Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лифт на Гранд Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Лифт на Гранд Витара

    Там няма какво да наместваш, само я монтираш и стягаш здраво.
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • #32
      От: Лифт на Гранд Витара

      Аз написах какво намествах - не казвам, че всички са така, а че е добре да му се обърне внимание (3 минути) преди да се сглоби останалото.

      И понеже отворихме тема в темата ( ), Иване с колко стягаш лагера? В ръководството дават 125 Nm, а един колега ми каза, че в Аута дата или някъв подобен сервизен софтуер давали двойно - 250 Nm, или нещо около тази стойност.
      Аз стегнах със 128, че на 125 не ми съвпадаха отворите на законтрящата гривна.
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #33
        От: Лифт на Гранд Витара

        Аз стягам с "пернишки" динамометричен ключ - чук и секач. Много е важно чука да е поне 1750 гр. а за лагер главина, колкото повече ... няма значение.
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • #34
          От: Лифт на Гранд Витара

          Колата отново е в движение. Лагер - главината от Гранд Витара след 2001г., стана перфектно и на моята.

          ПП. Благодадаря на Попов!
          Great Wall Steed 6.

          Коментар


          • #35
            От: Лифт на Гранд Витара

            Първоначално публикуван от Живко Петров Преглед на мнение
            .................. Пластмасите се режат много лесно. 0896817119
            Здравей колега,
            Въпроса с пластмасите ме заинтригува много. От това което се вижда по снимките разстоянието от гумата до пластмасата на задния калник е поне 3см, което е мн. добре. В момента съм със стокови гуми и разстоянието ми е около 2,5см, а имам намерение в най-скоро време едни подложки / не много големи, нещо като твоите / и една идея по-големи гуми. Поръчал съм си 225/70/16, премерих на един комшия същият размер гуми и диаметъра е около 71-72 см, моите в момента са 68см, което означава, че с новите ще остава в най-добрия случай 5-7мм от гумата до пластмасата , което си е . Мога ли да разчитам, евентуално, на съдействие ?
            Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
            Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

            Коментар


            • #36
              Здравейте, при лифт с подложки, от какво да сложа задни амове и пружини( отпред и отзад)? Поръчал съм гуми вранглер мт/ р 235/70/16, ще опират ли само с подложките или ще трябват и фланци?

              Коментар


              • #37
                Здравейте, аз си оставих оригиналните амове и пружини, тъй като бяха читави. При мен с гуми 225/80/16 МТ имаше леки опирания и затова сложих фланци.
                Great Wall Steed 6.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X