Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерни ягодки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Бисерни ягодки

    Това е от Честит Рожден Ден на Злой!
    Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
    ( НА ПАРЕТИЦИ )
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #32
      До: Блясъци

      Е, такъв блясък не е имало...
      Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
      колеги искам да ви попитам - принципно акумулатор на колата е с променлив ток нали ?
      а тока които е по домовете ни е прав нали?

      И с някакъв преобразувател ли се превърща ПРОМЕНИЛИВИЯТ ВЪВ ПРАВ (или казано с други думи как да вкараме в експлоатация елемент от колата но да работи с напрежението по домовете ни,ТОВА ЧЕ ЩЕ ИМА ПРЕОБРАЗУВАТЕЛ ОТ 220-230V ВЪВ 12V ТВА ЯСНО ,НО ЩЕ ИМА ЛИ НЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ ОТ ТОВА(АКУМУЛАТОРА НА КОЛАТА ИМА ЛИ СЪЩАТА ЧЕСТОТА 50херца КАКТО ВЪВ КЪЩИ) ?... или аз бъркам нещо

      и каква е разликата межу тях двата тока че ми е интересно ?

      Коментар


      • #33
        До: Бисерни ягодки

        Едн буквичка само..

        Първоначално публикуван от Джамбазов
        ...Не се споменава никъде Уаз, Сузуки, Дайхатсу, все сериозни майки, като ги няма написани не съществуват ли?
        От тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...078#post277078

        Коментар


        • #34
          До: Бисерни ягодки

          Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
          ...след напълването и зашиването на пуйката я слагам в тавата завивам с фолио и в пучката на 50 градуса около 1-1,30 часа...
          Пуйката в пучката... Лошо няма, абсолютно на всеки се случват буквени грешки.

          Но и тази - и горния случай с майките автомобили ме подсеща за нещо, което отдавна съм забелязал. Има някаква магия с печатните грешки, вкл. във вестници, книги и т.н. В повечето случаи грешките безпогрешно си намират подходящо място - така че да стане или нещо със смешно изкривен смисъл, или нещо, което звучи смешно.

          А защо се получава така - науката мълчи.
          Искам България чиста!

          Коментар


          • #35
            До: Бисерни ягодки

            Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
            Първо място-бутилка вино и 3 суджука плюс лявото ухо на дясното прасе.
            Второ място-бутилка вино и 2 суджука, без ухо.
            Трето място-бутилка вино и 1 суджук, без абсолютно никакво ухо.
            Последния ще има удоволствието да целуне това прасе което е без ухо по гъза. Ако докато свършим калянето ,прасето е разфасовано, организатора ще предостави своя.
            Ако и той е възприпятстван ще предоставим някъкъв друг гъз по избор.


            От организацията на траяла на Заралийте...
            B+

            Коментар


            • #36
              До: Бисерни ягодки

              С nuvi 310 съм и ползвам слънчеви очила с поляризиращ филтър.
              трудно се вижда дисплея под определен ъгал и се налага да си въртя главата - по крастовищата хората ме смятат за луд

              Моля да споделите които от Вас ползват подобна навигация и имат слънчеви очила с такъв филтар да споделят мнения точно с какви очила са, ако е необходимо да сменя моите.
              Благодаря!
              Dimple
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • #37
                До: Бисерни ягодки

                Някой раздразни шефа Юли:
                Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                еи човек аз у тоя форум , така маи му казвате, съм наи прос ,немога да общувам по този начин, но ме дразниш, само като те видя , знаеш ли защо , мdи доста добре можеш да преценяваш , а се правиш, аз, със умни не споря , тук щтом такъв като мен търпят
                недеи,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,бъди толерантен, тоес директен какво го овъташ , Юли ,Монтана 088................ , мога да помогна
                и у кошчито долу не пиши повече

                Коментар


                • #38
                  До: Бисерни ягодки

                  продажба:симсон
                  • Цитат:
                    Мнение на ulkataa
                    И аз искам да разбера какав е проблема ? Просто давам другия номер на които да ме тарсят коповачи.Някакав проблем ли има
                  ПАВКО
                  0888802068

                  Коментар


                  • #39
                    До: Бисерни ягодки

                    Първоначално публикуван от rabies
                    мотора е имал само 1 собственик, към него има части за още поне 1 , вкл. двигател-комплект, и много други, с дискова спирачка и е много готин, шосеен е но ...., има и чисто нов акумулатор, не влече данъци!!! 0888 443 186 , за жалост искам много пари
                    ценатааа, ценатааа.....

                    Коментар


                    • #40
                      До: Бисерни ягодки

                      Стефан
                      )) О, да, инжекторите просто обожават октановите добавки, особено железните. С тях веднага отиват при техния си бог. Което се случва с всички праведно убиени. А комън рейлите отлитат от кеф още като чуят че наблизо има.
                      Единствените които смилат калпави горива са простите карбуратори и грамадните дизели. Останалото е от лукаваго и за по Витошка. Дето има бутикови бензиностанции.
                      Нямаше нужда да пиша от кой е )

                      Коментар


                      • #41
                        До: Бисерни ягодки

                        До: Tракторни гуми

                        Ас сащо мога да кажа, че ако някой има идея за гуми които да са по добри от тракторните гуми за лов и за супер офроуд и какво ли още не сравнено с идиотско каране.Да ги слага и да казва от каде..
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • #42
                          До: Бисерни ягодки

                          обърнах се към колегата Ьилти с ЛС,но осхте нямам отг???
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • #43
                            До: Бисерни ягодки

                            Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                            Сега някои да не вземе да се обиди всеки прави грешки убеден съм че тук едва ли има хора които пишат бисери щото така ги знаят или поне са адски малко.
                            Разбира се, че не може и дума да става да се отнема на младежта красивото, всеобхватно, всехарактеризиращо, универсално прилагателно адски!
                            Но, ако нещо е адски красиво, може ли райски грозно?
                            Спасителното "адски" ни спасява, когато не можем, или ни мързи да намерим подходящо сравнение
                            Дяволе, знаеш че Платон ми е приятел...

                            Коментар


                            • #44
                              До: Бисерни ягодки

                              Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                              Дяволе, знаеш че Платон ми е приятел...
                              Не знаех сега го разбирам а относно адскито ми то аз акто всеки младеж и аз не съм застрахован от липсата на прилагателни. Кво да правиш младеж
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар


                              • #45
                                До: Бисерни ягодки

                                Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                                ... знаеш че Платон ми е приятел...
                                Симеоне, какви са тези приказки, бре... Какво става с теб, утре ще вземеш да кажеш, че и Азис и Евгени Минчев...
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X