Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Croatia trophy

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Croatia trophy

    Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
    хмм, защо не съберем финикийци и най-добрите два екипажа от България да отидат догодина? Не ми изглежда сложно ;–)
    В нашия трофи шампионат виждам голям отлив от състезатели. Не знам дали е за добро, че се отсяват неподготвените или е лошо, хората губят интерес. Но миналогодишния награден фонд, ако се беше разпределил коректно и ако се беше използвал разумно сега можеше да има 2 екипажа там.

    Коментар


    • #17
      От: Croatia trophy

      За шест дни състезание и в такова натоварване железата и механиците трябва да са доста издържливи.Гледам че белгийците с Дифендера също са там.А с Роман като говорихме каза че за големия клас трябва много мощен двигател защото има много и преки единоборства.Ако не дръпнеш напред после почвали тапи и ставало сложно.Иначе състезанието е много добро и е близо.Тази година прекалиха малко с водните препятствия и имало бая повредени автомобили.Много добро представяне показват тези момчета с червената Тойота.

      Коментар


      • #18
        От: Croatia trophy

        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
        В нашия трофи шампионат виждам голям отлив от състезатели. Не знам дали е за добро, че се отсяват неподготвените или е лошо, хората губят интерес. Но миналогодишния награден фонд, ако се беше разпределил коректно и ако се беше използвал разумно сега можеше да има 2 екипажа там.
        На всички им се кара,и лесно могат да се подготвят машините,ама все не стига лев...
        Ярек е качил финалното класиране:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:603670_245329002332887_7595798052426288815_n1.jpg
Прегледи:1
Размер:79.8 КБ
ID:5585053Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10155423_245329018999552_6076959359313009464_n2.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5585054Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10312469_245329052332882_4862973003669555438_n3.jpg
Прегледи:1
Размер:59.2 КБ
ID:5585055
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #19
          От: Croatia trophy

          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #20
            От: Croatia trophy

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
            ... Аз ако имам финансова възможност бих отишъл да карам, ясно е, че няма как да сме от първите. От друга страна, човек който познаваме и сме се състезавали с него се движи от първите, така че участие е напълно и по нашите възможности. А екипаж 240 (словаци) сигурно ги помниш от Сърбия
            Така е Стояне , състезавали сме се с няколко от екипажите на Сърбия Трофи / дори със нашите скрапове направихме доста добро класиране в предвид тежкото трасе и конкуренцията / . Словаците и черната Гега с порталните мостове ги помня много добре защото на нощният етап / на водопада където Атанас с превъртя през таван / слязоха водопада на скорост без дори навигатора да слезе ...

            Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
            хмм, защо не съберем финикийци и най-добрите два екипажа от България да отидат догодина? Не ми изглежда сложно ;–)
            Колега , сложно е , дори и да има финикийски знаци нямаме подготвени машини които да издържат на конкуренцията на прототипите които са там , а подготовката на такава машина струва много пари и време ...

            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
            За шест дни състезание и в такова натоварване железата и механиците трябва да са доста издържливи.Гледам че белгийците с Дифендера също са там.А с Роман като говорихме каза че за големия клас трябва много мощен двигател защото има много и преки единоборства.Ако не дръпнеш напред после почвали тапи и ставало сложно.Иначе състезанието е много добро и е близо.Тази година прекалиха малко с водните препятствия и имало бая повредени автомобили.Много добро представяне показват тези момчета с червената Тойота.
            Червената Тойота е Ярек Беднар - победителят в Сърбия Трофи 2 години подред , наистина кара много добре .
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #21
              От: Croatia trophy

              Абе аз си мисля все пак, един УАЗ дали би могъл да издържи 6 дена и 8 етапа. База има, мостове има, гуми 36.5. Единствено двигателят е съмнителен в тази вода. Миналата година Ярек е изкарал само 6 етапа с тази Тойота.

