Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Позорен лов в Батова

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Позорен лов в Батова

    Подходяща снимка в случая. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10439002_10152239177599790_8959985008862588265_n.jpg
Прегледи:1
Размер:33.6 КБ
ID:5593860
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #47
      От: Позорен лов в Батова

      Е тая (защото ми се струва женско изявление) направо се заля сама с пОмия (ако бъркам пола да се чувства лично засегнато животното)!
      Първо всичко там е ДЪРЖАВНО ! Всичко държавно е собственост на народа обитаващ държавата ! И всеки крадящ и ощетяващ държавната собственост е КРАЙНО ВРЕМЕ да бъде наказан !

      Да се счита за лична позиция зад която заставам плътно !
      Последно редактирано от derhunter; 17-06-14, 00:28.
      Uaz 469 2.4 D MB
      KTM 600 ROTAX
      Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
      Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

      Коментар


      • #48
        От: Позорен лов в Батова

        Първоначално публикуван от geri p. Преглед на мнение
        От Гери
        ... Директорката Ви обясни! Така не може да се работи! Да, пусна 60-70 прасета в гората да си „върнел борча към природата”, но нас какво ни интересува – щом са в гората, значи са наши! Разберете гората е наша и дивеча в нея е наш! Законът казва така!
        ...Сменили сме били прасето от капана.Ами и така да е,имаме- сменяме,ако нямахме щеше да пита що нямаме...Щеше да каже изяли сме ги всичките.
        90% от служителите на стопанството ни са вегетарианци и ние се гордеем с това! Най-малко кебап от свинско бихме яли, малко ли гъби и охлуви имаме в гората!....
        Леле Како... 90% били вегетарианци... тц, тц, тц... да не повярваш. И даже не знае как се пише.
        http://bg.wikipedia.org/wiki/Охлюв
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #49
          От: Позорен лов в Батова

          Не само не знае как се пише, но и не знае май какво означава или не знае какво е определението за вегетарианец
          http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...82%D0%B2%D0%BE

          Коментар


          • #50
            От: Позорен лов в Батова

            Обяснявам на децата, че трябва да пазим природата си, защото не е наша, а тяхна.
            Бай госпожо, модела ви е сбъркан. Развъждайки и хранейки добитък за кюфтета ми хабите трюфелите по случайност.
            Но пък си имате кърлежи на корем. Не е справедливо това. И жабите от близкия гьол се уригват на дизел. Срамота бе другако. Никаква хигиена. Лош подход и липса на твърда ръка. Това виждам аз. Как така журналист в гората. Абсурд.
            Никакви такива. Вземете мерки.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #51
              От: Позорен лов в Батова

              Ако гери п. е служител/ка на въпросното ДЛС нека се представи и заяви позиция по въпроса .
              [FONT=Comic Sans MS]
              [/FONT]

              Коментар


              • #52
                От: Позорен лов в Батова

                Част от комуникацията на Данчо Йорданов с чадъра на ДЛС Балчик


                ,,Уважаеми колеги,
                както обещах следва продължение.........Натискайте!


                До Зам.министъра на
                Министерство на земеделието и храните - Валя Маринова
                вх. № 94-5530/18.06.2014г.


