Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маршрути за плаване в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Маршрути за плаване в Гърция

    При тази посока на вятъра аз бих акостирал на Нео Клима

    Коментар


    • #47
      От: Маршрути за плаване в Гърция

      Първоначално публикуван от araber_horse Преглед на мнение
      При тази посока на вятъра аз бих акостирал на Нео Клима
      Много благодаря за съвета. Кажете кои сайтове гледате за прогнозата в Гърция, че много различни прогнози дават по сайтовете и вече се обърках.

      Коментар


      • #48
        От: Маршрути за плаване в Гърция

        Аз използвам този http://cirrus.meteo.noa.gr/forecast/bolam/index.htm досега не ме е подвел, но не забравяй, че все пак е прогноза. Успех и добър вятър.

        Коментар


        • #49
          От: Маршрути за плаване в Гърция

          meteo.gr

          Коментар


          • #50
            От: Маршрути за плаване в Гърция

            http://weather.gr/
            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
            Gabriel Garcia Mаrquez

            Коментар


            • #51
              От: Маршрути за плаване в Гърция

              Ще плаваме в Йонийско море последната седмица на септември. Дали ще е претъпкано с лодки по марините или дънданията би трябвало да е отминала по това време? Ще обикаляме на юг от Лефкада по островите. Някави съвети за места и марини където препоръчвате да се видят и места където да не ходим. Не съм стъпвал там и ще ми е полезно всяко инфо.

              Коментар


              • #52
                Колеги изчетох темата, но нещо не мога да се ориентирам. Та моля ви за помощ!
                Края на месеца (10.2023) ще съм на Спорадите от Волос. За първи път ми е в района, като изключим, че съм бил за една вечер на Скопелос (главното пристанище) и на Кира панагия. нищо друго не ми е познато.
                Въпроси са ми следните:
                1. Моля за препоръки къде да спрем за първата нощувка някъде в началото на Волоския залив. Предпочитам пристанище с кръчми.
                2. Ако може малко POI на готини и сейфти заливи в района по осторивте за дневно плуване. Като пример залив Кръглата къща (п-в Пелион), къде е това, не мога да го намеря по картите! И други подобни.
                Другите неща от писаното по-горе, ги прочетох и вече проучих и съм си ги нанесал като POI.
                Благодаря ви предварително!
                TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                Коментар


                • #53
                  За първа и последна вечер , аз избрах Орей на Евиа. Само виж кога ще тръгнете ,че си е 25 мили от Волос.
                  Преди 3 години беше едно убито рибарско пристанище. Но сега много ми хареса как се е разраснало.
                  Има бетонов кей на който може да се акостира от 2те страни. Може и на стария кей , но там обикновено е пълно. Има и работещи "гъби" за ток и вода. Кръчмите също са много приятни и най-вече цените, предвид цифроманията по Скопелос и Скиатос.

                  Коментар


                  • #54
                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    За първа и последна вечер , аз избрах Орей на Евиа. Само виж кога ще тръгнете ,че си е 25 мили от Волос.
                    Преди 3 години беше едно убито рибарско пристанище. Но сега много ми хареса как се е разраснало.
                    Има бетонов кей на който може да се акостира от 2те страни. Може и на стария кей , но там обикновено е пълно. Има и работещи "гъби" за ток и вода. Кръчмите също са много приятни и най-вече цените, предвид цифроманията по Скопелос и Скиатос.
                    Това е нещо ново за мен. Изглежда ТОП, но не е ли около 45-48 мили, а не 25? Поне на Навионкса така го гледам?! Щото 25 е ОК за около 4 часа сме там, но 45 са си 7 часа, грубо!
                    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                    Коментар


                    • #55
                      25 мили си е.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X