Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

    Здравейте колеги, от доста време следя форума /мечтаейки за джипка/ и реших да се похваля - от 3 дни съм горд собственик на Нисан Терано 2 - дълга база, 99г., 2,7ТДИ, автоматик. Още нямам опит с машината, но от прочетеното тук се поограмотих! Утре влиза в бокса за консумативи, а и нещо играят ниските обороти - като я изкарам ще пиша!
    Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал.
    WSBO

  • #2
    До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

    Първоначално публикуван от pat66 Преглед на мнение
    Здравейте колеги, от доста време следя форума /мечтаейки за джипка/ и реших да се похваля - от 3 дни съм горд собственик на Нисан Терано 2 - дълга база, 99г., 2,7ТДИ, автоматик. Още нямам опит с машината, но от прочетеното тук се поограмотих! Утре влиза в бокса за консумативи, а и нещо играят ниските обороти - като я изкарам ще пиша!
    Честито колега-безаварийно каране,няма да съжаляваш за Нисана!!!

    Коментар


    • #3
      До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

      Честито , много да те радва!

      Коментар


      • #4
        До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

        Честито колега! С коя маска е джипа - старата (4 кръгли фара) или новата (с двата големи бели фара)? На каква цена я взе (ако не е тайна)?

        Иначе джипа е много прилична машина. Преди няколко месеца, съседа ми на село си купи същия джип със същия мотор - с новата маска. Понеже човека е тракторист от 15-тина години, като вдигна предния капак възкликна: "Ами че то ремъците му са като на ЗИЛ". И наистина този мотор 2,7 ТДИ изглежда направо прост за автомобил от 2000 година.

        Машината вече я изпробвахме по доста черни пътища, даже и в гората. Дори без никаква екипировка и с асфалтови гуми, показа прилични оффроуд възможности на сухо. Според мен и много добър компромис за асфалт и лек офроуд в серийния си вид.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #5
          До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          Според мен и много добър компромис за асфалт и лек офроуд в серийния си вид.
          Идеята ми за джипка беше точно такава /поне за начало, а за по-натам ще видим.../. Идеята ми за офроуд е свързана с АТВ, щото детето много се запали, пък и аз да не остана по-назад... Демек - ще ми се да се кефиме заедно /още е малък и ми уйдисва, а като поотрасне ще ми тегли една и.../
          А Лисан-а е със старата маска, с четирите фара, има си и забележки, ама те не карат колата. Мене си ме кефи, а и колко меко вози... Само това с шаването на ниските обороти - майстора каза, че е датчик на коляновия вал, в понеделник ще го менкаме, барабар със смяна на маслото на скоростната кутия, пък ще видим. Дано да е тва - да го менка и да го почвам Лисан-а, че ме сърбят ръцете!
          Ако някой колега е имал подобен проблем ще съм благодарен да сподели!

          Лека и безаварийна на всички!
          Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал.
          WSBO

          Коментар


          • #6
            До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

            къде се намира филтър купе (климатик) на нисан терано 2 2000 г. 2,7 TBI дълга база ! предварително мерсиии

            Коментар


            • #7
              До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

              Първоначално публикуван от Krasimir Petkov Преглед на мнение
              къде се намира филтър купе (климатик) на нисан терано 2 2000 г. 2,7 TBI дълга база ! предварително мерсиии
              Зад жабката.

              Коментар


              • #8
                До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                Премествам се от Фероза 92г 1.6 бенз на Терано 2 01 2.7 ТДИ. Бях силно смутен относно възможностите на Тераното, но след два успешни теста съм възхитен. На местата на които Ферозата се задъхваше, Нисо мина мазно, с леко поклащане и никакви проблеми!
                Mitsubishi Pajero 2800+
                Stop the earth I want to get down

                Коментар


                • #9
                  До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                  Без клима са по-качествени

                  Коментар


                  • #10
                    До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                    Първоначално публикуван от ventsisss Преглед на мнение
                    Без клима са по-качествени
                    Интересно твърдение.

                    Че то освен компресора дето липсва, друга разлика няма.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Интересно твърдение.

                      Че то освен компресора дето липсва, друга разлика няма.
                      Има има,не даваш пари за ремонт на климатика
                      FORD MAVERIK 2.7TD
                      Тел.0898662817
                      LZ1IID

                      Коментар


                      • #12
                        До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                        Първоначално публикуван от iliikata Преглед на мнение
                        Има има,не даваш пари за ремонт на климатика
                        Ама с климатик не се потиш като анадолски манаф при всяко показване на слънчето след април.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Ама с климатик не се потиш като анадолски манаф при всяко показване на слънчето след април.
                          Може да се потиш ама караш ,Много качествено нещо!
                          FORD MAVERIK 2.7TD
                          Тел.0898662817
                          LZ1IID

                          Коментар


                          • #14
                            До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                            И аз да споделя моите впечатления . Карам Терано II 98 г. бензин , къса база . Мотора се обслужва изключително евтино и лесно , поради факта че двигателя е с верига . Карам го вече почти година (не съм слагал газова уредба поради факта ,че не ми е основен автомобил) и нямам никакви оплаквания поне засега . Тази зима му купих Lassa Competus които мога наистина да ги препоръчам на колегите от форума , не шумят на асфалт и се държат изключително "отговорно" по офроуд терени . Любопитно ми е само дали и дизеловите варианти имат толкова "дълги" скорости . Моят автомобил на 5-та предавка с 2000 об/мин се движи с 85 км/ч . В нашия град има още едно Терано- бензин 94 г. но няма такива "дълги" скорости . Може ли някой колега да сподели мнение по въпроса ?

                            Коментар


                            • #15
                              До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                              Първоначално публикуван от ventsisss Преглед на мнение
                              Без клима са по-качествени
                              много зашеметяващо твърдение!!!!!!!! Интересно как си стигнал до този извод.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X