                ОТКРИТО ПИСМО


                От Данчо Йорданов, гр. Варна, ул.”М. Колони”16


                Уважаема г-жо зам.министър Маринова,
                Казвам се Данчо Йорданов и аз предизвиках БТВ , предаването „Тази сутрин” да направи репортаж за случващото се в ДЛС Балчик излъчен на 22.04.14г. използвам тази форма, за да Ви задам няколко въпроса, на Вас и някои други покрай Вас:
                1. Знаете ли какво се е случвало в ДЛС Балчик през последните години, когато Вие заемахте ръководни места в МЗХ?
                2. Двадесет сигнала за нарушения и престъпления от четири години отлежават в бездънните чекмеджета на ведомството! Лично от Вас съм получавал отговор на директно зададен въпрос – ще бъде ли санкциониран държавен служител от ДЛС Балчик, заловен от горска стража с един камион „ незаконни ” дърва .Отговора беше един от т.нар. „ празни “ отговори , които почти всеки от нас е получавал от ведомства, които не искат да отговарят. Знаете ли за тези сигнали?
                3. Елементарната аритметика показва, че ако по схеми /ако те съществуват/ всеки месец тръгват от шестте предприятия по 45000лв. към София, още поне два пъти по толкова остават за тези, които ги осигуряват- организираните групи, началниците им, местните чадъри и т.н. Приемаме условно, че 810 000лв. ежемесечно се „източват”от природата! Смятате ли природата за неизчерпаем ресурс?
                4. Има ли тенденция в загубата от около 2 500 000лв. през последните години от ловно- стопанска дейност в ДЛС Балчик? Защо директор, реализирал такава загуба е още на поста си?
                5. Знаете ли , че служители от Вашата система извършиха покушение върху живота и здравето на двама души, пречещи на схемите?
                Бихте ли преминали тест за лоялност през полиграф с тези въпроси? Заедно с мен? Аз ще мина след Вас през детектора на лъжата с каквито поискате въпроси. В качеството си на гражданин, ловец, „бракониер”,както си позволяват да ме наричат Вашите подчинени и т.н.Но най-вече като сигнализиращ от години за това, което се случва във Вашето ведомство и получаващ нищо незначещи езуитски отговори.
                По закона за достъп до обществена информация изисквам:
                • Финансовите отчети на ДЛС Балчик от последните 10 години .
                • Подробни сведения за приходите от ловна дейност за същия период.
                • Подробни сведения за разходите по ловната дейност за същия период.
                Г-жо зам.министър Маринова,
                Време е да си ходите! Дали има схема или няма? Дали покойният вече Юрий Миков щеше да свидетелства срещу Вас преди да загине? Дали някой е принуждаван навсякъде в България, в предприятията от вашата система да краде? Това са въпросите, на които трябва да отговоряте пред нас и пред компетентните органи! Призовавам ВИ да изчистите името си, ако можете. Бих искал да сте наясно, че каквито и пари да са ИЗТОЧЕНИ от Природата – това е грабеж. Ограбена е Природата, ограбена е ловната общност, ограбени сме всички!


                В очакване на отговори: Данчо Йорданов


                P.S. за пет месеца преживях три покушения върху живота и здравето ми. Нямам време да чакам избори , предизборни обещания на политици да Ви разследват и т.н., чакам отговори веднага и Ви призовавам да си ходите!
                16.06.2014г. В очакване:










                Равносметка до момента - 147 писма в пощата от Европа и 2 от Америка. Сметката показва ,че близо 2000 човека подкрепят войната с " Осребреният геноцид срещу животни и хора ". И са много ядосани!

                Коментар


                • #53
                  От: Позорен лов в Батова

                  Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                  Ако гери п. е служител/ка на въпросното ДЛС нека се представи и заяви позиция по въпроса .
                  „Да го духате - всичко е наше, колим и бесим!“ - от това по-ясна и категорична позиция - здраве...
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Позорен лов в Батова

                    ОК,но аз отказвам да повярвам ,че това го е писала дама от въпросното ДЛС и то на отговорна административна длъжност.Присъщо е на ядосана помощник готвачка хваната в кражба от стола на някое училище и това е много страшно ,ако е истина.Затова идеята ми беше да се представи на аудиторията ,а за духането .....си има духалки.
                    [FONT=Comic Sans MS]
                    [/FONT]

                    Коментар


                    • #55
                      От: Позорен лов в Батова

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      „Да го духате - всичко е наше, колим и бесим!“ - от това по-ясна и категорична позиция - здраве...
                      Не толкова отдавна май тогавашният депутат Емо Ротманса беше заявил на заседание на някаква комисия "Държавата е наша, гората е наша, ще правим, каквото си искаме". Явно това е манталитетът на българина, поставен в позиция да има някаква властчица и келепирец. Без значение дали става въпрос за високи позиции във властта или за някой горски пъдарин ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Позорен лов в Батова

                        Мнение на geri p.
                        От Гери
                        ... Директорката Ви обясни! Така не може да се работи! Да, пусна 60-70 прасета в гората да си „върнел борча към природата”, но нас какво ни интересува – щом са в гората, значи са наши! Разберете гората е наша и дивеча в нея е наш! Законът казва така!
                        ...Сменили сме били прасето от капана.Ами и така да е,имаме- сменяме,ако нямахме щеше да пита що нямаме...Щеше да каже изяли сме ги всичките.
                        90% от служителите на стопанството ни са вегетарианци и ние се гордеем с това! Най-малко кебап от свинско бихме яли, малко ли гъби и охлуви имаме в гората!....

