Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ако си нямате котка - нинджа...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ако си нямате котка - нинджа...

    Моята котка в гаража редовно пребива кучетата в района...
    А иначе си е обикновена глезла и сънливка
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:177313_460242547350429_1391918648_o.jpg
Прегледи:1
Размер:84.1 КБ
ID:5588219Натиснете снимката за да я уголемите

Име:999402_723171277715565_1573478471_n.jpg
Прегледи:1
Размер:56.5 КБ
ID:5588220
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #17
      От: Ако си нямате котка - нинджа...

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение

      Апропо продължавам да се чудя играеше ли си псето или си злобееше. Някак прекалено охотно се отказа.
      Последните кадри с раните показват, че кучето не си е играело......
      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

      Коментар


      • #18
        От: Ако си нямате котка - нинджа...

        При такова изобилие от закони дето пандизят ако подгониш животно - собствениците на песа дали са отнесли панделата? Или и американците са прихванали толерастката лицемерна болест.

        Коментар


        • #19
          От: Ако си нямате котка - нинджа...

          Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
          При такова изобилие от закони дето пандизят ако подгониш животно - собствениците на песа дали са отнесли панделата? Или и американците са прихванали толерастката лицемерна болест.
          Бъди 1000 % сигурен, че ще им скъсат г@за Поне 100 000 $ са назад, ако родителите intent-нат charges. А от "толерастка лицемерна болеЗД" на кучето не са му отрязани опашката и ушите, затова не е разпознаваемо като от "гадните породи" (а си мисля, че е нещо такова), нищо чудно и да се окаже забранена за отглеждане в този щат и т.н., та тогава купонът ще бъде още по-гръмотрясен.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #20
            От: Ако си нямате котка - нинджа...

            абе мани мани..добре, че се размина с по- леко хлапето, че както се промъкна това псе и как след като захапа започна да влачи и да тръска глава ..не ми се мисли какво можеше да стане след още 1 мин. примерно....да ви кажа в първия момент не повярвах, че кучето така може да дебне човек..жива плячка ...Ако някое от моите хлапета не дай си боже е в тази ситуация..въобще няма да се чудя и да търся друго, а ще взема правосъдието в ръце мисля, че ще ме оправдаят все пак нараняванията бяха средна телесна....

            Коментар


            • #21
              От: Ако си нямате котка - нинджа...

              Аз бях шокиран преди време като видях една от котките ни да гони голям пор от двора. Със сигурност пора можеше да я разфасова с едно движение. Но избяга.... Виждал съм друга ( имаме 4 вътре и незнаен брой отвън) да убива голяма змия. Отне й доста време - много предпазливо и само с далечни удари и мълниеносно отстъпление. Змията приличаше на гума на дрифтаджии след схватката. А си беше над метър. Една пък скоро се дървеше на щъркел ( който има котки е виждал щракащото движение на муцуната с характерния звук) , който каца редовно у нас. Ама дългокракия не изглежда да се впечатли от нея . Мислех, че ще я набоде на шиш. Размина се . Наистина много хора сериозно подценяват котките. Мъжкият ни котарак не се отделя от малката на повече от 10 сантиметра. И като беше неходещо бебе и сега на годинка като щъка навсякъде. Хапят се и се дърпат, ама не съм сигурен ако някой закачи малката какво ще последва....
              висете отпуснато

              Коментар


              • #22
                От: Ако си нямате котка - нинджа...

                Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                Аз бях шокиран преди време като видях една от котките ни да гони голям пор от двора. ... Една пък скоро се дървеше на щъркел ( който има котки е виждал щракащото движение на муцуната с характерния звук)
                Е, па он поро си е смрадливец, как нема да го гони ? Цялата система от непрекъснато почистване / близане, грижливо заравяне на изпражнения и т.н. при котките е предназначена да останат скрити за плячката им - да не излъчват никаква миризма, за да не подплашат мишките и други жертви. Само мъжките развалят пейзажа с маркиране на територия. А тракането с муцуна - всички котки го правят, като видят птица - все си мисля, че получават някакъв нервен пристъп, много ги е яд, че ония могат да фърчат
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Ако си нямате котка - нинджа...

                  Това и аз си го представям като някакви злостни псувни на котешкия език. Тука се псува само ако перушинестото е зад стъкло или недостъпно нависоко. Иначе в пълна тишина се пълзи в посока към жертвата.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ако си нямате котка - нинджа...

                    Котка срещу алигатор Има доста клипове в тубата с подобни сцени:

                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ако си нямате котка - нинджа...

                      Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                      Последните кадри с раните показват, че кучето не си е играело......
                      Идеята ми беше дали е възможно на игра да го е задърпал без да си дава сметка за последствията. Здрав пес, малко дете. Той може на игра и крака му да отхапе. Но явно не е.
                      Питах понеже грам не разбирам от кучета. Единствения ми опит е тоя от аватара ми, но той милия си беше котка по характер.

