Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

    Аз че не разбирам от авиация - не разбирам.
    Че не разбирам от метеорологична обстановка - пак не разбирам.
    Ама чак пък толкова ли бяха лоши условията, че нищо не прелетя (изключвам единствения хеликоптер).

    Времето в софия - спокойно, без дъжд, със слаб вятър. Общо взето по моите виждания хубаво време.
    Гражданската авиация - излита, каца ... закъснения няма.

    Ниската облачност ли е проблема или някъде другаде?
    ВВС тренираха доста за този парад.
    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

  • #2
    От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

    Точно същите въпроси си задавам... Надявам се отнякъде да ми се изясни...защо?
    VARADERO SD2

    Коментар


    • #3
      От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

      Гражданската авиация да си лети - не са държавни самолетите, ако щат да падат.
      Ама бойната - абе, момчета, по-добре така, и без това останахме с десетина фърчила, да не вземе да падне някое..
      Я, по-добре да летят само при идеални условия, че иначе ние ще плащаме за нови.
      Пък, мен ако питате, най-добре хич да не летят, толкова години изкарахме и без авиация...

      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

      Коментар


      • #4
        От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

        Темата не е ли за раздел "Хумор, сатира и забава"?
        Май гражданските самолети не са разбрали за лошото време и си излитаха по разписание.
        Равносметка- 700 човека войска за парада, 2000 човека от НСО за охрана на любимците на народа. На времето съм виждал циганска свадба с повече от 700 човека... Догодина за парада ловните дружинки от софийско, поне по бройка ще го докарат, а май и по въоръжение.
        А можеше и да се отсрамят....
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • #5
          От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

          Лично се чувствам меко казано неловко... обиден и най-вече засрамен от (пара)парада и то не само от липсата авиацията (за която тръбяха и крякаха по медиите, че видиш ли от 5г. насам, най-сетне ще покажем силата си в небето). Дори гвардейците с перфектна строева подготовка не успяха да намалят огорчението ми от случващото се.
          Адски тъжно!
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • #6
            От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

            Абе темата хич не е до хумор.
            Но ако времето в София е било причината ...

            Все се надявам да има по-сериозно обяснение на отказа за летене.
            Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
            LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
            Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

            Коментар


            • #7
              От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

              Май пак всичко ще опре до липсата на пари.
              LR Disco II 99 - TD5
              www.lre-bulgaria.org

              Коментар


              • #8
                От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

                Радвайте се на това, което все още го има. Щото нали НАТО ни пази...
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • #9
                  От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

                  Много съм разочарован-няма какво друго да кажа!ТВа време, ако не е подходящо за летене не знам кое е!На тренировките летяха при по-лошо време-дъждовно с по-ниска облачност...
                  Абе остави се...
                  През ВСВ авиацията е летяля при къде-къде по-лоши метеорологични условия, но нейсе...явно по-съвременните хвърчила са по-претенциозни към времето?

                  П.С. Май по-добре, че нямаше полети, че току-виж някой аероплан паднал в града, че да стане мазало-с тази наша авиация нищо чудно...
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

                    По мое време (1988 - 1990) ако в такова време някой спреше полетите със сигурност още същия ден бай Добри щеше да му откъсне пагоните .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

                      Гледах, дълго рекламирания "парад" по БНТ...щеше да е смешно, ако не беше жалко!Ако, тези МТО условия са спрели българските "орли" да участват в парада, какво трябва да се очаква за участие в реални бойни действия! Много ми хареса финалния коментар на говорителя от ТВ. Човекът, споменавайки, че бойната техника на военната полиция, след парада, може да се види СТАЦИОНАРНО изложена пред БНБ, продължи,... цитирам по памет,..."а, желаещите да видят друга бойна техника, могат да го направят във военно-историческия музей"!? Не е истина...!Но пък си имаме 17 нови генерали!Да са ни честити!
                      Последно редактирано от emil5koff; 06-05-14, 14:02.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

                        Аз като видях оная попова лъжичка дето чете от листчето и се отвратих !
                        Една турска ловна дружинка е по боеспособна от наща разградена армия

                        Да живее България !!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

                          Добре де, нали това беше целта, що не се радвате?
                          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                          Коментар


                          • #14
                            От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

                            Първоначално публикуван от snap Преглед на мнение
                            Една турска ловна дружинка е по боеспособна от наща разградена армия
                            Не турска моята ловна дружинка е по боеспособна . Поне до сега нямам спомени за над 20 години лошото време да ни е спряло .
                            Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                            Добре де, нали това беше целта, що не се радвате?
                            Цел на кой ?
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Авиацията на 6-ти май и лошото време ...?

                              Първоначално публикуван от emil5koff Преглед на мнение
                              Гледах, дълго рекламирания "парад" по БНТ...щеше да е смешно, ако не беше жалко!Ако, тези МТО условия са спрели българските "орли" да участват в парада, какво трябва да се очаква за участие в реални бойни действия! Много ми хареса финалния коментар на говорителя от ТВ. Човекът, споменавайки, че бойната техника на военната полиция може да се види, СТАЦИОНАРНО изложена пред БНБ, продължи,... цитирам по памет,..."а, желаещите да видят друга бойна техника, могат да го направят във военно-историческия музей"!? Не е истина...!Но пък си имаме 17 нови генерали!Да са ни честити!
                              Онзи ден на пистовото в Търново очаквахме клас Макси но уви! 2 часа чакане и водещия съобщи: Поради очаквания дъжд имайки предвид мощността на автомобилите, възможно е да има инциденти и стартът се отлага.....беше слънчево и вярно заваля но след 3-4 часа! Та и с военния парад така, каквото е положението в държавата......Вземи каПутин,че ......

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X