Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разкрасяване на ТТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Разкрасяване на ТТ

    Наистина с доработки добива вид.....но само толкова, става нещо като "Жигула" със спойлери. Оръжие на такива години най му отива автентичния вид(мое мнение)
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

    Коментар


    • #47
      От: Разкрасяване на ТТ

      Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
      Славе, от къде да ги намерим тези пети? Преди време с "Чичо" питахме, търсихме и тук и в други теми и никой нищо...
      Имаш съобщение, даже две, ама за едното се самоцензурирай...ще се ориентираш...
      42

      Коментар


      • #48
        От: Разкрасяване на ТТ

        Станьо "сек1" беше поел някакъв ангажимент за пети за пълнители, ма нещо...
        А грозните чирени /така го купих, имам и оригиналните/ се оказаха учудващо удобни.
        В долния си край излизат под дръжката, колкото пета на пълнителя, дават упора и са дърво.
        Разликата между дърво и бакелит е осезаема. Приготвил съм две заготовки от орех да правя нови...
        ма нямам бърза работа.
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • #49
          От: Разкрасяване на ТТ

          Време не остава свободно за тях . Иначе съм сложил горе в шкафа един празен пълнител да има по какво да меря .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #50
            От: Разкрасяване на ТТ

            Благодарение на колегата "slaf4u" се сдобих с пети за пълнителите. Наистина подобряват захвата, особено за хора с по голяма ръка, като мен. Събират по 9 патрона, което е второстепенно. Качвам няколко актуални снимки.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9474.JPG
Прегледи:1
Размер:292.2 КБ
ID:5780937Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9475.JPG
Прегледи:1
Размер:327.3 КБ
ID:5780938Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9476.JPG
Прегледи:1
Размер:330.2 КБ
ID:5780939Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9477.JPG
Прегледи:1
Размер:269.5 КБ
ID:5780940Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9478.JPG
Прегледи:1
Размер:219.2 КБ
ID:5780941Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9479.JPG
Прегледи:1
Размер:224.1 КБ
ID:5780942Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9480.JPG
Прегледи:1
Размер:209.9 КБ
ID:5780943Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9483.JPG
Прегледи:1
Размер:251.3 КБ
ID:5780944Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN9484.JPG
Прегледи:1
Размер:231.3 КБ
ID:5780945

            Обаче ми изниква нов проблем: Калъфчето, което правих преди време за пълнителите вече не се затваря.
            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

            Коментар


            • #51
              От: Разкрасяване на ТТ

              Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
              ...
              Обаче ми изниква нов проблем: Калъфчето, което правих преди време за пълнителите вече не се затваря.
              Аз бих сложил още едно "мъжко" копче над старото. Изглежда има място, а така ще може да хваща и двата вида пълнители.
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • #52
                От: Разкрасяване на ТТ

                Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                Благодарение на колегата "slaf4u" се сдобих с пети за пълнителите. Наистина подобряват захвата, особено за хора с по голяма ръка, като мен. Събират по 9 патрона, което е второстепенно. Качвам няколко актуални снимки.

                [ATTACH=CONFIG]947698[/ATTACH]

                Обаче ми изниква нов проблем: Калъфчето, което правих преди време за пълнителите вече не се затваря.
                А скобата защо е полуизвадена?

                Коментар


                • #53
                  От: Разкрасяване на ТТ

                  Извадена е защото за "фотосесията" трябваше да монтирам дулния спирач-компенсатор и после пак да го сваля (нормално седи без него), а знаеш как куцо се разглобява.
                  Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Разкрасяване на ТТ

                    Момци някой поръчвал ли е от тези http://www.gunsgripasn.com/Magazin.html ? Мисля още утре да си поръчам G 282 за ТТто и G 220 за маргото . Орехов чирени с два палеца за пълнител за 85 лева си е много добра цена . Ще пазарим и още един палец че имам 3 пълнителя . Колегите кюстендилци познават ли ги ? Като им гледам асортимента трябва да имат доста добър майстор .
                    Последно редактирано от sek.1; 12-05-19, 05:51.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #55
                      От: Разкрасяване на ТТ

                      Познавам майстора, работим заедно. Няма да имаш проблеми от каквото и да естество. Ако ти трябва повече информация,пиши или дрънкай.

                      Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
                      42

                      Коментар


                      • #56
                        От: Разкрасяване на ТТ

                        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                        Познавам майстора, работим заедно. Няма да имаш проблеми от каквото и да естество. Ако ти трябва повече информация,пиши или дрънкай.
                        Що не си казал за тия пари аз дето разполагам с всякакви металорежещи машини няма да си губя времето .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #57
                          От: Разкрасяване на ТТ

                          Е ти що не питаш, не видя ли на страницата моя Аркус
                          42

                          Коментар


                          • #58
                            От: Разкрасяване на ТТ

                            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                            Е ти що не питаш, не видя ли на страницата моя Аркус
                            Честно казано чак сега го видях Понеже на мен аркуса ми е за ежедневно носене и с неговата си гумена ортопедична ръкохватка ми е безкрайно удобен захвата никога не съм мислил да я сменям . Единственото което бих променил е евентуално 15 заряден пълнител с един алуминиев детайл отдолу като палеца . На времето и аз направих на приятели доста неща само че вече не остана къде . Галванохимията на БАН я ликвидираха и инж. Нина Балканджиева заряза занаята . Професор Трохаров почина . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kareen_mk-III_001.jpg
Прегледи:1
Размер:39.6 КБ
ID:5813951
                            Последно редактирано от sek.1; 12-05-19, 08:44.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #59
                              От: Разкрасяване на ТТ

                              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                              Познавам майстора, работим заедно. Няма да имаш проблеми от каквото и да естество. Ако ти трябва повече информация,пиши или дрънкай.

                              Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
                              Не е по темата, за което моля извинение, но все-пак - този майстор, дали би направил чирени за Люгер Парабелум (П 08 )?
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Разкрасяване на ТТ

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Не е по темата, за което моля извинение, но все-пак - този майстор, дали би направил чирени за Люгер Парабелум (П 08 )?
                                Да, правил е такива и няма да е проблем. Има си рамки и всичко нужно...

                                Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X