Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витарка звярка :))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Витарка звярка :))

    Здравейте колеги, сигурен съм, че на много от вас вече им е писнало новаци като мен във форума да питат неща, за които вече се е писало. Проблема е, че не видях инфо за това, което искам. Четах теми, попаднах на една за присаждане на нов мощен двигател на купе на ВИтарка 1.6, като на един от постовете пишеше, че идеално би се получило с мотор от Ланча Тема 2.0 в6, но нищо повече не пишеше след това.
    Та за какво изписах всичко до сега - интересува ме на базата на Витарка 1.6 къса база, какъв мощен мотор може да се вложи, за да се получи бегачка в гората. Това ме интересува. Мерси много предварително.

  • #2
    От: Витарка звярка )

    Ако ти трябва звярка,питай Иван Попов.Той слага май от Скорпио и я направи направо дрифтарка.Иначе от Омега,май ще е най-непроблемното решение.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #3
      От: Витарка звярка )

      Не знам, просто един колега беше писал, че от ланча ставало доста добър звяр. 2000 бензин v 6. За това съм пуснал тази темата, защото искам мнения. Преди време бях гледал в нета една синя Витара с двигател май от сузуки суифт и беше добра бръмчалка.

      Коментар


      • #4
        От: Витарка звярка )

        Има доста вариации по темата.Зависи колко пари си отделил за подобен проект.Също така зависи дали ти ще си правиш сам разни неща по колата в домашно/гаражни условия или ще ходиш при тунинг ма'стери...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: Витарка звярка )

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          Има доста вариации по темата.Зависи колко пари си отделил за подобен проект.Също така зависи дали ти ще си правиш сам разни неща по колата в домашно/гаражни условия или ще ходиш при тунинг ма'стери...
          колега с минимум средства максимум power

          Коментар


          • #6
            От: Витарка звярка )

            Ми примерно една турбика на 1 бар.
            Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
            Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
            "Mud Angels" Stara Zagora

            Коментар


            • #7
              От: Витарка звярка )

              Или пък две на по половин бар всяка
              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

              Коментар


              • #8
                От: Витарка звярка )

                Добре де, сега разбирам, че ако на Витарка 1.6 обаче 16v се постави турбина, би могло да се постигне ефекта, май? Но пак няма да стане бегачка в гората Искам да е поне 200 кончета

                Коментар


                • #9
                  От: Витарка звярка )

                  Явно не си добре запознат с механиката на Сузуки Витара за да искаш от нея да бъде 200 коня горска бегачка . Само за протокола за да се прибираш всеки път с нея до у вас ,ще ти се наложи да оставиш само черупката от нея Иначе варианти за тунинг има много и при добро желание и подходящо количество финикийски знаци , ще стане
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • #10
                    От: Витарка звярка )

                    Определено вярвам на всички вас, все пак за това е форума. Именно за това ще се насоча към Витарка с мотор 2.0 В6, 136 к.с.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Витарка звярка )

                      Ей тук вече си в две грешки...айде три ама за третата няма да коментирам...
                      1-во v6 2000 кубика има само на дълга база
                      2-ако си мислиш ,че е бегачка и ,че върви повече от 1.6 16 клапана на къса база не е точно така...
                      най-най лесния вариант за приятен прираст на мощността на витара е с турбо! казвам ти го като човек с опелов мотор...
                      слагането на друг мотор изисква място,инструменти,техника,познания,познати с металообработващи машини+приятели запознати с електрониката по колите (ако не си ти човека) и още някой дреболии...
                      айде не мога ще кажа и за третата грешка....Италиански двигател в японска кола....ерес е това...ерес...и при джиповете номера е да са надеждни...
                      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X