                      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                      При такова изобилие от закони дето пандизят ако подгониш животно - собствениците на песа дали са отнесли панделата? Или и американците са прихванали толерастката лицемерна болест.
                      Песа минава десет дена карантина, след което го чака вечен сън. През тези десет дена собствениците имат някакъв теоретичен шанс да го оттърват, но е наистина трудна работа свързана със съдилища, като условие за оцеляване може да е примерно дълги месеци в разни центрове за по петшестстотин зелени на ден.

                      Собствениците на песа засега са на шестица от тотото, понеже съседите (родителите на детето) са решили да не ги съдят, здравната застраховка покрива всичко освен 155 долара буфер които собствениците ще платят със сълзи на благодарност в очите. Ако нямаше застраховка цялата сметка вероятно щеше да е към няколко бона, от които съществена част е идването на линейката, които собствениците пак в общи линии биха платили раздавайки въздушни целувки при положение че съседите няма да ги съдят.

                      Това са новини за конкретния случай.

                      Отделно собствениците могат да бъдат гърчени по устав от общини, полиция и прочее, което пак е свързано с неприятности. Също може здравната застраховка на родителите да си търси парите после от тях.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ако си нямате котка - нинджа...

                        На тези, които непоколебимо вярват във физическата доминация на котките над кучетата, и най-вече във тази на своите котки, предлагам да направим експеримент с бащата на моята кучка (от така наречените в кавички по-горе гадни породи е - американски стаф). Кучето не се ползва за двубои и не е учено да напада нито хора, нито други животни (вкл. и котки) - мъжки за разплод в развъдник е. До момента има над 200 "резки на приклада" - каквото мяукащо влезе в двора, е мъртво до 2-3 секунди. Зимите с повече сняг, ги заравя из двора и ги намират мачките чак на пролет... Кучето иначе по характер е невероятен лигльо и компаньон. Иначе и аз съм силно респектиран от клипа. За мен той е поредната демонстрация за изключително силната връзка между животни и хора...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ако си нямате котка - нинджа...

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          На тези, които непоколебимо вярват във физическата доминация на котките над кучетата, и най-вече във тази на своите котки, предлагам да направим експеримент с бащата на моята кучка ...
                          Мойте персийки не ги давам, но ще помоля Данчо Стоянов да ми услужи с една от своите котки. Става ли ? Едната ти е адаш (~ 50')
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ако си нямате котка - нинджа...

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            На тези, които непоколебимо вярват във физическата доминация на котките над кучетата, и най-вече във тази на своите котки, предлагам да направим експеримент с бащата на моята кучка ...
                            Дааа. Доберманката на колега ги дебнеше на оградата и си ги ловеше в полет. Щрак през гръбнака и ги пускаше в двора им - просто инстинкт...
                            Но има нещо друго - при животните все още съществува някакъв респект при общуването на различни животни...
                            И е напълно нормално котка защитаваща нещо си (територия или малки) да изглежда толкова страшна, че кучето да отстъпи (освен ако няма някакъв още по-голям повод).
                            На времето имах стафордшир - наистина бе голям лигльо и компаньон, но и доста злопаметен. Случвало се е вълчак да се опитва да го души със злоба, а нашичкия въобще не му обръщаше внимание. Поне привидно.
                            Първото куче което уби няколко месеца след това бе немска овчарка... И то въобще без да обръща внимание на ухапвания или травми (наложи се да му сложим 2-3 дрена на муцуната)...
                            Хвърлял се е и на мечка (добре, че прозореца на колата бе полузатворен. Котки не съм го виждал да убива, но въобще не виждам как би му се опряла ако има конфликт на интереси.
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ако си нямате котка - нинджа...

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Мойте персийки не ги давам, но ще помоля Данчо Стоянов да ми услужи с една от своите котки. Става ли ? Едната ти е адаш (~ 50')
                              И Данчо, и котките му лично ги познавам (преди време адаша за малко по време на игра да го разпори - спаси го само дебелото кожено яке...). Има една интересна история с един циганин, работещ по разширяването на клетката, ама темата е за друго...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ако си нямате котка - нинджа...

                                Поотплеснахте се с тия кучета. То е ясно, че и аз ще избягам от куче в нормална обстановка, но ме е нападал питбул ( иначе не напдали хора де) и не му хареса срещата с ножа в крайна сметка...... Всяко животно включително и ние хората сме готови да си пазим кожата до последно ако сме притиснати в ъгъла. Но тук става дума за друго - как животното ( за кучето е ясно) е готово да се пожертва за друг. И никой не казва,че котките са невероятни пазачи нинджи. Странно е, че нито едно от кучетата ми никога не е хващало или гонило змия за разлика от котката. Незнам дали не им е по силите всъщност. Сега се замислих просто.....
                                висете отпуснато

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X