Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГЛОДЖЕВО 4х4 21.06.2014Г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ГЛОДЖЕВО 4х4 21.06.2014Г.






























    Тъй де, ОСТАНАЛОТО от купона.


    .
    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

    Коментар


    • #92
      От: ГЛОДЖЕВО 4х4 21.06.2014Г.

      Макар и състезанието да беше тип " селска кушия " правилата за безопастност трябва да се спазват от всички,а не щото били познати на спонсора да бъдат допуснати да
      правят глупости.
      Предлагам екипаж номер 111 да бъде наказан по следния начин:
      1 година да не се доближават до джип и да изядат на хартиен носител правилата за безопастност на траялния шампионат,Стоян Францов да им го осигури,ако трябва и на друг език.
      NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
      ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

      Коментар


      • #93
        От: ГЛОДЖЕВО 4х4 21.06.2014Г.

        Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
        и да изядат на хартиен носител правилата за безопастност на траялния шампионат,Стоян Францов да им го осигури,ако трябва и на друг език.
        Не съм убеден, че могат да четат, пък било то и на друг език.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #94
          От: ГЛОДЖЕВО 4х4 21.06.2014Г.

          Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
          Предлагам екипаж номер 111 да бъде наказан по следния начин:
          1 година да не се доближават до джип и да изядат на хартиен носител правилата за безопастност на траялния шампионат,Стоян Францов да им го осигури,ако трябва и на друг език.
          Те така или иначе ще карат чак догодина - пак на Глоджево

          Коментар


          • #95
            От: ГЛОДЖЕВО 4х4 21.06.2014Г.

            Първоначално публикуван от nikiib Преглед на мнение
            Мноооого вода, очаквано половината време от състезанието го прекарах в чакане машината да запали след като се намокри. Относно безопасноста и инцидентите - насочете вниманието в тази насока, подобно поведение /визирам последното сузуки което кара в нашия клас/ на навигатора - да се вози в "кучкарника" при положение, че е забранено и не случайно се санкционира тръгването без поставен колан.....!!! Инцидентите стават бързо и са непредвидими, когато емоцията вземе връх е най - опасно. Пример: преди години в Разград по време на мотосъбора се провеждаха демонстрации, при една от тях беше изтърван мотора , който се вряза в публиката....е, вече подобни демонстрации не се провеждат, просто полицията ги забрани....та, искаме ли да се забавляваме и да си тръгваме от трасето живи и здрави подобни изпълнения би следвало да не се допускат.
            Много добре казано,,когато емоцията вземе връх,, ,а сега провери между двете водни препятствия твоя навигатор с колани ли беше?

            Коментар


            • #96
              От: ГЛОДЖЕВО 4х4 21.06.2014Г.

              За догодина ще има правилник и такива своеволия няма да има,все пак господ и аллах беше с нас и сакътлъци нямаше.

              Коментар


              • #97
                От: ГЛОДЖЕВО 4х4 21.06.2014Г.

                За догодина ще има правилник и такива своеволия няма да има,все пак господ и аллах беше с нас и сакътлъци нямаше.

                Коментар


                • #98
                  От: ГЛОДЖЕВО 4х4 21.06.2014Г.

                  Айде и моите две стотинки.Състезанието се получи много добре .Трасето не беше кой знае колко скоростно.Водата беше в изобилие и понеже не бях открил сезона просто не стърпях.Благодаря на орга тима за изживяните моменти на трасето .За мен беше чест да навигирам на Ники.Борко за сетен път доказа че може да направи трасе на което никой не мрънка -това защо е така -онова защо е така.Благодаря е на Бай-Матйо за тортата и че не ни се сърди.Е забележки винаги ще има на такива кошии.Исмаил си гледаше озвучаването.Но състезателите се надвикваха да се чуят.Сега за екипажа който се пусна накрая.Това отначало и мен ме изненада.Главния организатор беше обявил който иска от малкия клас може да се пусне в големия.Трасето не изискваше клетка според мен .Екипажа беше местен което му даваше вдъхновение и кураж.Слушаха всевъзможни съвети от публиката за което да плача ли да се смея ли и аз не знаех .Публиката искаше шоу и го получи.Мочетата не са лоши просто не знаят правилата.Никой не ни е казал че така не може.Всичко което не забранено значи е разрешено..Най-вероятно ще карат догодина вече ако има състезание в Глоджево.Ние които караме по веригите състезания знаем основните правила и си ги спазваме.Затова трябва преди състезанието главния съдия да напомни на участниците правилата.
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • #99
                    От: ГЛОДЖЕВО 4х4 21.06.2014Г.

                    Здравейте! Извинявам се, че повдигам стара тема. Имам нужда от помощ, не откривам в интернет клипове от състезанието. В тубата има само един клип с един екипаж. Ако някой има още (и от състезанието от 2015), моля да предостави линк. Благодаря.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X