Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разход на Волга ГАЗ 24

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Разход на Волга ГАЗ 24

    Имах предвид с нейния си двигател 2,2 доколкото си спомням.
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #62
      От: Разход на Волга ГАЗ 24

      Нейния си двигател е 2.45 и ако много го пилиш ще вдигнеш 30% мощност ама ще стане неудобна за шофиране. А 3-4 литрови двигатели не е да няма. Място във Волгата има - кеф ти редови шестак, кеф ти V8.

      Коментар


      • #63
        От: Разход на Волга ГАЗ 24

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        . Място във Волгата има - кеф ти редови шестак, кеф ти V8.
        Такива бяха едно време в МВР за "Проследяването". С двигател от "Чайка" и оловни плочи под пода за стабилност. Като се блъснат във валяк го обръщат, а Волгата си е на гумите с изкривена броня и счупен фар.
        За кубатурата си прав, спомних си.
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • #64
          От: Разход на Волга ГАЗ 24

          На чисто нова Латвия,получена от Русе до Ст.Загора само не паднаха стъклата
          от вибрации.Сменихме кардана,и всичко си дойде на място.
          Просто,Руския автомобил иска повече внимание и обич!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #65
            От: Разход на Волга ГАЗ 24

            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            Връзкар
            Волгата ако беше с 30% по-мощна и с толкова по-икономична цена нямаше да има.
            То по едно време и транспорта го прехвърлиха към мен та монтьора викаше шефе ела да пийнеш една бира и да ти прегледам колата
            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Нейния си двигател е 2.45 и ако много го пилиш ще вдигнеш 30% мощност ама ще стане неудобна за шофиране. А 3-4 литрови двигатели не е да няма. Място във Волгата има - кеф ти редови шестак, кеф ти V8.
            Моя го пипнаха едни момчета от УБО начело със стария им шлайфист бате Любо Сапунов . На пълна газ и на трета въртеше гуми . Проблема при волгата са барабанните спирачки над 120 няма спиране .
            Последно редактирано от sek.1; 19-01-16, 06:04.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #66
              От: Разход на Волга ГАЗ 24

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              То по едно време и транспорта го прехвърлиха към мен та монтьора викаше шефе ела да пийнеш една бира и да ти прегледам колата Моя го пипнаха едни момчета от УБО начело със стария им шлайфист бате Любо Сапунов . На пълна газ и на трета въртеше гуми . Проблема при волгата са барабанните спирачки над 120 няма спиране .
              Тъй, де...
              А аз си мислех, че бирата е за монтьра
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • #67
                От: Разход на Волга ГАЗ 24

                Някой, кърпил ли е кола със смола и стъкломат, че ме увещават че било по- добре, понеже ставало доста здраво и после не избивала ръжда.

                Коментар


                • #68
                  От: Разход на Волга ГАЗ 24

                  Първоначално публикуван от Felipe Massa Преглед на мнение
                  Някой, кърпил ли е кола със смола и стъкломат, че ме увещават че било по- добре, понеже ставало доста здраво и после не избивала ръжда.
                  Ако колата е Трабант или Рено Еспас 1/2 има голямо поле за разгръщане на дейности със стъкломат и смола.

                  Изобщо казано с пластмаса можеш да кърпиш пластмасови детайли. Металните се кърпят, ами, с метал. За по-напреднали има елемент на подбор на металите и пластмасите.

                  Иначе в предпродажбен ремонт всичко може. Аз съм си купувал кола, на която значителни дупки в пода бяха закърпени със стари дискове за ъглошлайф и кит.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Разход на Волга ГАЗ 24

                    Първоначално публикуван от Felipe Massa Преглед на мнение
                    Някой, кърпил ли е кола със смола и стъкломат, че ме увещават че било по- добре, понеже ставало доста здраво и после не избивала ръжда.
                    В един автомобил, който по начало е с метални панели, които обикновено оформят някаква самоносеща конструкция, не е желателно да се употребява стъклопласт за "кърпене". Иначе аз съм вадил осем хавлиени кърпи голям формат от праговете на Шкода 120.... Всичко беше оформено като стъкломат с помощта на 2-3 големи кутии от влакнестия кит на Боди...
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #70
                      От: Разход на Волга ГАЗ 24

                      Ясно, разбрах!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Разход на Волга ГАЗ 24

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Ако колата е Трабант или Рено Еспас 1/2 има голямо поле за разгръщане на дейности със стъкломат и смола.

                        Изобщо казано с пластмаса можеш да кърпиш пластмасови детайли. Металните се кърпят, ами, с метал. За по-напреднали има елемент на подбор на металите и пластмасите.

                        Иначе в предпродажбен ремонт всичко може. Аз съм си купувал кола, на която значителни дупки в пода бяха закърпени със стари дискове за ъглошлайф и кит.
                        И III и "тройката" на Еспас е "стъкломатена"...вече 2004 натам IV ката е алуминиева...


                        ...по-темата - за тенекията - тенекия. след заварката е много добре да се обработи много добре за да не се допуска ръжда. Но, в много от случаите не е възможно и от двете страни. Както и да е, закърпиш ли солидно. Нямаш грижи.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Разход на Волга ГАЗ 24

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

                          Иначе в предпродажбен ремонт всичко може. Аз съм си купувал кола, на която значителни дупки в пода бяха закърпени със стари дискове за ъглошлайф и кит.
                          Гениии български ...преди двайсетина години тук имаше един образ който кърпеше със цимент и вестници
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #73
                            От: Разход на Волга ГАЗ 24

                            Стъкломат /навремето епоксидна смола и марля или бинт/ става за малки поражения на фасонни участъци /които не се носещи/. Аз съм привърженик на подходяща по дебелина ламарина, дупка 4,2 мм, болтче и гайка. През 8-10 см. Става въпрос за подове, прагове, багажници и т.н. където не се вижда или не е фатално. Където няма място за контра-видийка.
                            Чакам още малко да се оправи времето и почвам Ладата по дюшамето.
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • #74
                              От: Разход на Волга ГАЗ 24

                              Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                              Стъкломат /навремето епоксидна смола и марля или бинт/ става за малки поражения на фасонни участъци /които не се носещи/. Аз съм привърженик на подходяща по дебелина ламарина, дупка 4,2 мм, болтче и гайка. През 8-10 см. Става въпрос за подове, прагове, багажници и т.н. където не се вижда или не е фатално. Където няма място за контра-видийка.
                              Чакам още малко да се оправи времето и почвам Ладата по дюшамето.
                              Беше *88 година купих си първата кола лада 2103 която нямаше под ...толкова беше изгнила . И като я почнах ...винкели , ламарина с нитачката ...карах я 14 години там където я кърпих беше здраво . Сега на джипа / нямам лека кола / ми е изгнила едната врата от долу и не ми се занимава ...желая ти успех
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • #75
                                От: Разход на Волга ГАЗ 24

                                Първоначално публикуван от Felipe Massa Преглед на мнение
                                Някой, кърпил ли е кола със смола и стъкломат, че ме увещават че било по- добре, понеже ставало доста здраво и после не избивала ръжда.
                                За тия "свръх" технологии трябва да се допиташ до някой дупнишки бояджия...Там са толкова напред,че могат да направят купе само от рабица ,кит и конски фъшкии...
                                Ако питането ти е свързано с възстановяване на ретро автомобил,то тия дето те "увещават" направо ги разстреляй...не за друго,за да намалиш тарикатите...То и без тва свестните кърпачи са игла в купа сено...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X