Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha Virago 750

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Yamaha Virago 750

    Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
    "Ми тя много арна бре Танасе!"
    Честито, със здраве да си го караш! Пусни още някой и друг фотос де!


    Благодаря!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #62
      От: Yamaha Virago 750

      айййй-- вайййй , нааайййй много ми харесва седалката в тон с останалото. честито! машината е чук отвсякъде. хубав чук с хубав звук! безаварийно, пък като се видим ще си приказваме.

      Коментар


      • #63
        От: Yamaha Virago 750

        Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
        айййй-- вайййй , нааайййй много ми харесва седалката в тон с останалото. честито! машината е чук отвсякъде. хубав чук с хубав звук! безаварийно, пък като се видим ще си приказваме.
        Благодаря! Това си ми беше мерака (голям чопър) още когато подкарах за пръв път мотор през 1988г. Ендурото беше компромис!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #64
          От: Yamaha Virago 750

          Остаряваш явно!
          Или си остарял още преди 20 години, а не си разбрал ....

          Желая ти безроблемна машина, 24 градуса и .... да си жив и здрав!
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #65
            От: Yamaha Virago 750

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение


            Благодаря!
            Точно днес похвалих модела и на един друг колега който се чуди кой мотоциклет да вземе - Шадоу 1100 или ВТХ 1300, пожелавам ти много приятни емоции и много безаварийни километри !

            Коментар


            • #66
              От: Yamaha Virago 750

              няма да сгреши, който и да вземе от двата. то и аз искам /за чопър, което не е точната дума/ един нов венчър от япония, или електра глайд ултра от у.с.а., ама само искам. успех и безаварийно!

              Коментар


              • #67
                От: Yamaha Virago 750

                Първоначално публикуван от spongi Преглед на мнение
                Точно днес похвалих модела и на един друг колега който се чуди кой мотоциклет да вземе - Шадоу 1100 или ВТХ 1300, пожелавам ти много приятни емоции и много безаварийни километри !
                Не знам, нямам мнение за шадоу. Преди се заглеждах по големите вираго а напоследък по вулкани. После излезе обявата за тоя и веднага реших че това е новия ми мотор, теглих заем и готово миналия вторник стана мой наистина. Сега свикваме един с друг та чак нямам време да наснимам тенерето и да го пусна за продажба. От ендуро на чопър все още ми е странно но си е кеф, макар и по различен кеф. И не е верно че това е магистрален мотор! На магистралата комфортната му скорост е малко по голяма от на тенерето. Кефа е точно из градъ (ама не София) или по засукани пътчета, големия двигател да думка под тебе докато караш бавно и спокойно и имаш време да разглеждаш наоколо!
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • #68
                  След 4 години от последния мотор ме заяде мерака и ме изяде - хвърлих се да гледам обяви, изгледах ги всичките и почнах да звъня - всеки мотор е с история, коя от коя по- по- най- и на последната човека казва: ми мотор като мотор, сядаш палиш караш. Няма истории, няма нищо. Отидох с приятел (експерт) погледахме го, покарахме го, пък си стиснахме ръцете с продавача. Открит, честен, бе нещо не е наред. Вечерта пуснах пак търсачката за модела на мотора и гледам има тема тук. И мотора и той тук, същия. Та 2 съобщения - Моя милост има Вираго, а boda nx вече не. И понеже без снимков материал не може ето на:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-938f661d2a2bf6f79f661abc5bcc4593-V.jpg
Прегледи:319
Размер:226.3 КБ
ID:6903502
                  O888 749-O86
                  C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                  NC 750

                  Коментар


                  • #69
                    А честито! Със здраве да си го караш!
                    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                    Коментар


                    • #70
                      "Красотата" прави "парчета"...
                      Поради независещи от мен причини, не я карах близо две години. Та като я "под'фанах" пак 'почна с "парчетата", то всъщност "номера", дето прави е само един, ама бърка в ... очите!
                      При рязко спиране, гасне. За тез' дето ще си помислят, че съм забравил да изключа от скорост или да стисна съединителя... - не е това.
                      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                      Коментар


                      • #71
                        Десет дена вече и никой нищо не казва. На никой ли не му се е случвало нещо подобно? Някакви предположения...
                        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                        Коментар


                        • #72
                          Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                          "Красотата" прави "парчета"...
                          Поради независещи от мен причини, не я карах близо две години. Та като я "под'фанах" пак 'почна с "парчетата", то всъщност "номера", дето прави е само един, ама бърка в ... очите!
                          При рязко спиране, гасне. За тез' дето ще си помислят, че съм забравил да изключа от скорост или да стисна съединителя... - не е това.
                          Много вероятно да е токов проблем , някакво движение в пачия крак , и съответно задействане на прекъсвача.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • #73
                            Ходих при Яне от Бояна - регулиране клапани и синхронизация карбуратори - доволен съм. Това бих направил - да ида при него.
                            O888 749-O86
                            C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                            NC 750

                            Коментар


                            • #74
                              Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                              "Красотата" прави "парчета"...
                              Поради независещи от мен причини, не я карах близо две години. Та като я "под'фанах" пак 'почна с "парчетата", то всъщност "номера", дето прави е само един, ама бърка в ... очите!
                              При рязко спиране, гасне. За тез' дето ще си помислят, че съм забравил да изключа от скорост или да стисна съединителя... - не е това.
                              Може и някакви болкуци в карбуратора или резервоара да плуват и запушват
                              Сега - BMW R1200RT 2006 г
                              Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                              По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                              По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                              Коментар


                              • #75
                                Здравейте, имам нужда от помощ.
                                Миналия петък карах мотора и всичко беше наред. Днес - не е, мотора не е пипан от последния път. Случва се следното - пъхам ключа, завъртам го, и нищо - не светват зелената и червената лампа. Ток има - при ключ на палажение On фара свети, клаксона работи, но лампата за свободна скорост, тази за маслото и 3тата за количеството гориво не светват. Мултицета показва 12,3В. Когато натисна бутона за стартера, светват лампата за маслото и тази за горивото, но стартера не заработва. Моля за насоки къде да търся проблема.
                                O888 749-O86
                                C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                                NC 750

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X