                        Давай Гери, ние те подкрепяме излей си мъката,разкажи ни всичко.....Кажи ни цялата истина!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Позорен лов в Батова

                          КАК СЕ ОТСТРЕЛВАТ 4 ТОНА ПЕРНАТИ
                          Епизод от поредицата „Осребрения геноцид върху природата”
                          Уважаеми колеги,
                          Много от Вас се усъмниха в правдивостта на написаното от мен за 4-те тона птички, които бяха отстреляни в землището на с.Стожер от група италианци. Контекста беше – къде са били по това време героите от предаването 19:45, как са реагирали на това изтребление,как така никои не реагира???Някои казват-минала е давност.На кое питам аз???Всичко си върви по същия начин,същите са хората,по същия начин унищожават дивеча и осребряват природата. Ще поясня как става технологично това, за да няма голословие и съмнение за липса на точност. Тази гадост се извършва по следния начин:
                          На стърнище близо до гора се поставя храст с височина около 180 см. На храста е завързан летящ хищник (нарочно спестявам какъв). Краката му са закопчани със специална щипка за горен клон. За клона е завързана връв с дължина около 30 м. В основата на храста има специална апаратура, която се управлява дистанционно. От високоговорителите – 4 бр в различни посоки – се разнася периодично през 15 мин. писък на хваната птичка. Тук е мястото да отбележа, че устройството „говори” на много езици, т.е.птици различни хвъркати, един от друг по-защитен вид!
                          Солидарностт и инстинкта карат цели ята птички да атакуват хищника, след като той размахва крила, следствие дърпането на въжето. Трима стрелци разположени в сегмент от 120° около мишената, стрелят залпово с полуавтоматични пушки /5-7 зарядни/. Особеностите в боеприпасите са, че са с намален заряд, с разпръсквачи и са заредени с т.н.”бял пясък” – съчми по-дребни от 11, около 14-15 номер. Изстрелите се произвеждат от прикритие на около 20 м, където снопът поразява всичко по-едро от 20мм. Ята по 100-150 птички се отстрлват за един „сеанс”.
                          За пушките – евтини оръжия, които заедно с патроните /около 500 000/ бяха докарани с кораб в Балчик.Амортизираните пушки после са сепродавали за по 80-100 лв. Трябва да подчертая, че само остатъкът /неизстеляните патрони/ след това безумие бяха около 70 000бр. продадоха се на цени от 10-12 ст./бр.
                          За „ловците” – бяха облечени със специално облекло, на натовареното рамо имаше специални банели, поемащи отката на оръжието. Очилата, с които стреляха бяха маркови със съответното увеличение за всеки ловец ,пиеха специални напитки заради газовете, които дразнят дихателната система въпреки, че винаги стреляха по вятъра.
                          Убитите животни се събираха в 200 литрови хладилни контейнери. Двама горски, специално обучени за това, с приспособление подобно на рибарска игла, вадеха от всяка птичка червото, което влияе на „деликатеса”. И така докато се напълни контейнера от 4 тона/ЧЕТИРИ ТОНА/!!!!!!
                          Сега си задавам въпроса – Къде съм гледал пък аз тогава?Къде бях? Как съм приемал това безумие за нещо нормално? Колко ли такива неща се случват и сега покрай мен, които не виждам или не искам да видя. Да, матрицата си върши работата. Все пак тя работи от 100 години, гледаш, а не виждаш!!!Или виждаш, но се правиш на ударен?! Така им трябва!Това ги устроива
                          ,тези матричарите, дето сега клатят банките, клатят държавата, клатят нас, клатят Природата, клатили са дядовците и бащите ни... с единствената цел да напълнят бездънните си търбуси! И после разчитат на това да не видим, да не ни направи впечатление,да мине давност и т.н.
                          Чудя се защо не взема да ги поразклатя аз накрая?! Яко!! Чудя се какво чакам?! Една патка се чудила, мислила и накрая ............умряла!!!!!!
                          Следва продължение.....

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X