Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA sorento 170 k.c. 2006 проблем с 4 x 4 auto

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KIA sorento 170 k.c. 2006 проблем с 4 x 4 auto

    Здравейте, за прав път пиша в сайта.
    Имам същия проблем, При завой се вкл. и предния диф. и започва да се движи по тежко и пречуква нещо, усеща се напрежение, сменях маслата преди два месеца, но проблема почна да ми се проявява отново. Тази седмица я карах в балкан и нещата са зле, постоянно се чува харкане от предния диф. Преди да сменя маслата ходих на сервиз и ми казаха че може да е електрически или в раздатката проблема. модела е соренто 2006 г. ауто 4 х 4 170 к.с.. Ако някои може да ми даде идея от къде може да се отстрани проблема ще сам благодарен . Благодаря !

  • #2
    От: KIA sorento 170 k.c. 2006 проблем с 4 x 4 auto

    здравей колега ,при мен имаше подобен проблем , оказа се датчик на раздатката, може да е електронния съединител в раздатката струва 450 лв. а датчика е 200 лв.

    Коментар


    • #3
      От: KIA sorento 170 k.c. 2006 проблем с 4 x 4 auto

      Имаше подобна тема или тук или в киа форума.Потърси я. Доколкото се сещам ставаше въпрос за датчик на раздатката. Но май беше за по-старото Соренто.

      Коментар


      • #4
        От: KIA sorento 170 k.c. 2006 проблем с 4 x 4 auto

        Ако е датчик в раздатката няма да щрака предния диф.Трябва си по-сериозна диагностика.От къде си,колега?
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: KIA sorento 170 k.c. 2006 проблем с 4 x 4 auto

          Колега, моята раздатка си включваше всичко когато трябва просто една шайба беше строшена, купих си втора ръка и старата ми остана...ако ти трябва нещо пиши на ЛС и ще се разберем.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X