Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Масло в телескопите - Honda Paneuropean ST1100

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Масло в телескопите - Honda Paneuropean ST1100

    Здравейте, колеги! Предстои ми смяна на маслото в телескопите. Намерих данните за количеството, както и вискозитета на маслото. Пишат за нормална употреба 5W, или за по-спортен стил на каране - смесица между 5 и 10, съответно да се получи 7W. Аз закупих 10W на Мотул, Fork oil expert, така ме посъветваха в магазина. Питането ми е, дали ще стане осезаемо по-твърда предницата, и ще срещна ли някакви проблеми при употребата му? Предварително благодаря!

  • #2
    От: Масло в телескопите - Honda Paneuropean ST1100

    Есента сложих на Варадерото същото 10ка на Мотул ,по-твърда е усещам.За какви проблеми при употребата му имаш в предвид ?
    Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

    Коментар


    • #3
      От: Масло в телескопите - Honda Paneuropean ST1100

      В смисъл такъв, че поради по-стегнатите амортисьори, може да окаже влияние на останалите компоненти, в частност централните лагери. Аз го смених вече, сложих 10W, разлика едва доловима спрямо предишното, което няма как да разбера какво е било, за съжаление. Лошото в случая се оказа, че от левия телескоп, от 435мл по каталожни данни, източих по-малко от 200мл. На десния също беше по-малко количеството, отколкото трябва. Промих хубаво с бензин, и изчаках по 15-20мин да се изпари каквото е останало. Семеринги не съм сменял, нямаше никакви течове преди, сега и след смяната няма. Резултата е строго положителен. Комфортно си вози с това масло.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X