукойл е 2,35 лв. без отстъпка/ Ако е така да го наемам.Карал съм половин година БМВ 120 кабрио -170 к.с. с 6 ст. АСК. Беше на 21 000 км като влезе в моите ръце и 24-25 х.км при раздялата. По същия маршрут по който карам всеки ден без градско ми гореше 9,5-10 /100 бензин и колкото и да го милвах под 9 не падаше. А е малка колица, почти нова, всичко му беше наред /без грешки/ и не беше 4х4. Карах го бавно и нежно, по този маршрут никога не съм вдигнал над 120 км/ч.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Джип до 10к. със изисквания

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Е, нека си твърди. Дали би се съгласил...
                        Мога да ти дам мейла да го питаш. Предполагам, че едва ли ще има нещо против, ако му поемеш заплатата (около 3К евро) + командировъчните.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Джип до 10к. със изисквания

                          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                          Аз бих се спрял или на субару или на Ауди А6 куатро (първата модификация) с 2.5 дизел или някой от бензините. И в двата случая се постига еквивалента на 6/100 нафта извънградско, здрави и непретенциозни коли. Могат да се карат и по черно без притеснения. Не разбирам защо е необходим джип за Варна - Банско?...
                          Имаш предвид по-предния мотор, не 2.5 дето е 150 коня (известен в Ауди форума като душегуба - погубва те душевно и финансово), така ли.
                          SUV

                          Коментар


                          • #14
                            От: Джип до 10к. със изисквания

                            Първоначално публикуван от Dydo Преглед на мнение
                            Имаш предвид по-предния мотор, не 2.5 дето е 150 коня (известен в Ауди форума като душегуба - погубва те душевно и финансово), така ли.
                            Имам предвид единствения хубав 2.5тди на Ауди , редови петак, при А6 е 143кс, при бусовете Т4 е 102 и 151 коня.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Джип до 10к. + изисквания

                              Форестер 2.0 атмосферен извън града 100-120 гори 8/100 бензин,може да се газифицира,малко е шумно от гумите,но иначе е достатъчно комфортен,достатъчно пъргав и е абсолютно сигурен извън пътя(или докато не легне по дъно)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X