Отварям темата за тазгодишното състезание в Лазарово, кръг от траялния шампионат.
Състезанието ще се проведе на 10-11 май 2014 в с.Лазарово, община Кнежа.
Правилниците са качени в темата за шампионата.
Наградният фонд е 4100 лева. Разпределен е по следния начин:
клас Прототип
1 място - 1000 лв.
2 място - 700 лв.
3 място - 500 лв.
клас Модифициран
1 място - 700 лв.
2 място - 400 лв.
3 място - 200 лв.
клас Стандарт
1 място - 300 лв.
2 място - 200 лв.
3 място - 100 лв.
Таксите са: 50 лв - платени до 30-ти април
60 лв - платени до 8-ми май
70 лв - при плащане на място
Класираните на 4-то място на Сливен в трите класа участват без такса.
Настаняване:
1. в гр. Кнежа, има свободни стаии само за събота - ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
2. в гр. Бяла Слатина за 9 и 10/петък и събота/ в хотел "Лъки" има четири двойни стаи,
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
3. Палатковият лагер ще бъде близо да къщичката (както и миналата година), старта и финала на трасето на хобито. GPS координатите са:
N 43 24.880
E 24 05.925
На google maps:
Decimal Deg. Latitude: 43.414667
Decimal Deg. Longitude: 24.09875
Комендант на лагера ще бъде Пачо Цонков. Телефонът му е в подписа, но все пак- 0885 777 899. Към него може да се обръщате за битови неща в лагера(ток, вода, масто за къмпиране, музика, ред и т.н.). По време на състезанието той ще координира и охраната на реда на самото състезание.
4. Хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748
ул. "Цар Асен I" № 30
Програма
за провеждане на траялно състезание „Лазарово 4х4 Екстрийм”
10-11 май 2014
Място на провеждане- трасето край с.Лазарово, община Кнежа
09.05.2014
17.00ч-19.00ч-Начало на записването за участие
20.30ч- Прожектиране на документални филми от международни състезания.
10.05.2014
8.30ч- Записване за участие.
9.00ч- Теглене на жребий. Технически преглед.
9.30ч- Откриване на състезанието. Брифинг на състезателите.
10.00ч- Начало на състезанието-отваряне на траялните зони за трите класа(по три за клас). Даване на старт на затворено трасе за „Стандарт”последван от „Модифициран“.
14.00ч- Затваряне на трите траялните зони за „Прототип“ и отваряне на нови три.
18.00ч- Затваряне на всички траялни зони и затвореното трасе.
19.00ч- Обявяване класирането за деня за трите класа
20.30ч- „Първо участие на български екипаж на Рейнфорест челиндж- 2014“- разказ от първо лице.
11.05.2014
09.00- Отваряне на траялните зони за трите класа(по три за клас). Даване на старт на затворено трасе за „Стандарт”последван от „Модифициран“.
13.00ч- Затваряне на траялните зони
14.00ч – Отваряне на „масова зона” за „Прототип”.*
14,30ч- Затваряне на„масова зона” за „Прототип ”.
14,40ч– Отваряне на „масови зона” за „Модифициран“ и „Стандарт“
15.10ч-Затваряне на„масови зона” за „Модифициран“ и „Стандарт“
15.30ч- Обявяване класирането за деня и за състезанието
16.30ч- Награждаване на победителите.
17.00ч- Закриване на състезанието.
Забележка:
* „Масовата“ зона ще бъде отворена след след приключването на последния участник в клас „Модифициран“ по затвореното трасе.
