Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

    ако не ви е писнало от такива като мен помогнете ми.имам желание да се присъединя към вас.разполагам с около 20 000 но незнам какво чероки да търся единствено искам да е автоматик.

  • #2
    До: МАЛКО ПОМОЩ

    И как по-точно искаш да ти помогнем?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: МАЛКО ПОМОЩ

      какво да избера бензин или дизел,кое от двете се подържа по трудно,кое от двете създава по малко проблеми

      Коментар


      • #4
        До: МАЛКО ПОМОЩ

        И защо пък баш Чероки?
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          До: МАЛКО ПОМОЩ

          от един месец и дори и повече се оглеждам за нещо 4*4 и мисля,че точно това ми допада най много.ще го ползвам за семеина кола за ски до вилата и до морето.мисля си,че комфорта който предлага и здравината са неща който търся.затова се допитвам до ВАС.

          Коментар


          • #6
            До: МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

            Първоначално публикуван от YONATA Преглед на мнение
            ако не ви е писнало от такива като мен помогнете ми.имам желание да се присъединя към вас.разполагам с около 20 000 но незнам какво чероки да търся единствено искам да е автоматик.
            Уважаеми YONATA,
            Искам да ви направя забележка за заглавието на вашата тема. В повечето случай при тема с подобно заглавие, авторът има нужда от физическа помощ.
            За това за в бъдеще моля не използвайте такива заглавия за тема свързана с просто писане във форума. Да не говорим, че може да намерите отговор на вашият въпрос с едно цъкване на бутона "Търсене"!
            LZ1HKW
            Реглаж на преден и заден мост
            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

            Коментар


            • #7
              До: МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

              По същество, за изброените от Вас цели е най добре да си купите Гранд Чероки 2.7 CRD - 163 конски сили. Парите са малко в повечко, но си струва да се напънете. Аз след дълги консултации стигнах до този извод.
              По старите дизели, имат някои проблеми, а бензиновите харчат доста гориво.
              Всичко останало е вярно, много комфортни, много луксозни, здрави и красиви автомобили.
              По късно вероятно ще се изкажат и специалистите от форума зa конкретната марка JEEP.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                До: МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                По същество, за изброените от Вас цели е най добре да си купите Гранд Чероки 2.7 CRD - 163 конски сили. Парите са малко в повечко, но си струва да се напънете. Аз след дълги консултации стигнах до този извод.
                По старите дизели, имат някои проблеми, а бензиновите харчат доста гориво.
                Всичко останало е вярно, много комфортни, много луксозни, здрави и красиви автомобили.
                По късно вероятно ще се изкажат и специалистите от форума зa конкретната марка JEEP.
                Двигателят Не е 2.7 CRD, а 2.8 CRD и не е на гранд чероки, а на чероки-спорт.
                На гранда е 3.0 CRD !
                LZ1HKW
                Реглаж на преден и заден мост
                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                Коментар


                • #9
                  До: МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

                  Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                  Двигателят Не е 2.7 CRD, а 2.8 CRD и не е на гранд чероки, а на чероки-спорт.
                  На гранда е 3.0 CRD !
                  Grand Cherokee 2.7 CRD Ltd, 163 к.с. дизел Гориво дизел Тип редови Брой цилиндри 5 Работен обем 2.6 Максимална мощност 163 Скоростна кутия автоматична Степени 5 Ускорение 0-100 Km/h 11 Максимална скорост 190 Среден разход на гориво 9.70 Дължина 4605 Ширина 1836 Височина 1789 Маса без товар 1938 Обем на багажника 1110 Обем за резервоара 78 Брой седалки 5 Брой врати 5
                  ------------------------------------
                  тел. O878 9ЧЧ 999

                  Коментар


                  • #10
                    До: МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

                    3.0 CRD e на Гранда след 2005.
                    Ама човека за Чероки питаше вие пак ГрандЧероки му пробутвате.

                    Коментар


                    • #11
                      До: МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

                      Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
                      Grand Cherokee 2.7 CRD Ltd, 163 к.с. дизел Гориво дизел Тип редови Брой цилиндри 5 Работен обем 2.6 Максимална мощност 163 Скоростна кутия автоматична Степени 5 Ускорение 0-100 Km/h 11 Максимална скорост 190 Среден разход на гориво 9.70 Дължина 4605 Ширина 1836 Височина 1789 Маса без товар 1938 Обем на багажника 1110 Обем за резервоара 78 Брой седалки 5 Брой врати 5
                      Съгласен, за този модел !!!
                      Аз говорех за по-новият, като моя
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #12
                        До: МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

