Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Намерено ловно куче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Намерено ловно куче

    Прилича на сръбско гонче , може да е изоставено умишлено . Все пак разлепете обяви до мястото където сте го намерили и близките села наоколо .
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #17
      От: Намерено ловно куче

      Утре ще обиколим района и ще разлепим обявите, подготвени са.
      Защо някой ще си изхвърли ловното куче?! Изглежда абсолютно здраво и жизнено, макар и доста измършавяло. Но с този вълчи апетит и изобилна храна, бързо ще възвърне добрата форма.

      Коментар


      • #18
        От: Намерено ловно куче

        Мога да звънна утре на някой от ловните дружини в Подгумер, Войняговци, Локорско. Ако е изгубено от тези села все някой ще знае. Ако не успея да установя контакт с тях ще прозвъня и кметовете на тези населени места.

        п.с. Последното ми куче е от този район. Ловците го намерили с 3 метра синджир, оплело се в едни храсти и умряло от глад и жажда. Освободили го, дали му храна и то от благодарност 4 седмици им вардело фургона в гората. Уличен пес е, но аз породи не зачитам и го прибрах. Само дето е развило някаква страхова невроза и стъмни ли се започва да ръмжи по задните си крака и опашката, хапеше ги до кръв. Сега се окопити малко!
        "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
        А+
        LZ1DRZ

        Коментар


        • #19
          От: Намерено ловно куче

          Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
          Мога да звънна утре на някой от ловните дружини в Подгумер, Войняговци, Локорско. Ако е изгубено от тези села все някой ще знае.

          п.с. Последното ми куче е от този район. Ловците го намерили с 3 метра синджир, оплело се в едни храсти и умряло от глад и жажда. Освободили го, дали му храна и то от благодарност 4 седмици им вардело фургона в гората. Уличен пес е, но аз породи не зачитам и го прибрах. Само дето е развило някаква страхова невроза и стъмни ли се започва да ръмжи по задните си крака и опашката, хапеше ги до кръв. Сега се окопити малко!
          Евгени, ще ти бъда много благодарна ако съдействаш. Не познавам никой от този район, още по-малко ловец. Утре ще обиколим и ще лепнем обяви. Единствено се притеснявам да не накацат разни псевдособственици с мерак за безплатно гонче.
          Телефона ми е:
          нула 8 девет 8 седем 9 две 5 5 четири

          Коментар


          • #20
            От: Намерено ловно куче

            [QUOTE=cveta68;2496815 Единствено се притеснявам да не накацат разни псевдособственици с мерак за безплатно гонче.
            Телефона ми е:
            нула 8 девет 8 седем 9 две 5 5 четири[/QUOTE]
            Не се притеснявай за това. Като се яви истинския собственик ти сама ще разбереш по реакциите на кучето кой кой е. Сълзи от радост текат и от човека и от кучето.
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • #21
              От: Намерено ловно куче

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              Евгени, ще ти бъда много благодарна ако съдействаш. Не познавам никой от този район, още по-малко ловец. Утре ще обиколим и ще лепнем обяви. Единствено се притеснявам да не накацат разни псевдособственици с мерак за безплатно гонче.
              Телефона ми е:
              нула 8 девет 8 седем 9 две 5 5 четири
              Даже не знам, дали преди да тръгнете да разлепяте обяви да не завъртя няколко телефона. Познавам достатъчно хора наоколо и ако е тяхно, гаранция ще се разбере и ще си спестите разкарването. Огледай го за някакви особени белези. Аз снимки няма да показвам.
              Въпросът е че не е задължително кучето да е от околностите. Преди 2 години изгубиха едно в района и го намериха тази година в друг град. Как е стигнало до там- един Господ знае - дали с човешка намеса, дали само ....
              Сега звънях на един познат, но не отговаря. Стана късно и ми е неудобно да звъня. Утре ще проверя и ще се чуем.
              Ако няма резултат ще се постарая да преслушам и дружинките от другата страна - Батулия, Бакьово, Луково и т.н.
              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
              А+
              LZ1DRZ

