Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATV Shineray 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ATV Shineray 250

    ЗДРАВЕЙТЕ,от скоро имам атв(китайска бракма shineray) 250 кубика.Днес го тествах колко ще му е максимална скорост,на една права отсечка,но повече от 50 ..60 май не прави.Та се питам,това нормално ли е ,за 250 кубиков китаец ,да развива тази скорост..........

  • #2
    От: ATV Shineray 250

    Днес ,един приятел ми каза,че може да ми е обърнат редуктора,и май има нещо вярно.Защото като включа на задна скорост,разликата е огромна,на задна скорост върви в пъти повече....така че ,има ли го този вариант

    Коментар


    • #3
      От: ATV Shineray 250

      ДА, нормално си е мойто дигаше мах 80 и то с мноого вибрации, да не говоря че става неуправляемо.

      Коментар


      • #4
        От: ATV Shineray 250

        Аз съм 110 кг и с моя китаец зонгшен -също 250 кубика съм достигал на права и 85-90 . Ако не спираш внезапно или да кривуличиш ,а си даваш по малко газ , да не увлича си върви много добре и няма вибрации.
        Land rover 2.5 tdi
        0884035413

        Коментар


        • #5
          От: ATV Shineray 250

          Аз също имам такъв китаец и съм 60 кила ,на права отсечка си дигам 90-95,атв-то ми има някои подобрения,но не смятам че допринасят много.Според мен си е много стабилно и при мен няма вибрации.Можеш и повече да дигнеш .

          Коментар


          • #6
            От: ATV Shineray 250

            Първоначално публикуван от bones Преглед на мнение
            Днес ,един приятел ми каза,че може да ми е обърнат редуктора,и май има нещо вярно.Защото като включа на задна скорост,разликата е огромна,на задна скорост върви в пъти повече....така че ,има ли го този вариант

            Не знам за какъв редуктор говориш . Но мисля че е невъзможно. Цепил съм двигател на зонгшен 200сс ама то голяма разлика вътре не вярвам да има. Почти съм сигурен , че не може да се съберат скоростите грешно и да ти влизат без проблем. Според мен първо си провери карбуратора за запушване, изпери си филтъра с бензин и пробвай пак. Ако пак не се оправи проблема пробвай да измериш компресията.

            Коментар


            • #7
              От: ATV Shineray 250

              и аз не знам,един ми вика ,че може да е и от вариатора.Абе с две думи...... КИТАЙСКИ ТРОШКИ

              Коментар


              • #8
                От: ATV Shineray 250

                Аз преди като имах едно Кеилай 100 вдигаше макс 40 иси мислех това много върви. След като му смених двигатела със 110 кубиков от Зонгшен вдигаше 70 без проблем и ми даваше 3 на 100

                Коментар


                • #9
                  От: ATV Shineray 250

                  Аз със китаец Kingway 110 кубика с триста зора изпреварих една Нива и после питах ниваджията с колко е карал и ми каза с 50-60 :d Дават му в инструкциите 65 км/ч.Иначе и на мен ми гори 3 на 100

                  Коментар


                  • #10
                    От: ATV Shineray 250

                    Трябва да си сменя,предната зъбчатка,защото е с 22 зъба,а задната е с 38.Гледах в някакъв сайт ,че за да има хубав старт АТВ-то и да набира бързо,трябва броя на зъбците на предната зъбчатка, да е около 4 пъти по малък от задната,а при мен е 1 път и половина.Като я сменя ,ще кажа,дали има ефект.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X