Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЗАЗ

    Здравейте всички
    Имам следния казус за решаване ! Ако някой помогне ще съм благодарен !
    Имам в наследство от баща ми един ЗАЗ 968 М живея в чужбина и сестрами иска да се отърве от заза,но за мен има голяма сантиментална стойност свързан е с много спомени и т.н ! Търся някой да го стопаниса не за НАДИН !Имам и много резервни части ! Благодаря предварително !

  • #2
    От: ЗАЗ

    Къде е ЗАЗа? И в какво състояние е?

    Коментар


    • #3
      От: ЗАЗ

      Същото питам и аз.
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        От: ЗАЗ

        И аз имам интерес.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #5
          От: ЗАЗ

          И него ли искаш да счупиш?
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • #6
            От: ЗАЗ

            Тая седмица един пътува за Германия (от Велико Търново)-почват да стават реликви със стойност!
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • #7
              От: ЗАЗ

              Ех, аз също имах имах силни сантименти към моят но въпреки това отиде за скрап.
              И това е съвсем логичнп след като не се кара.
              От друга страна не е кола, която да се кара много, тоест цикъл без изход
              Аз нещо не разбрах - искаш да го продадеш или идеята е някой да ти го съхрани за някакъв период?
              И в двата варианта може би мога да помогна.
              Сега като се замисля с охромно удоволстви бих врътнал малко километри с това съоръжение след повече от 20 години... След адаптационен период, естесъвено. Това не е автомобил като другите
              Враг усраине

              Коментар


              • #8
                От: ЗАЗ

                Наистина не е лошо да се уточни какво се иска от "помощниците" .
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #9
                  От: ЗАЗ

                  Колегата не е поглеждал тук след пускането на темата ...
                  ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                  Коментар


                  • #10
                    От: ЗАЗ

                    Първоначално публикуван от Marinov zaz Преглед на мнение
                    Здравейте всички
                    Имам следния казус за решаване ! Ако някой помогне ще съм благодарен !
                    Имам в наследство от баща ми един ЗАЗ 968 М живея в чужбина и сестрами иска да се отърве от заза,но за мен има голяма сантиментална стойност свързан е с много спомени и т.н ! Търся някой да го стопаниса не за НАДИН !Имам и много резервни части ! Благодаря предварително !
                    Колега, както виждате ентусиасти и мераклии има, оставете някакъв мейл или телефон, за да може желаещите да се свържат с вас и да обсъдите идеята за запазване на тази машина. Тъй като сте нов във Форума, само подсказвам, че първия обадил се в темата е с предимство за стартиране на разговори, ако не се уговорите, следващия и така по ред надолу. Поне такава е неписаната етика тук.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X