Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

    В шапката на долната тема:
    http://forum.pocketbulgaria.com/view...p?f=51&t=57019

    Коментар


    • #17
      От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

      Мдаааа и тук познати физиономии (никове) :-)
      За хората които не са много наясно с темата ще поясня, че "творците" на тези бази с данни са нещо като "професионалисти" в домашни условия и знаят какво правят. Може да им се има вяра. Много хора дори се ползват от труда им без дори да подозират. Хвала на таквизи Българи!
      Начина по който можем да им помоглем на тях (респективно на себе си) е като бъдем по-активни и споделим информация.

      Коментар


      • #18
        От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

        Ако сте с Android вече може да ъпдейтвате камерите ръчно и автоматично с приложение от маркета - BG iGO Speedcams Updater. За сега само за iGO Primo.

        Коментар


        • #19
          От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

          Първоначално публикуван от Vami Преглед на мнение
          Ако сте с Android вече може да ъпдейтвате камерите ръчно и автоматично с приложение от маркета - BG iGO Speedcams Updater. За сега само за iGO Primo.
          Като го инсталирах автоматично ми свали и разархивира Primo_BG_Speedcam.zip i Primo_update.poi в директория Download.
          Нещо друго трябва ли да се направи?
          LZ5ZI qth HASKOVO
          Pajero II GLS 3000 V6

          Коментар


          • #20
            От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

            Първоначално публикуван от ivan4o Преглед на мнение
            Като го инсталирах автоматично ми свали и разархивира Primo_BG_Speedcam.zip i Primo_update.poi в директория Download.
            Нещо друго трябва ли да се направи?
            Можеш да избереш в коя директория да ги сложи.
            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

            Коментар


            • #21
              От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

              Обнових камерите за Garmin. В архива за Нуви има транспарентни икони 24х24 и 48х48. Добавяне, редактиране и сваляне - Камери за България

              Коментар


              • #22
                От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

                Във варианта с икони с размер 48х48 съм добавил и другите категории за предупреждения. Отделил съм пешеходните пътеки, защото са много и може да пречат. Тествайте и ако ви харесат, ще ги включа и в другите варианти.

                Коментар


                • #23
                  От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

                  Във всички варианти за Garmin са включени всички категории точки.
                  Добавяне, редактиране и сваляне - Спийдкамери за iGO, Primo, Navitel, Garmin, Sygic, TomTom

                  Коментар


                  • #24
                    От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

                    Vami, има ли някаква светлина в тунела за SPC файловия формат за Примото?
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

                      Забравил съм и не съм търсил. По принцип няма как да изтече в нета такъв компилатор. А сигурно ли е, че при теб не могат да се ползват и друг вид файлове? Доколкото разбирам навигацията ти е на базата на Primo. Дай малко разяснения, може да се измисли нещо.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

                        Първоначално публикуван от Vami Преглед на мнение
                        ....Доколкото разбирам навигацията ти е на базата на Primo. Дай малко разяснения, може да се измисли нещо.
                        Да не разводнявам темата - пускам обновена и по-подробна информация по проблема: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=180276
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

                          ЗДРАВЕЙ!Въпросът ми е към Vami....Разгледах темата,много ми хареса и БРАВО за това което правиш......Аз използвам nuvi 2455LM...Досега използвах като предупреждения за засади следният сайт:http://paralax.org/garmin/. Оттам ми е ясно как да сваля и къде да поставя съответният файл в ГАРМИН дерикторията....,но тук не ми е ясно какво да направя???!!!????
                          Ще съм ти БЛАГОДАРЕН ако дадеш по-вечко инфо как и къде да поставя всичко това???ИЗВИНЯВАМ се наистина за може би глуповото питане,но не съм на "ти" с тия неща и всичко което прочета и ми разяснят по тия теми го правя тогава...
                          Наистина ще ти бъда БЛАГОДАРЕН и с УДОВОЛСТВИЕ ще изпробвам това което си направил,а защо не и да използвам само твоите...
                          БЛАГОДАРЯ предварително още веднъж.... :-)

                          Коментар


                          • #28
                            От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

                            Обновяват се по същия начин, различното е, че аз пускам архив и трябва да се разархивират преди да се копират. Също различното е, че там е един файл, а при мен няколко.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

                              БЛАГОДАРЯ Ти!Още днес ще го инсталирам на Гармина и ще го изпробвам....Благодарности още веднъж и продължавай все така....имаме нужда от такива хора и такава информация! :-)

                              Коментар


                              • #30
                                От: Спийд камери за iGo, Primo и Garmin от Vami

                                Не е задължително да слагаш всичките файлове. Сам решаваш, за какво искаш да те предупреждава или не.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X