              Коментар


              • #22
                От: Croatia trophy

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Абе аз си мисля все пак, един УАЗ дали би могъл да издържи 6 дена и 8 етапа. База има, мостове има, гуми 36.5. Единствено двигателят е съмнителен в тази вода. Миналата година Ярек е изкарал само 6 етапа с тази Тойота.
                Говориш за Уаз ама трябва да е с Лапландерските мостове , 38.5 Богъри и доста по мощен мотор ... Задължително асистенция със пълно автосервизно оборудване и поне още един комплект гуми
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #23
                  От: Croatia trophy

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  Говориш за Уаз ама трябва да е с Лапландерските мостове , 38.5 Богъри и доста по мощен мотор ... Задължително асистенция със пълно автосервизно оборудване и поне още един комплект гуми
                  Ярек няма втори комплект гуми, нито пълно сервизно оборудване, а гумите са 35-ци като нашите. Има това, с което беше на Пловдив и Сърбия . Мисля, че малко се подценяваш.

                  Моята концепция е, лапландерски мостове и 36.5 гуми, но както казах двигателят ме притеснява, не като мощност, а като надежност.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Croatia trophy

                    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                    Ярек няма втори комплект гуми, нито пълно сервизно оборудване, а гумите са 35-ци като нашите. Има това, с което беше на Пловдив и Сърбия . Мисля, че малко се подценяваш.

                    Моята концепция е, лапландерски мостове и 36.5 гуми, но както казах двигателят ме притеснява, не като мощност, а като надежност.
                    Ярек има поне спонсор който му осигурява парите за оборудването и подобренията на колата ...
                    Концепцията ти е добра , но със сигурност ще ти трябва по мощен и надежден мотор / трябваше да видиш на Варна как на един стръмен кален склон мощните двигатели излизаха много по лесно отколкото ние с малките ... / Между другото да знаеш някъде да има Лапландерски мостове на нормална цена ...
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • #25
                      От: Croatia trophy

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Ярек има поне спонсор който му осигурява парите за оборудването и подобренията на колата ...
                      Концепцията ти е добра , но със сигурност ще ти трябва по мощен и надежден мотор / трябваше да видиш на Варна как на един стръмен кален склон мощните двигатели излизаха много по лесно отколкото ние с малките ... / Между другото да знаеш някъде да има Лапландерски мостове на нормална цена ...
                      Да ти кажа спонсорът много малък бюджет му осигурява, по голяма част си плаща сам. Вярно е ние нищо нямаме . Аз съм стигнал до извод 100 конски сили на тон, в момента ми липсват 50, но явно двигателят на Хънтъра е така направен, че не ги усещам.

                      Мостовете се намират в Швеция на цени м/у 2300 - 2800 Евро. Части също знам от къде да се поръчват за тях, но пак са скъпи. От Близнаците съм чувал и за Малайзия, но от там доставката е почти невъзможна.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Croatia trophy

                        Ден 6.



                        И снимки https://m.facebook.com/photographymp...6479431727590/
                        И тук. http://croatia-trophy.org/offroad/2014/05/07/stage-6-3/

                        Щом има време и за прически на навигаторките-добре е.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3NK_0331.jpg
Прегледи:1
Размер:309.2 КБ
ID:5585309
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3NK_0335.jpg
Прегледи:1
Размер:214.2 КБ
ID:5585310
                        Последно редактирано от Валентин Исаев; 07-05-14, 09:40.
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • #27
                          От: Croatia trophy

                          И по мое мнение при такова продължително състезание от особена важност е издръжливостта(на екипаж, кола, техници) отколкото размеран а гумите, мотора или амортисьорите

                          Ето пример - подготвена кола, с 1-2 на вид дребни проблема, но прекратяваш участие.

                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #28
                            От: Croatia trophy

                            Продължаваме с Ден 7.Кал,лебедки и пак кал!

                            Видео.


                            И снимки.
                            http://croatia-trophy.org/offroad/2014/05/08/stage-7-3/

                            https://m.facebook.com/photographymp...6894695019397/
                            Последно редактирано от Валентин Исаев; 08-05-14, 07:13.
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • #29
                              От: Croatia trophy

                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • #30
                                От: Croatia trophy

                                Крайно класиране.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rez-trophy2014.jpg
Прегледи:1
Размер:135.0 КБ
ID:5587189
                                Прикачени файлове
                                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                                0885 660 613

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X