Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Средно движение италиански модел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Средно движение италиански модел

    Здравейте колеги, купих си колело 2 ра ръка, но не му се радвах много. Появи се проблем със средното движение и го закарах на майстор. Та той ме сюрпризира, че вече не се произвеждат такива средни движения и новите са с друг вид резба. Та ако някой знае стар майстор в София за колелета да ми помогне с кординати.

  • #2
    От: Средно движение италиански модел

    Зад спирката на трамвай 20 -на Женския пазар по тротоара провери.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • #3
      От: Средно движение италиански модел

      Много Благодаря

      Коментар


      • #4
        От: Средно движение италиански модел

        Доста от вносните велосипеди са с нестандартна за наши ширини резба. Води се 36" х 24. Има си готови чашки на този размер, е не навсякъде, но не са и кой знае колко трудни за намиране. Ориентировъчно около 8-10лв е к-та.
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • #5
          От: Средно движение италиански модел

          Хи, момчето което ми разглоби средното ми каза да се насоча към ново колело, защото е много трудно да намеря този вариант и едва ли не е за боклука. Лично на мен колелото си ми харесва -алуминиево с дискова спирачка всичко друго си работи. Много Благодаря отново

          Коментар


          • #6
            От: Средно движение италиански модел

            Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
            Хи, момчето което ми разглоби средното ми каза да се насоча към ново колело, защото е много трудно да намеря този вариант и едва ли не е за боклука. Лично на мен колелото си ми харесва -алуминиево с дискова спирачка всичко друго си работи. Много Благодаря отново
            Добре де, ако не е касета движението не може ли да му смените лагерите и да сглобите отново >?
            А иначе, събери си частите и колелото и отиди при Майстора - от известно време се занимава с велосипеди и има всякакви част

            Коментар


            • #7
              От: Средно движение италиански модел

              Хи, не е проблем само в лагерите, то има износване в оста и в чашките смяната на лагерите няма да оправи нещата. Мина ми през главата и този вариант да го кара сина ми , той поне е по лек и да забавя малко нещата.

              Коментар


              • #8
                От: Средно движение италиански модел

                Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                Хи, не е проблем само в лагерите, то има износване в оста и в чашките смяната на лагерите няма да оправи нещата. Мина ми през главата и този вариант да го кара сина ми , той поне е по лек и да забавя малко нещата.
                А бе няма нещо дето да не може да се намери. Събери си частите и отиди при Майстора, ако не откриете ново "средно" потърси в ebay - все ще се намери. В най-краен случай може да се пробва с изработката на нови чашки, после термообработка, подходяща ос от стандартните и си в играта, но пак казвам - ще откриеш точната без особени проблеми

                Коментар


                • #9
                  От: Средно движение италиански модел

                  Какъв ибей бре хора за едни чашки. Всеки добре зареден веломагазин ще ги има и чашки и ос.
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • #10
                    От: Средно движение италиански модел

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20140428_085702.jpg
Прегледи:1
Размер:73.1 КБ
ID:5583109

                    Понеже имах подобен проблем с един ретро велосипед, ето как го реших. Това е средно движение от нов тип(некачествено по-добре да се използва подобно, но с цял капсулован корпус). Свалят се двете капачки, като едната от капачките излиза трудно понеже не е предвидено да се сваля, но излиза. На струг се правят нови две фиксиращи капачки според резбата на велосипеда. Важно е да се премери разстоянието между двете капачки и така да се изработят, че да може да стегнат корпуса на средното при почти максимално навита резба. Продават се различни размери средни движения, важно е да се избере подходящото.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Средно движение италиански модел

                      Айде идвай де, ш' гу упрайм, да го й в талянското, мноу сложну.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X