Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вратата на Газката е тясна !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Вратата на Газката е тясна !

    Не бе, всичко е много по-лошо. Правилната боя за джипове всъщност е за комбайни и трактори. Износоустойчива. Обаче класическата била някъв ужас от пет компонента, и или в завода - или хич((( Та моят просветен избор е Световрачене. Понеже и без това работим с едни хора от там по някви специални бои, пък други такива спецове и не познавам))

    Ох брат ми, намерил си и ти кого да питаш по компютърни въпроси ... Първото улично куче ще ти каже повече и по-умно.

    Коментар


    • #77
      До: Вратата на Газката е тясна !

      Да се върна на темата за вратите на УАЗ.

      В сравнение с класическия УАЗ, Хънтъра е доста по-различен отвътре. И седалки и тапицерия са много по-добри.
      И усещането е различно, при все че купето е с еднакви размери.

      Седалката може да се изнесе доста назад и става толкова широко, че едвам стигам педалите - а съм 192 см. При това не пречи въобще на седящия отзад. Отляво и отдясно има много място - нищо не пречи на краката, много по-широко ми е от модерните автомобили...

      Аз съм с повече килограми, а не ми пречи въобще нито влизането, нито излизането - обаче отстрани изглежда че съм се свил като в консерва - това е неприятния визуален ефект от иначе много удобното купе!

      Това, че вратите са скосени отдолу не може да пречи въобще!

      За дълги пътувания - над 1500 км Хънтъра си е супер - тази година имам две такива пътувания!
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #78
        До: Вратата на Газката е тясна !

        имам идея за вратите на уаз двете врати се сабират в една и се отварят като на ламборджини вертикално. това по скоро го видях по дискавари как го правят на land rover.

        Коментар


        • #79
          До: Вратата на Газката е тясна !

          Първоначално публикуван от balabana1976 Преглед на мнение
          имам идея за вратите на уаз двете врати се сабират в една и се отварят като на ламборджини вертикално...
          Спри наркотиците!!!
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #80
            До: Вратата на Газката е тясна !

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Не бе, всичко е много по-лошо. Правилната боя за джипове всъщност е за комбайни и трактори. Износоустойчива. Обаче класическата била някъв ужас от пет компонента, и или в завода - или хич((( Та моят просветен избор е Световрачене. Понеже и без това работим с едни хора от там по някви специални бои, пък други такива спецове и не познавам))

            Ох брат ми, намерил си и ти кого да питаш по компютърни въпроси ... Първото улично куче ще ти каже повече и по-умно.
            Стефане, подхванал си добра тема за боя на горска джипка. Имаш ли конкретна техническа информация, параметри?
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X