Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Летни гуми за Нива?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Летни гуми за Нива?

    Здравейте,
    да ви попитам - какви летни гуми бихте ми препоръчали за Лада Нива с джанти 16" ? Не ми трябват някакви много скъпи от сорта на 150-160 лв, нещо до или максимум около 110 лв.

    Аз мислих и за варианта да купя като "всесезонните",които дойдоха с Ладата,но не ги намирам никъде в Пловдив.
    Смятам да купя само 2,защото само 2 са ми изтъркани поради нерегулирана предница преди 2 години.
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Летни гуми за Нива?

    Някой ?

    Коментар


    • #3
      От: Летни гуми за Нива?

      Попрочети в раздела на ВАЗ и в раздела за Гуми и джанти . Надявам се там да намериш своите отговори !
      Успех.

      Коментар


      • #4
        От: Летни гуми за Нива?

        Трудно, темите са бая стари, а и повечето хора гледам ,че си купуват джанти 15-ки. А аз искам само гуми...
        Благодаря все пак за отговора

        Коментар


        • #5
          От: Летни гуми за Нива?

          В темата, "гуми за Лада Нива", имаше разискани доста от моделите за нива гуми, прегледай я
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • #6
            От: Летни гуми за Нива?

            Ще я погледна. Само 1 бърз въпрос - ако гума за лек автомобил я сложа на нива, проблем ли е ? Става въпрос за гума КАМА-232 187/75R16 и цената ми харесва от Диана центъра,но ще поръчвам през интернет,защото онези ме лъжат,пробутват ми кама 218,която е 190 лв. и твърдят,че нямали други.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X