Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wouxun KG-UV8D

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Wouxun KG-UV8D

    Уплътнение имаш и на минуса, ама корпуса и без друго е минус, та уплътнениет е между металния корпус (който го играе и охлаждащ радиатор, и екран) и платката.

    Другото уплътнрнир е между пластмасовия корпус и металния корпус. Има уплътнение и горе между врътките и конектора на антената и пластмасата. Говорителя ти е пластмасов та и от там беля на може да стане. Бутоните са си гумени, а върху входовете за кабел имаш капак, и той уплътнен.

    Станцията няма IP67 (предполагам), тоест ако я изпуснеш за по-дълго в локва, нещо може и да влезе вътре, но на нормална дъждовна експлоатация издържа, или поне по-малките и събратя (всичко до UV-6D e лично пробвано, отваряно и оглеждано).
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      От: Wouxun KG-UV8D

      Запецнах с деветката. Първо никъде не откривам софтуер за отключване на честотите, а ми се ще да го докарам до 136/174 420/520 RX/TX. Второ, купих кабел с драйвер уж за Вуксун от Ибей, оказа се за Баофенг. Работи на пресекулки и често изписва съобщение за прекъсната връзка. Някакви идеи?
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • #33
        От: Wouxun KG-UV8D

        Аз и друг път съм споменавал - купуваш си кабел за COM порт, и от тук си купуваш преходник USB-COM с FTDI чипсет. С китайските кабели е така - понякога работят, друг път не. Кабелите за почти всички китайски станции са физически еднакви. Това че конкретния е за BAOFENG не значи че ако си купиш за WOUXUN ще е с нещо по-различен и ще работи по-добре.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          От: Wouxun KG-UV8D

          Надявам се скоро да има. Виж това:
          http://chirp.danplanet.com/issues/2861
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #35
            От: Wouxun KG-UV8D

            И аз имах проблеми с кабелите за com, единия тръгна след презапояване, а другия след смяна на чипа .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • #36
              От: Wouxun KG-UV8D

              Здравейте, колеги!
              Имам следните питания:
              Тъй като не съм много вещ в поръчките от сайтове, би ли се навил някой запознат да поръча за мен Wouxun KG-UV9D. Разбира се, парите давам веднага.
              Освен това всички такива радиа ли са стандартно със "скопен" диапазаон, като на колегата по-горе, или има и такива в целия 136-174 и 400-512 MHz. Моето желание, естествено, е за широкодиапазонното.
              Благодаря предварително за отговорите.
              Hyundai Santa Fe, 2.0 CRDi, 4WD, 2005
              Toyota HJ 60, 4.0 Diesel, 1983
              0886500886
              LZ2TDK

              Коментар


              • #37
                От: Wouxun KG-UV8D

                Първоначално публикуван от krasen_tr Преглед на мнение
                Здравейте, колеги!
                Имам следните питания:
                Тъй като не съм много вещ в поръчките от сайтове, би ли се навил някой запознат да поръча за мен Wouxun KG-UV9D. Разбира се, парите давам веднага.
                Другия месец, след 5-ти, на заплата, мисля да си поръчвам... Ако до тогава не си намерил решение - може да измислим нещо.
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #38
                  От: Wouxun KG-UV8D

                  Първоначално публикуван от krasen_tr Преглед на мнение
                  ...Освен това всички такива радиа ли са стандартно със "скопен" диапазаон, като на колегата по-горе, или има и такива в целия 136-174 и 400-512 MHz...
                  Само като информация, понеже въпросът е вероятно/вече/ неактуален. Писах мейл на производителя, на другия ден ми върнаха отговор , заедно със софтуера за отключване на честотите. Кабелът проработи нормално с друг лаптоп .Приятно се работи с китайци
                  Последно редактирано от icos; 30-07-16, 10:33.
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Wouxun KG-UV8D

                    Еми RAR-ни го и го качи.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Wouxun KG-UV8D

                      KG-UV9D Unlock software.zip

                      Надявам се да се е получило.
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Wouxun KG-UV8D

                        Здравейте колеги, някой знае ли, дали въпросните модели се предлагат в мола на китайката ?

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X