Актуален списък със записаните за участие:
клас Стандартен:
1. Георги Георгиев / ....; Нисан Патрол Y60; Варна
2. Любомир Ангелов / Мария Иванова; Ланд Ровър Дикавъри; Пирдоп
3. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрол; гара Елин Пелин
4. Камен Иванов / Ивайло Дамянов, Сузуки Витара, Зверино
5. Петър Костов / Генади Георгиев; Митсубиши Паджеро; Плевен
6. Калоян Трифонов / Цоньо Христов; Киа Спортидж; Плевен
7. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Парол; гара Елин Пелин
8. Недялко Неделчев / Юлиян Колев; УАЗ 469; Разград
9. Цветан Донов / ...; Нисан Патрол; Бяла Слатина
10. Мриян Цветанов / Тони Сидеров; Опел Фронтера; Бяла Слатина
11. Иван Ефремов / Георги Баджалов; Сузуки Витара; София
12. Петър Минчев / Ивелин Русанов; Сузуки Витара; гр.Габрово АРП СТЕФАНОВЦИ
13. Владимир Христов/ ....., Опел Фронтера, София
клас Модифициран:
1. Георги Донев / Андрей Качаунов; Сузуки Витара; Русе/Разград
2. Павел Павлов / Георги Вълчев; Самурай Краз; Ботевград
3. Ивайло Павлов / Стефан Банков ; Самурай Турбо; АРП Стефановци - Габрово
4. Данаил Йорданов / Тихомир Асенов; Витара; Чипровци
5. Николай Узунов / Илия Колев; Г класа; Силистра - без такса
6. Георги Георгиев / Владимир Велков ;УАЗ Йосиф 469 V8; Своге
7. Ивайло Котов / Петко Стоянов; Сузуки Самурай; Своге
8. Никола Кузманов / Александър Кузманов; Сузуки Джимни; Twin Offroad Team - Павликени
9. Николай Колев / ...; Самурай; Ямбол
10. Мариян Стоянов / Димитър Паунов; Мерцедес Г; Своге
11. Огнян Георгиев / Ангел Попов; ГАЗ 69; Самоков
12. Иван Калпачки / Васил Калпачки; Сузуки Джимни; Говедарци
13. Данаил Костадинов / Мариян Петков; Сузуки Самурай; Плевен
14. Красен Ковачев / Ивелин Стоянов; Самурай Тракторче, Горна Оряховица - без такса
15. Георги Георгиев/Кръстан Георгиев- Нисан Патрол -София
клас Прототип:
1. /303/ Пламен Исаев / Йордан Йорданов; Вранглер Прототип; Велико Търново
2. /307/ Костадин Георгиев / Борко Вапцаров; Газ 69 Звярът; София- без такса
3. /305/ Чавдар Владимиров / Мехмед Мехмедов; Дайхатци Прототип; Нова Черна/Кубрат
4. /308/ Илиян Илиев / Мирослав Минчев; Yellow Spider; Разград
5. /301/ Калин Митов / Красимир Илиевски; VAMP ПРОТО; Враца
6. /304/ Светослав Христов / Георги Митрев; Вobcat team; София
7. Светлин Димитров / Николай Петков; OFFROAD TALASYM TEАM; Видин
Състезанието ще се проведе на 10-11 май 2014 в с.Лазарово, община Кнежа.
Правилниците са качени в темата за шампионата.
Наградният фонд е 4100 лева. Разпределен е по следния начин:
клас Прототип
1 място - 1000 лв.
2 място - 700 лв.
3 място - 500 лв.
клас Модифициран
1 място - 700 лв.
2 място - 400 лв.
3 място - 200 лв.
клас Стандарт
1 място - 300 лв.
2 място - 200 лв.
3 място - 100 лв.
Таксите са: 50 лв - платени до 30-ти април
60 лв - платени до 8-ми май
70 лв - при плащане на място
Класираните на 4-то място на Сливен в трите класа участват без такса.
Настаняване:
1. в гр. Кнежа, има свободни стаии само за събота - ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
2. в гр. Бяла Слатина за 9 и 10/петък и събота/ в хотел "Лъки" има четири двойни стаи,
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
3. Палатковият лагер ще бъде близо да къщичката (както и миналата година), старта и финала на трасето на хобито. GPS координатите са:
N 43 24.880
E 24 05.925
На google maps:
Decimal Deg. Latitude: 43.414667
Decimal Deg. Longitude: 24.09875
Комендант на лагера ще бъде Пачо Цонков. Телефонът му е в подписа, но все пак- 0885 777 899. Към него може да се обръщате за битови неща в лагера(ток, вода, масто за къмпиране, музика, ред и т.н.). По време на състезанието той ще координира и охраната на реда на самото състезание.
4. Хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748
ул. "Цар Асен I" № 30
Програма
за провеждане на траялно състезание „Лазарово 4х4 Екстрийм”
10-11 май 2014
Място на провеждане- трасето край с.Лазарово, община Кнежа
09.05.2014
17.00ч-19.00ч-Начало на записването за участие
20.30ч- Прожектиране на документални филми от международни състезания.
10.05.2014
8.30ч- Записване за участие.
9.00ч- Теглене на жребий. Технически преглед.
9.30ч- Откриване на състезанието. Брифинг на състезателите.
10.00ч- Начало на състезанието-отваряне на траялните зони за трите класа(по три за клас). Даване на старт на затворено трасе за „Стандарт”последван от „Модифициран“.