              Коментар


              • #22
                От: Намерено ловно куче

                Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                Даже не знам, дали преди да тръгнете да разлепяте обяви да не завъртя няколко телефона. Познавам достатъчно хора наоколо и ако е тяхно, гаранция ще се разбере и ще си спестите разкарването. Огледай го за някакви особени белези. Аз снимки няма да показвам.
                Въпросът е че не е задължително кучето да е от околностите. Преди 2 години изгубиха едно в района и го намериха тази година в друг град. Как е стигнало до там- един Господ знае - дали с човешка намеса, дали само ....
                Сега звънях на един познат, но не отговаря. Стана късно и ми е неудобно да звъня. Утре ще проверя и ще се чуем.
                Ако няма резултат ще се постарая да преслушам и дружинките от другата страна - Батулия, Бакьово, Луково и т.н.
                ОК!
                Ще изчакам твоята проверка и ако не даде резултат, тръгвам с обявите. Ако и с тях не се открие собственика, ще търсим подходящ нов собственик.
                Благодаря ти още веднъж!

                Коментар


                • #23
                  От: Намерено ловно куче

                  Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                  Не се притеснявай за това. Като се яви истинския собственик ти сама ще разбереш по реакциите на кучето кой кой е. Сълзи от радост текат и от човека и от кучето.
                  Дано! Дано!
                  Наясно съм, че не бих могла да се грижа добре за ловджийско куче постоянно. Тичането на 1 дка ливада не му е достатъчно, а от мен планинар не става за да тича на воля по-дълго време. Пък и се притеснявам, че ако се застои при нас по-дълго време, ще го угоя като прасенце за Коледа

                  Коментар


                  • #24
                    От: Намерено ловно куче

                    С тази издължена муцунка прилича повече на сръбско трицветно гонче от колкото на нашите лудогорски но аз не съм специалист . Ловното куче освен от доста километри се нуждае и от постоянни тренировки за да поддържа форма защото само едни инстинкти не стигат . По тази причина аз се отказах на времето да гледам ловно куче защото просто го "развалих" и стана един домашен любимец . За по малко от година братовчедите му върнаха формата и сега работи много добре . Може и така да е загубено като са го извели на терен да не забравя .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #25
                      От: Намерено ловно куче

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      Дано! Дано!
                      Наясно съм, че не бих могла да се грижа добре за ловджийско куче постоянно. Тичането на 1 дка ливада не му е достатъчно, а от мен планинар не става за да тича на воля по-дълго време. Пък и се притеснявам, че ако се застои при нас по-дълго време, ще го угоя като прасенце за Коледа
                      Точно в този сезон, когато всички животни раждат и отглеждат малките си, този 1 дк. му е супер на кучето. Няма как да разхождаш възрастно ловно куче извън ловния сезон , пускайки го да тича из гората, защото то задължително открива и преследва дивеч, ако има такъв в района. Дано се намери собственика, ако ли не го подарете на някой ловец мераклия, който освен да се грижи за него , ще го извежда и на лов, което е най големия кеф за едно ловно куче. Успех!
                      I want out !!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Намерено ловно куче

                        И така, историята на Горан завърши с хепи енд! Благодарение на Evgeni Enduro се намери собственика на кучето. Оказа се, че малкия разбойник е "попско чадо" и живее в манастира "Св. Никола" в с. Батулия.
                        Евгени, благодаря ти! Страхотна работа свърши!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Намерено ловно куче

                          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                          И така, историята на Горан завърши с хепи енд! Благодарение на Evgeni Enduro се намери собственика на кучето. Оказа се, че малкия разбойник е "попско чадо" и живее в манастира "Св. Никола" в с. Батулия.
                          Евгени, благодаря ти! Страхотна работа свърши!
                          Браво и на двамата!!!
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Намерено ловно куче

                            От името на собственика на кучето - голямо и искрено БЛАГОДАРЯ , на всички писаха , коментираха , въртяха телефони
                            и т.н., направиха всичко възможно та сега кучето да е където си му е мястото и където се чувства добре.
                            Благодарим Ви сърдечно.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X