Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

    Колеги, от тази седмица започва анкета на официалния сайт на ВАЗ за това какви да бъдат промените и модификациите в НИВА /и не само/.
    Линк откъдето може да участвате в анкетата http://www.lada.ru/inquiry/inquiry_list.php
    Ето и някои от предложенията за за Нива
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:64.3 КБ
ID:6053163
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.jpg
Прегледи:1
Размер:62.2 КБ
ID:6053164
    УАЗ 452АЭ 1975г.

  • #2
    От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f5qz24pbr4vj.jpg
Прегледи:2
Размер:83.0 КБ
ID:5580218
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]702521[/ATTACH]
      Кърти мивки сравнението!
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • #4
        От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

        По-здрава.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:novaya-lada-4x4-2017-niva-budet-trexdverkoj-pervoe-izobrazhenie-8.jpg
Прегледи:1
Размер:54.2 КБ
ID:5580219Натиснете снимката за да я уголемите

Име:strong-cars325.jpg
Прегледи:1
Размер:22.5 КБ
ID:5580220

        Иначе като дизайн ей това най ми допада.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #5
          От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

          ... и на мен последната снимка ми допада, а ако сложат най-накрая шаси и да са поцинковани купетата ще е супер

          Коментар


          • #6
            От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
            ... ще е супер
            В някой друг живот ...
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #7
              От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

              На шаси; по-дълга с 10 см; поцинковани ламарини; мотор над 2000 куб.см + дизел; колелата изнесени странично по 4-5 см; по-здрави трансмисия и окачване; климатик; здрави предни седалки.
              а дано, ама надали
              пп. Козметичните предложения в анкетата са пълен майтап. Тия хора явно не разбират проблемите на Нива.
              Последно редактирано от trapper; 16-04-14, 15:12.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #8
                От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

                Мокри сънища.

                Като за начало и 10 години гаранция против корозия ще е достатъчна. Такава имат и вече и най-ниския клас нормални автомобили.

                За останалото - и по-евтино, и по-бързо ще им е да вземат готова платформа от някой, дето знае какво прави. После може и да платят на някой не-рускоговорящ да им направи дизайна, включително технологично, че и да спазват технологии, материали и т.н. след това.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

                  Баси!! Още ли има наивници дето ще го купуват това недуразумение?
                  Та дори и дизайнирано!

                  Коментар


                  • #10
                    От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Баси!! Още ли има наивници дето ще го купуват това недуразумение?
                    Та дори и дизайнирано!
                    Генетично е
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • #11
                      От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

                      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                      Генетично е
                      Седем броя служебни такива са ми минали през ръцете, що ли нямам такъв ген?
                      Три от тях минаха под 500км. след закупуване и после на платформа - в бокса за сериозни ремонти.
                      Едната за смяна на мотор!!
                      Смях.....

                      Коментар


                      • #12
                        От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Седем броя служебни такива са ми минали през ръцете, що ли нямам такъв ген?
                        Три от тях минаха под 500км. след закупуване и после на платформа - в бокса за сериозни ремонти.
                        Едната за смяна на мотор!!
                        Смях.....
                        Аз съм карал 2 лични Ниви, първата мод. 1995 - 105000 км, другата 2007 - 34к км и не съм имал чак такива проблеми. Не съм чул за подобни и от колеги по горските стопанства през последните 20 години, а там Нивите са няколко хиляди. Пенчо - смях!!!
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #13
                          От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Седем броя служебни такива са ми минали през ръцете, що ли нямам такъв ген?
                          Три от тях минаха под 500км. след закупуване и после на платформа - в бокса за сериозни ремонти.
                          Едната за смяна на мотор!!
                          Смях.....
                          А шоферите на които им беше зачислена техниката уволнихте ли ги? Това си е било направо саботаж...Да скапят нови коли на 500 км. ;0
                          Иначе аз искам по-малко ръжда и разни там други дреболийки и да мога на 5 години да си купувам нова.
                          Последно редактирано от blackfirefly; 16-04-14, 16:09. Причина: 1
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #14
                            От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

                            Бе по едно време отговарях за поддръжката и на нивите на софийска вода...ммм не съм очарован от тях...
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #15
                              От: АВТОВАЗ иска да знае каква да бъде Лада Нива

                              Дрън-дрън-ярина. Проблемите на Нива са известни на първо място в завода и са чисто технически. И е известно и как трябва да се решат. Ноооо, тия тръгнали да правят маркетинг.

                              Смях или не, Нива е един от малкото относително познати по света руски автомобили. Едно от качествата, които се ценят масово у това недоделано нещо е малкото изменения, които вкарват в конструкцията. За съжаление още по-малко са адекватните изменения в тази конструкция.

                              За рама забравете - това ще е съвършенно нов автомобил, какъвто те нямат нито намерение, нито ресурса да направят. Пък и на пазара не е да няма.
                              Колелата изнесени настрани с по 5см също правят съвършенно нов автомобил и по същество са пернишки тунинг.
                              Двигатели 2л в този автомобил има отдавна. Дизели също.
                              Също божем оправиха и седалките след 30 години.

                              Това което няма:
                              1. Горе-долу качество на сглобката. Поне всичко да го има и да е завинтено.
                              2. Някакви смислени мерки срещу корозия (битумът не се брои).
                              3. Трансмисията да се проектира най-после, а не да се ползва каквото е нахвърляно на коляно 1968г. СК и РК в едно, три вала и пет лагера по-малко ще е едно добро начало.

                              А те лети джанти и копченце на блокажа тръгнали да предлагат.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X