14.00ч- Затваряне на трите траялните зони за „Прототип“ и отваряне на нови три.
18.00ч- Затваряне на всички траялни зони и затвореното трасе.
19.00ч- Обявяване класирането за деня за трите класа
20.30ч- „Първо участие на български екипаж на Рейнфорест челиндж- 2014“- разказ от първо лице.
11.05.2014
09.00- Отваряне на траялните зони за трите класа(по три за клас). Даване на старт на затворено трасе за „Стандарт”последван от „Модифициран“.
13.00ч- Затваряне на траялните зони
14.00ч – Отваряне на „масова зона” за „Прототип”.*
14,30ч- Затваряне на„масова зона” за „Прототип ”.
14,40ч– Отваряне на „масови зона” за „Модифициран“ и „Стандарт“
15.10ч-Затваряне на„масови зона” за „Модифициран“ и „Стандарт“
15.30ч- Обявяване класирането за деня и за състезанието
16.30ч- Награждаване на победителите.
17.00ч- Закриване на състезанието.
Забележка:
* „Масовата“ зона ще бъде отворена след след приключването на последния участник в клас „Модифициран“ по затвореното трасе.
Актуален списък със записаните за участие:
клас Стандартен:
1. Георги Георгиев / ....; Нисан Патрол Y60; Варна
2. Любомир Ангелов / Мария Иванова; Ланд Ровър Дикавъри; Пирдоп
3. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрол; гара Елин Пелин
4. Камен Иванов / Ивайло Дамянов, Сузуки Витара, Зверино
5. Петър Костов / Генади Георгиев; Митсубиши Паджеро; Плевен
6. Калоян Трифонов / Цоньо Христов; Киа Спортидж; Плевен
7. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Парол; гара Елин Пелин
8. Недялко Неделчев / Юлиян Колев; УАЗ 469; Разград
9. Цветан Донов / ...; Нисан Патрол; Бяла Слатина
10. Мриян Цветанов / Тони Сидеров; Опел Фронтера; Бяла Слатина
11. Иван Ефремов / Георги Баджалов; Сузуки Витара; София
12. Петър Минчев / Ивелин Русанов; Сузуки Витара; гр.Габрово АРП СТЕФАНОВЦИ
13. Владимир Христов/ ....., Опел Фронтера, София
клас Модифициран:
1. Георги Донев / Андрей Качаунов; Сузуки Витара; Русе/Разград
2. Павел Павлов / Георги Вълчев; Самурай Краз; Ботевград
3. Ивайло Павлов / Стефан Банков ; Самурай Турбо; АРП Стефановци - Габрово
4. Данаил Йорданов / Тихомир Асенов; Витара; Чипровци
5. Николай Узунов / Илия Колев; Г класа; Силистра - без такса
6. Георги Георгиев / Владимир Велков ;УАЗ Йосиф 469 V8; Своге
7. Ивайло Котов / Петко Стоянов; Сузуки Самурай; Своге
8. Никола Кузманов / Александър Кузманов; Сузуки Джимни; Twin Offroad Team - Павликени
9. Николай Колев / ...; Самурай; Ямбол
10. Мариян Стоянов / Димитър Паунов; Мерцедес Г; Своге
11. Огнян Георгиев / Ангел Попов; ГАЗ 69; Самоков
12. Иван Калпачки / Васил Калпачки; Сузуки Джимни; Говедарци
13. Данаил Костадинов / Мариян Петков; Сузуки Самурай; Плевен
14. Красен Ковачев / Ивелин Стоянов; Самурай Тракторче, Горна Оряховица - без такса
15. Георги Георгиев/Кръстан Георгиев- Нисан Патрол -София
клас Прототип:
1. /303/ Пламен Исаев / Йордан Йорданов; Вранглер Прототип; Велико Търново
2. /307/ Костадин Георгиев / Борко Вапцаров; Газ 69 Звярът; София- без такса
3. /305/ Чавдар Владимиров / Мехмед Мехмедов; Дайхатци Прототип; Нова Черна/Кубрат
4. /308/ Илиян Илиев / Мирослав Минчев; Yellow Spider; Разград
5. /301/ Калин Митов / Красимир Илиевски; VAMP ПРОТО; Враца
6. /304/ Светослав Христов / Георги Митрев; Вobcat team; София
7. Светлин Димитров / Николай Петков; OFFROAD TALASYM TEАM; Видин
Коментар