Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Екстремни телефони и таблети M.T.T. и EVOLVEO от списание OFF-road.BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

    Благодаря ти много за инфото колега.
    Аз също се заглеждам точно по този модел на M.T.T
    и това което споделяш ме впечатлява и най-вероятно ще си взема и аз такъв.
    Поздрави !

    Коментар


    • #17
      От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

      !!! ПРОМОЦИОНАЛНИ ЦЕНИ ДО 10 ОКТОМВРИ 2014 ЗА НЯКОИ МОДЕЛИ М.Т.Т., КАКТО СЛЕДВА: !!!

      MTT SPORT - 118 ЛВ.

      MTT PROTECTION 2G - 165 ЛВ.

      MTT SMART FUN - 585 ЛВ.

      MTT TABLET - 645 ЛВ.

      (!) ВЪНШНА БАТЕРИЯ POWER BANK - 99 ЛВ.

      ДЕТАЙЛИ И ПОРЪЧКИ - В НАШИЯ ОНЛАЙН МАГАЗИН

      Коментар


      • #18
        От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

        От днес на обяд и аз съм собственик на M.T.T. SUPER ROBUST 3G / WI-FI.не мога да кажа много,освен че прилича на нокиа адски много,което ми харесва,тестовете при мен идват от самосебеси,така че скоро и за другите качества ще мога да изкажа мнение,приличен фенер за телефон,което много ми липсваше при кат б10 беше адски досадно,че трябва да държиш копчето за да свети,при б15 пък изобщо нямаше,общо взето синпатично телефонче,лежи добре в джоб не е тежък,дори по лек от катовете,да се надяваме и по надежден Специални Благодарности на Ицо,изчерпателен и търпелив,както винаги и молба към колегите ползвали го повече време да драснат,ако се сетят за нещо,каквото и да е.
        Последно редактирано от qnis; 03-10-14, 19:21.

        Коментар


        • #19
          От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

          Давайте мнения, ще се радвам - и на положителни, и на отрицателни (ако има). Все пак съм търговец, не производител . Ако потребител даде мнение, ще е най-лесно за друг потребител...

          Коментар


          • #20
            От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

            Аз се интересувам за робуста, има ли обхват там където повечето телефони показват 1 черта, но неможе да се рзбере нищо.
            http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

            Коментар


            • #21
              От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

              Първоначално публикуван от Крум(bizkit_boy) Преглед на мнение
              Аз се интересувам за робуста, има ли обхват там където повечето телефони показват 1 черта, но неможе да се рзбере нищо.
              Не съм човекът, който да даде такова мнение, нека колегите, които са си купили да споделят... По принцип се води с много добър обхват...

              Коментар


              • #22
                От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

                Аз съм доволен от обхвата да,определено е една идея по-добре от повечето ми телефони преди него.Живея в район без охбват и за сега се справя доста добре.

                Коментар


                • #23
                  От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  Много се извинявам, но е допусната техническа грешка. Таблетът - НЯМА възможност за телефонни разговори (поне , а само за мобилен интернет с 3G адаптор. Времето на готовност е 168 часа, а официална информация при активна работа все още чакам да ми подадат.

                  Относно Гармин, тъй като е андроидски тблет, съмнявам се да може, освен чрез рутване (но тогава ще падне гаранцията). Споменаха ми за някакви карти, които могат да се инсталират и за офроуд, но чакам офиц. становище. Та в този ред на мисли не знам и за запис на тракове Някъде по форума имаше дискусии относно Гармин за Андроид,
                  Те това съм го качвал на 4.0.4 (ако не ме лъжат спомените) без никакво root-ване:

                  http://forum.pocketbulgaria.com/view...p?f=53&t=54070

                  Като feature-и се доближава до пълноценен GPS за $300+ пара, много добър софт. OFRM карти и всички екстри (даже и traffic alerts през PLMN, ако не греша). 99% съм сигурен, че ще може и да track-ва, но трябва да се порови малко.

                  Иначе телефоните хващат очо, ако вкарате някоя коледна примоция кат нищо ще ви отърва от един Master

                  П.П. Излишен въпрос предполагам, но - фактури издавате, нали? Напоследък в България гледам масово се "развалят" касовите апарати по магазините

                  Коментар


                  • #24
                    От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

                    Първоначално публикуван от TheGrave Преглед на мнение
                    Те това съм го качвал на 4.0.4 (ако не ме лъжат спомените) без никакво root-ване:

                    http://forum.pocketbulgaria.com/view...p?f=53&t=54070

                    Като feature-и се доближава до пълноценен GPS за $300+ пара, много добър софт. OFRM карти и всички екстри (даже и traffic alerts през PLMN, ако не греша). 99% съм сигурен, че ще може и да track-ва, но трябва да се порови малко.

