Страница 4 от 4 ПървиПърви 1 2 3 4
Резултати 61 до 68 от 68

Тема: Hellas Rally Lepanto 2014.

Място
    Пловдив
    Публикации
    3,442
    Точки (при гласуване)
    28

По подразбиране От: Hellas Rally Lepanto 2014.

Да го кажем така- олекотяването води до отслабване на съответната конструкция, която няма да издържи(може би) при натоварване.
    Последно редактиран от rusev ; 16-05-14 в 23:22

Място
    ВАРНА
    Публикации
    1,572
    Точки (при гласуване)
    14

Колко ти тежи колата празна ? И колко с бензин и гумите ?

Място
    Осеново, Варна
    Публикации
    564
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на rusev Преглед на публикациите
    Да го кажем така- олекотяването води до отслабване на съответната конструкция, която няма да издържи(може би) при натоварване.
    Е, не е съвсем задължително! Надяваме се, че в конкретния случай може би нещо е преоразмерено и презастраховано!
    А като гледам на колко натоварвания издържа до тук си мисля, че колегите имат добра идея.
    Желая ви успех, здраве и късмет!

Място
    БУРГАС
    Публикации
    1,755
    Точки (при гласуване)
    15

Без гориво но с две резервни гуми и нормално ниво на всички други течности 2190кг.
    С последните промени мисля да се доближа доста до изискването на FIA за коли 4х4 с двигатели над 5250сс. което е 2050кг.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

Място
    БУРГАС
    Публикации
    1,755
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на D.Dimitrov Преглед на публикациите
    Е, не е съвсем задължително! Надяваме се, че в конкретния случай може би нещо е преоразмерено и презастраховано!
    А като гледам на колко натоварвания издържа до тук си мисля, че колегите имат добра идея.
    Желая ви успех, здраве и късмет!
    Преоразмерено и презастраховано са точните думи. Колата наистина издържа над 500км. тестове и 1600км. на състезанието без да се наложи подмяна на нито една част по окачването. Дори в момента установяваме че няма и минимален луфт по шарнирните връзки. Ако не беше катастрофата , обслужването щеше да бъде сведено само до миене.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

Място
    ВАРНА
    Публикации
    1,572
    Точки (при гласуване)
    14

Цитат Мнение на kokocholi Преглед на публикациите
    Без гориво но с две резервни гуми и нормално ниво на всички други течности 2190кг.
    С последните промени мисля да се доближа доста до изискването на FIA за коли 4х4 с двигатели над 5250сс. което е 2050кг.
    Странно от къде идват толкова килограми, сигурно тръбите тежат много - явно е доста преоразмерена.

Но не забравяй, че чакаме клипчета

Място
    БУРГАС
    Публикации
    1,755
    Точки (при гласуване)
    15

Мисля че е най-добре техническите дискусии по автомобила да се прехвърля в тази тема. Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

Място
    Бургас
    Публикации
    197
    Точки (при гласуване)
    11

Цитат Мнение на Вико Преглед на публикациите
    Видеото е супер. GoPro? Благодаря за разяснението по дашборда.
    Пуснете едно дистанцонно на навигатора за нулиране, че на места едва го целеше бутона. /явно е далече, седалката от трипа/
    Дистанционното е едно а трипове те два.Първия или /горния/ е основен за мен,но след старта на третия ден същия реши ,че се е наработил и спря да се нулира /нито от трипа нито от дистанционното /.Него преместих умишлено на втория, започнах да навеждам главата повече,което ми даде по голяма концентрация и откъсване от гледката на безкрайните бездни на гръцките планини.

Страница 4 от 4 ПървиПърви 1 2 3 4

Сходни теми

1. HELLAS RALLY RAID 2013
    От ТОДОР ХРИСТОВ във форум Българско участие в международни състезания
    Отговори: 19
    Последно мнение: 29-04-13, 09:11

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •