Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hellas Rally Lepanto 2014.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Hellas Rally Lepanto 2014.

    Да го кажем така- олекотяването води до отслабване на съответната конструкция, която няма да издържи(може би) при натоварване.
    Последно редактирано от rusev; 16-05-14, 23:22.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #62
      От: Hellas Rally Lepanto 2014.

      Колко ти тежи колата празна ? И колко с бензин и гумите ?

      Коментар


      • #63
        От: Hellas Rally Lepanto 2014.

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        Да го кажем така- олекотяването води до отслабване на съответната конструкция, която няма да издържи(може би) при натоварване.
        Е, не е съвсем задължително! Надяваме се, че в конкретния случай може би нещо е преоразмерено и презастраховано!
        А като гледам на колко натоварвания издържа до тук си мисля, че колегите имат добра идея.
        Желая ви успех, здраве и късмет!
        GPS системи https://www.easytracking.bg/
        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

        Коментар


        • #64
          От: Hellas Rally Lepanto 2014.

          Без гориво но с две резервни гуми и нормално ниво на всички други течности 2190кг.
          С последните промени мисля да се доближа доста до изискването на FIA за коли 4х4 с двигатели над 5250сс. което е 2050кг.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • #65
            От: Hellas Rally Lepanto 2014.

            Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
            Е, не е съвсем задължително! Надяваме се, че в конкретния случай може би нещо е преоразмерено и презастраховано!
            А като гледам на колко натоварвания издържа до тук си мисля, че колегите имат добра идея.
            Желая ви успех, здраве и късмет!
            Преоразмерено и презастраховано са точните думи. Колата наистина издържа над 500км. тестове и 1600км. на състезанието без да се наложи подмяна на нито една част по окачването. Дори в момента установяваме че няма и минимален луфт по шарнирните връзки. Ако не беше катастрофата , обслужването щеше да бъде сведено само до миене.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • #66
              От: Hellas Rally Lepanto 2014.

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              Без гориво но с две резервни гуми и нормално ниво на всички други течности 2190кг.
              С последните промени мисля да се доближа доста до изискването на FIA за коли 4х4 с двигатели над 5250сс. което е 2050кг.
              Странно от къде идват толкова килограми, сигурно тръбите тежат много - явно е доста преоразмерена.

              Но не забравяй, че чакаме клипчета

              Коментар


              • #67
                От: Hellas Rally Lepanto 2014.

                Мисля че е най-добре техническите дискусии по автомобила да се прехвърля в тази тема. Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #68
                  От: Hellas Rally Lepanto 2014.

                  Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                  Видеото е супер. GoPro? Благодаря за разяснението по дашборда.
                  Пуснете едно дистанцонно на навигатора за нулиране, че на места едва го целеше бутона. /явно е далече, седалката от трипа/
                  Дистанционното е едно а трипове те два.Първия или /горния/ е основен за мен,но след старта на третия ден същия реши ,че се е наработил и спря да се нулира /нито от трипа нито от дистанционното /.Него преместих умишлено на втория, започнах да навеждам главата повече,което ми даде по голяма концентрация и откъсване от гледката на безкрайните бездни на гръцките планини.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X