Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

    Днеска ме връхлетя буря, бях на един хълм навътре в горите и едни грамотевици загърмяха около мен...И докато си проправя път до рейнджа съм изгубил ключа, хубавия ми!!!!!!!!!!!!Сега имам един разбит дето не работи електронно.Ако изпише ейнджин дисейбълд как ще го отключвам ???Как да се сдобия с работещ ключ ейййййййййййй мамка............

  • #2
    От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

    Колега търси загубения ключ,че приключението е голямо(скъпо).Успех
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • #3
      Не знам точно къде е паднал.Минах доста терен из треви и простотии.Мислех, че е паднал в окопа дето лежах докато минат гръмотевиците, понеже буквално гърмяха до мен, но не беше там.Сега чета, че може да се купи нов ключ и да се сункне с машината Sync като се вкара във вратата и се задържи там заключено няколко секунди и май се настройва.Оффффффф, нещата отвиват към продажба, колкото и да не ми се иска.Тоя рейндж дето най много ползвам все нещо се случва.Жената на предишния собственик се обърна с него .. и от тогава все нещо става ...Ще си купя пикап тойота като оня от топ гиъра дето не можаха да го счупят.За мен явно такова возило трябва ..

      Ей това ако купя и използвам ключа само като му сменя металното отпреде да пасва на моята ключалка и го пъхна във врата и почна да задържам копчетата дали няма да се сункне ??
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 29-05-14, 16:55. Причина: olx.bg

      Коментар


      • #4
        От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

        Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение
        ...Тоя рейндж дето най много ползвам все нещо се случва....
        Ако стои в гаража - няма и да ръждяса!

        Щом си изгубил ключа - продавай - така падат цените на модела - от много слухове

        Иначе отиваш при някой с компютър и ти изключва имобилайзера, ма тва е по-сложният начин - по-добре го продай!
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • #5
          От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

          Защо пак темата ми е в общи приказки.Ключове и сункване на ключове и така нататък не е ли технически въпрос??? WTF

          1 Бъгнаха ми се бавните 300 -400 лева докато ги оправя и едвам намерих кой да ги оправи.
          2 ГНП - то ми протече разби ме от пари докато се наканя да го оправя - 150 + лева ремонт + изтеклата нафта
          3 Гърмя ми горивния филтър НЯКОЛКО пъти, чак се чудя как до сега не се прецака пак явно нещо се задържа...Резултат от това останах на баиря сам кат куче без обхват 100 лева нафта се изля поне докато се осъзная
          4 Не искаше да пали топъл.Ходих при wilde rovers да ми турят джаджа дето лъже компа, че винаги е студен джипа 150 лева + нафтата до там....
          5 Шофьорската врата се бъгна и се самозаключи в супер лок режим.Рязах я 3 пъти, сменях панти и пак се самозаключваше в тоя режим докато един хакер не разгада как отива в суперлок режим и не дезактивира един елемент за да не може да се заключва по този начин.
          6 Провали на въздушното окачване до спиране на джипа и преминаване към офроуд пружини 1000 + не помня вече колко...

          Дали не съм търпелив а ?

          Коментар


          • #6
            От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

            Така е, марката е виновна!
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • #7
              От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

              Само за ключа съм виновен аз.За всичко друго предния собственик...Де да беше целия джип толко здрав, колкото шасито си щеше да е екстра.

              Някой знае ли ако купя ключ от автоморга и му сложа острието на моя дето само механично работи ще може ли да се синхронизира с бекъма ?Искам да имам ключ дето работи електронно защото понякога тези шантави машини изписват надпис двигателя дезактивиран и трябва ключ, който електронно работи за да се подкара джипа иначе става недвижим имот ..

              Коментар


              • #8
                От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

                Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение
                Само за ключа съм виновен аз.За всичко друго предния собственик...Де да беше целия джип толко здрав, колкото шасито си щеше да е екстра
                Ми той Е - ти сам го каза - тези машини страдат на първо място от собственици! Чааааак на второ място са майсторите
                Пак ще ти повторя - ходи да ти изключат имобилайзера и ще можеш да си го караш "само с острието" и без да се разбират "с бекъма"
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • #9
                  От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

                  Зеееби тая работа щом и нек'ви футболисти влЕзоха в играта.... друго си е да караш H&H ама дизел.......
                  "Bis dat qui cito dat"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

                    H&H си е добре, като нов е.Той се пали само на празници , четох ти няколко мнения май си умно момче, но не знам защо ми спамваш темата.Хайде ще го пиша на алкохола и ти прощавам.

                    PinMaster - благодаря за съвета ще го изключа ако намеря къде До тогава ще се мъча да се сдобия с ключове и да пробвам да ги настроя.
                    Между другото рейнджа има някаква странна защита, останових това докато се мъчех да разбия ключалката на шофьорската врата...Оставям го отключен и като го перна с чука и шилото по чопа дет заключва и от вибрациите целия джип се заключва сам Четох в rangerovers.net че така се оправя тоя проблем със супер лок режима и после като срязах тук там и махнах вратата видях, че няма шанс да се отвори с чук и отверка lol Престарали са се господата англичани с тез заключвачки 100 режима сензори дето сканират за хора в купето, направо си е надминал времето .Дълго време мислех, че това над главата ми са пищялки някакви малки, които не работят, чак после осъзнах каква дълбока вода газя хахах

                    Коментар


                    • #11
                      От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

                      Боже, колко мъка има по този свят, Боже...

                      Иначе - ти си си готов за Лада, ВАЗ, УАЗ и т.н. - както действаш с чукО!
                      И да кажа за трети път - отиди при някой с компютър да ти изключи имобилайзера.
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

                        Много електронни тези П38-ци... неможе ли като на Диското да се избегне:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4260098.jpg
Прегледи:2
Размер:48.8 КБ
ID:5590922

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mtVs6lOqoPaf7cNNTOidtSw.jpg
Прегледи:1
Размер:7.0 КБ
ID:5590924
                        LR Discovery 300Tdi 1996
                        Subaru Outback 2.5 1998
                        Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                        Коментар


                        • #13
                          От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Боже, колко мъка има по този свят, Боже...

                          Иначе - ти си си готов за Лада, ВАЗ, УАЗ и т.н. - както действаш с чукО!
                          И да кажа за трети път - отиди при някой с компютър да ти изключи имобилайзера.
                          ОК мерси ще го изключа при първа възможност ! И без това не ми трябва а само проблеми създава

                          Коментар


                          • #14
                            От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

                            Първоначално публикуван от Jack Bauer Преглед на мнение
                            "..... четох ти няколко мнения май си умно момче, ...
                            Хич не се заблуждавай, това е илюзия.....
                            А, ако пишеш малко по-грамотно и четеш малко повече преди да изказваш мнения и да вършиш глупости,
                            може и да получиш по-адекватни отговори на поставените от теб проблеми.
                            Пък щом искаш, не го приемай за градивна критика, а за спам!
                            "Bis dat qui cito dat"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Изгубени ключове на Рейндж Ровър П38

                              Кое от написаното ми е неграмотно.За неграмотно писане признавам това, което не може да се прочете.Щом се чете грамотно е.Важното е първата и последната буква в думата да са наред другите могат да са както ти дойде.Живеем в модерен свят има автоматични редактори вече.Ако си поставя за цел мога да пиша изключително грамотно но това е все едно да тръгнеш с официални дрехи и обувки на оффроуд.Префърцунена работа...
                              Ти запомни от мен, че понякога най-добрите хора са покрити с татуйровки а най-жалките душици и най големите изроди ходят на църква в неделя

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X