                        Привет,
                        Първият въпрос наистина е - Cherokee (Liberty) или Grand Cherokee (преди/след 1999).
                        Аз мога да споделя опит с Гранд след 1999, 4,7 бензин - няма такъв кеф*, който върви със съответна цена. Такъв в момента върви между 20 и 25 К лева, сложното е после - разход 18 - 25/100, често разваляне на дреболии, които са скъпи, амортесьорите (предни) са ми консуматив. За 50 000 км пробег (без офроуд) ремонтите и обслужването са ми 10 К лева по цени на Балкан Стар (естествено има и по-евтини алтернативи, най-вероятно и по-качествени).
                        * вози премерено твърдо - можеш да не намаляваш на "легнали полицаи", можеш и да държиш магистралата с 200 (с правилните гуми), можеш и в къра да се хвърлиш, можеш и на плажа да излезеш, УСКОРЕНИЕТО - ако си падаш, е феноменално; фабричната музика - Infinity Gold е много приятна; двигателят е много разтоварен - с малко усилия може да даде много повече; безупречно спиране; с прибрани седалки събира малко китайско АТВ в багажника
                        малко минуси - вторият ред седалки е за наказани - никакъв комфорт, споменах развалящи се дреболии - подгряването на седалките умряло, огледалата спират да се прибират, шофьорската седалка се чупи няколко пъти, не спира да скърца;
                        по-сериозни проблеми - секторна кутия на 100 К км;
                        Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

                        Коментар


                        • #13
                          До: МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

                          Дори и този модел (Grand Cherokee 2.7 CRD 2002-2004) е доста по-скъп от 20К лв. В момента цената му варира от около 30К лв до 40К лв, на пазара дори се намират екземпляри които достигат почти 50К лв. Да не говориме за следващия модел - след 2005 цените са по-високи. Човека иска Cherokee до 20К лв. ...

                          Коментар


                          • #14
                            До: МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

                            Първоначално публикуван от dmk Преглед на мнение
                            Дори и този модел (Grand Cherokee 2.7 CRD 2002-2004) е доста по-скъп от 20К лв. В момента цената му варира от около 30К лв до 40К лв, . ...
                            Колега, този пазар както и всички останали се подчиняват на договаряне, обикновено усреднено между цена купува и продава. Вие, анализирате цените, на които се предлагат автомобилите, уверявам ви, че в свръхнаситения Български пазар на автомобили 2 ра употреба, цените, които реално се плащат са с около 30 процента по-ниски. OFFTOPIC:
                            За продавачите с по -твърд характер, в Горубляне е открито гравьорско ателие, където могат да им гравират надпис " ТИ СИ ВЕЧНО МОЙ " върху произвално избрана плоскост на автомобила, или " ЗАВИНАГИ ЗАЕДНО" и прочее сантиментални глупости ....))
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #15
                              До: МАЛКО ПОМОЩ - покупка на Cherokee до 20К лв. /автомат/

                              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                              Колега, този пазар както и всички останали се подчиняват на договаряне, обикновено усреднено между цена купува и продава. Вие, анализирате цените, на които се предлагат автомобилите, уверявам ви, че в свръхнаситения Български пазар на автомобили 2 ра употреба, цените, които реално се плащат са с около 30 процента по-ниски. OFFTOPIC:
                              За продавачите с по -твърд характер, в Горубляне е открито гравьорско ателие, където могат да им гравират надпис " ТИ СИ ВЕЧНО МОЙ " върху произвално избрана плоскост на автомобила, или " ЗАВИНАГИ ЗАЕДНО" и прочее сантиментални глупости ....))
                              ОК съгласих се сега чакам реална оферта за Grand Cherokee 2.7CRD za 20K лв и го купувам. Разбира се искам джип в състояние съответстващо на марката и модела, както и годините а не на цената, това го пиша защото можеш да ми предложиш такъв джип с блокирал двигател или с друга повреда на горепосочената цена (20К лв). Съгласен съм че цените на Горубляне са завишени и че може да се намери по-ниска от пазарната цена но не и на половина от пазарната цена
                              Успех...

                              П.П. Аз наистина търся очно такъв джип и ако намеря за 20К лв ще го купя. Регистрирах се в форума за да науча повече за модела...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X