Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ако си нямате котка - нинджа...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ако си нямате котка - нинджа...

    Ето ви една. Не знам дали и на вас са ви проглушили ушите с тоя клип, ако не са още - време беше

    Случката е от преди три дена. Мисля не се нуждае от коментар.

    Издъних се на Тюринг теста

  • #2
    От: Ако си нямате котка - нинджа...

    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
    Ето ви една. Не знам дали и на вас са ви проглушили ушите с тоя клип, ако не са още - време беше
    Вчера го показаха по новините!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #3
      От: Ако си нямате котка - нинджа...

      Снощи мислех да го пускам тук, ама забравих. Наистина си промених мнението за котките, след като изгледах това клипче.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Ако си нямате котка - нинджа...

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Вчера го показаха по новините!
        Е, значи и при вас новинарите - като при нас

        Апропо продължавам да се чудя играеше ли си псето или си злобееше. Някак прекалено охотно се отказа.

        Но нинджата определено ме изкефи. Не и учуди. Преди години бях на гости при братчеда и сиамеца му реши че аз НЯМА да спя в неговия хол - беше епично.
        Последно редактирано от Goblin; 16-05-14, 16:53.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: Ако си нямате котка - нинджа...

          Крайно време беше и тук. Но иначе - повечето домашни котки са на тоя акъл. Опазването на малките деца е част от подразбиращите им се задължения още от древния Египет. Това кучета, плъхове, змии, насекоми, чужди хора - ако котката се е взела насериозно, всичко се привежда в безопасно състояние. А понякога решават да пазят и големи хора.

          Коментар


          • #6
            От: Ако си нямате котка - нинджа...

            Повечето кучета с изключение на тези, които убиват котки, бягат от котки.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: Ако си нямате котка - нинджа...

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              ...Някак прекалено охотно се отказа.
              Само улично куче няма шанс срещу възрастна улична котка. Трябва да са сериозна глутница и пак поне 2-3 ще останат без носове.

              А кучешкият нос отвън е съставен преди всичко от рецептори за болка и това го знаят и котките, и кучетата.

              Коментар


              • #8
                От: Ако си нямате котка - нинджа...

                Присъствал съм на подобно нападение на котка върху куче... Нямаше нищо общо с хората (въпреки, че пострада и собственичката на кучето). Просто Маца си пазеше котенцата - засече безобидното куче от около 20м и директно без замисляне го нападна... То бяха кървища, писъци... Предполагам, че и в случая е било нещо подобно... Котката си е доста самоволно и неуправляемо животно, пазещо територия, но непукист към околните (включително и хората)... Да, признават ни за ценен прислужник, но нищо повече...
                А относно кучето от клипа това не бе игра - чисто нападение си беше (вижда се в момента, в който го 'засече' оттатък автомобила)....
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #9
                  От: Ако си нямате котка - нинджа...

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Повечето кучета с изключение на тези, които убиват котки, бягат от котки.
                  Моите двете гонят всяка котка в квартала, което не им пречи да с целуват и да спят заедно с котарака в къщи
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ако си нямате котка - нинджа...

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    А относно кучето от клипа това не бе игра - чисто нападение си беше (вижда се в момента, в който го 'засече' оттатък автомобила)....
                    Кучето е неква "гад", може и да е от бойните породи но по хамерикански образец да не са му резнати опашката и ушите - ниско, набито, промъква се изотзадзе без да лае, директно захапва и тръгва да влачи детето... Браво на котката !
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ако си нямате котка - нинджа...

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Моите двете гонят всяка котка в квартала
                      Не са попаднали на Котката (по Джером Джером с неговите трима и куче в лодката).

                      Има начини да се обучи куче да убива котки, но си е цял друг семестър.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ако си нямате котка - нинджа...

                        -Преди години гледахме една шарена котка, която гонеше всички случайно преминали през двора на къщата кучета- без да се съобразява с ръста им. Считах,че е нещо "сбъркана". Този клип обаче ме смая-котка спасител!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ако си нямате котка - нинджа...

                          А тая какъв е борец..

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ако си нямате котка - нинджа...

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Не са попаднали на Котката (по Джером Джером с неговите трима и куче в лодката).

                            Има начини да се обучи куче да убива котки, но си е цял друг семестър.
                            Живота е шарен. Моята санбернарка до към 2-год. възраст даже си отглеждаше котки като оставяше винаги по малко храна и гледаше как си хапват сладко котаците. После без никой да я учи изведнъж почна да ги убива и да си ги прибира в колибата като трофеи. Не ме питайте за бройка но бяха много. Дори си правеше своего рода капан с храна за да ги прилъже да влезнат в двора и....
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ако си нямате котка - нинджа...

                              От мойте три псета, само БОК-а облайва яко аватарчето през мрежата. Другите две не го закачат изобщо (не са вързани, или оградени).
                              По-дъртия си гледа неговите работи, а младия е респектиран многократно.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X