                    Иначе телефоните хващат очо, ако вкарате някоя коледна примоция кат нищо ще ви отърва от един Master

                    П.П. Излишен въпрос предполагам, но - фактури издавате, нали? Напоследък в България гледам масово се "развалят" касовите апарати по магазините
                    Може ли малко да поясните, работи ли с Гарминските карти, "чете" и "пише" ли трак за Гармин?
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Може ли малко да поясните, работи ли с Гарминските карти, "чете" и "пише" ли трак за Гармин?
                      Както казах за траковете не знам - никога не ми е хрумвало да track-вам с телефон Като гледам какви feature-и има - Lane Assist, Junction View, etc. tracking няма начин да няма - това е базова функционалност на всеки гармински софтуер, който съм виждал (даже Garmin Mobile XT го прави). Ей това "Historic Traffic" ми звучи като tracking точно.

                      С Garmin-ски карти няма как да не работи, все пак е софтуер на Garmin Доколкото помня историята apk-то е extract-натo от някакъв Garmin-Asus телефон. Да ви спестя малко прелистване - те тук са готовите apk-та:

                      http://www.ipmart-bg.com/showthread....l=1#post466105

                      Коментар


                      • #26
                        От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Може ли малко да поясните, работи ли с Гарминските карти, "чете" и "пише" ли трак за Гармин?
                        Траква. Все пак е последния Гармин.

                        Аз го използвам на LG G2 нерутнат.
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • #27
                          От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

                          Първоначално публикуван от TheGrave Преглед на мнение
                          Те това съм го качвал на 4.0.4 (ако не ме лъжат спомените) без никакво root-ване:

                          http://forum.pocketbulgaria.com/view...p?f=53&t=54070

                          Като feature-и се доближава до пълноценен GPS за $300+ пара, много добър софт. OFRM карти и всички екстри (даже и traffic alerts през PLMN, ако не греша). 99% съм сигурен, че ще може и да track-ва, но трябва да се порови малко.

                          Иначе телефоните хващат очо, ако вкарате някоя коледна примоция кат нищо ще ви отърва от един Master

                          П.П. Излишен въпрос предполагам, но - фактури издавате, нали? Напоследък в България гледам масово се "развалят" касовите апарати по магазините
                          супер ако е така, значи колегите спокойно могат да си взимат таблета и да си го правят на Гарминче...

                          Иначе, фактури няма как да не издаваме, даже и на частни лица го правим, защото с тях валидираме гаранцията директно...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

                            Аз от няколко седмици ползвам Робуст. За сега не съм го изпускал или потапял във вода и незнам за тази му издръжливост. За обхвата наблюдението ми е такова, че там където другите имат примерно 1 черта но неможе да се разберете с отсрещния този също има 1 черта но се разбира какво ви говорят. Wi-fi - а съм го ползвал и мога да кажа че си работи добре, даже и музика си тегля без проблем. На батерията първите 2 черти издържат около 3-4 дни с доста разговори (едната карта ми е служебната) и малко интернет, доакто 2-те 2 черти издържат по-малко от ден на същия режим. Лошото е че зарядното му е специфично и нестава от друг телефон. Тук искам да попитам предлагат ли се USB кабели допълнително? Другото което не съм разбрал все още, пък и в ръководството не го пише, е за какво служи резбата под гумената капачка горе до фенерчето? За дпълнителна антена или нещо друго. Ако е за антена, предлага ли се такава? Другото което не ми харесва е, че неможе да се сложи различна мелодия за звънене на 2-те карти. Като крайна оценка за сега съм доволен от покупката.
                            http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

                              Първоначално публикуван от Крум(bizkit_boy) Преглед на мнение
                              Аз от няколко седмици ползвам Робуст. За сега не съм го изпускал или потапял във вода и незнам за тази му издръжливост. За обхвата наблюдението ми е такова, че там където другите имат примерно 1 черта но неможе да се разберете с отсрещния този също има 1 черта но се разбира какво ви говорят. Wi-fi - а съм го ползвал и мога да кажа че си работи добре, даже и музика си тегля без проблем. На батерията първите 2 черти издържат около 3-4 дни с доста разговори (едната карта ми е служебната) и малко интернет, доакто 2-те 2 черти издържат по-малко от ден на същия режим. Лошото е че зарядното му е специфично и нестава от друг телефон. Тук искам да попитам предлагат ли се USB кабели допълнително? Другото което не съм разбрал все още, пък и в ръководството не го пише, е за какво служи резбата под гумената капачка горе до фенерчето? За дпълнителна антена или нещо друго. Ако е за антена, предлага ли се такава? Другото което не ми харесва е, че неможе да се сложи различна мелодия за звънене на 2-те карти. Като крайна оценка за сега съм доволен от покупката.
                              За зарядното, пробвайте от тези с издължена "човка" - някои HTC, Motorola и т.н. кабели стават. В момента нямам пред мен, ама горе не е ли за слушалките дупката. Ще проверя...
                              Благодаря за отзива!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Екстремни телефони и таблети M.T.T. от списание OFF-road.BG

                                Не знаех че има и други телефони използващи кабел с удължена човка. Реално само това е разликата с повечето кабели. Слушалките също са на USB изхода.
                                http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X