Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо АТВ - въпроси и отговори.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

    Рапторите от тази генерация страдат от много проблеми и не препоръчително да се купува такова старо нещо. Ако е раптор да се търси 700 след 2008 година.

    Сузукито има ли задна скорост? Това е голямо предимство за гората.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

      Здравейте на всички,
      Попаднах на форума и на темата, тъй като съм пред дилема какво АТВ да си купя. Да започна от това, че нямам опит с АТВ-та и не търся спортно АТВ. Искам АТВ за преходи в гората и възможност да тегли товар. Насочил съм се към Honda fourtrax, капитала ми е до 8000лв. Ако питате защо точно Хонда, ами защото карам автомобили Хонда и съм доволен от японеца. Като цяло искам здрава машина, която да не се чупи лесно. Ще съм благодарен да почерпя мнение от вас дали съм се спрял на подходящо АТВ според моите нужди. Отворен съм към предложения и за други модели и марки. Също така ме интересува какъв е средния разход на гориво на такъв тип машини и от каква подръжка се нуждае. Благодаря предварително на всеки, който отдели малко от ценното си време, за да ми даде насока!
      Поздрави!

      Коментар


      • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

        Здравейте на всички,
        Попаднах на форума и на темата, тъй като съм пред дилема какво АТВ да си купя. Да започна от това, че нямам опит с АТВ-та и не търся спортно АТВ. Искам АТВ за преходи в гората и възможност да тегли товар. Насочил съм се към Honda fourtrax, капитала ми е до 8000лв. Ако питате защо точно Хонда, ами защото карам автомобили Хонда и съм доволен от японеца. Като цяло искам здрава машина, която да не се чупи лесно. Ще съм благодарен да почерпя мнение от вас дали съм се спрял на подходящо АТВ според моите нужди. Отворен съм към предложения и за други модели и марки. Също така ме интересува какъв е средния разход на гориво на такъв тип машини и от каква подръжка се нуждае. Благодаря предварително на всеки, който отдели малко от ценното си време, за да ми даде насока!
        Поздрави!

        Коментар


        • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

          Най-здравото АТВ /ако е ново/ е Ямаха гризли. Но за 8 000 лв. няма как да е ново. Така, че най-запазеното и най-добре поддържаното. Добре е да го погледне някой, който е технически грамотен и има поглед в/у 4х4 АТВ-та.
          От къде сте?
          А за разход м/у 10 и 17/100 като кавасаки брут форс са най-лакоми. Всички зависи от терена и от начина на каране.
          И преди всичко отделете пари и си купете предпазна екипировка.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

            Kisyov21,ако искаш погледни обявата ми в раздела АТВ Продава!АТВ то е уникално,освен това е буквално ново!Ако имаш някакви въпроси ще се радвам да ти отговоря на ЛС,че съм в командировка и нямам обхват тука!
            TLC 120 Prado
            Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

            Коментар


            • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

              Само да добавя,че АТВ то има и теглич,и всички необходими документи,и ако има покупко продажба ще се мине и през нотариус!
              TLC 120 Prado
              Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

              Коментар


              • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                Здравейте!
                На 16 год съм и искам да си купя АТВ.
                Ще го карам предимно в гора. Бюджета ми е 4000лв.
                Бихте ли ми препоръчали нещо?

                Коментар


                • От: Какво ATV ?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51540192322771919_1.jpg
Прегледи:2
Размер:10.6 КБ
ID:5810870Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51540192322771919_6.jpg
Прегледи:2
Размер:1.2 КБ
ID:5810871Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51540192322771919_8.jpg
Прегледи:2
Размер:1.3 КБ
ID:5810872
                  Yamaha Raptor 700i
                  Дата на производство април 2009 г.
                  Тип двигател Бензинов
                  Кубатура [куб.см] 700 куб.см
                  Вид двигател 4 тактов
                  Вид охлаждане Водно
                  Скоростна кутия Ръчна
                  Мнение за АТВто

                  Коментар


                  • От: Какво ATV ?

                    Здравейте. Мераклия съм да се присъединя и аз с една машинка. Карал съм няколко пъти за по 20-30 минути и с всеки следващ път ми ставаше все по-интересно. Прочетох темата, поразгледах форума, та да се включа с въпроса си. 1.85м. съм и съм около 100кг. Нямам опит с мотори, но както споменах по-горе съм сядал няколко пъти на АТВ. Определено не съм състезателно настроен. Като за начало ще ми е нужно нещо, което ще се кара максимум 2-3 пъти в месеца, предимно по черен сравнително равен път. Нямам намерение да го регистрирам. За момента съм готов да отделя към 2 000лв. поради простата причина, че не ми се дават повече пари за нещо, което ще използвам сравнително рядко. Все пак като новобранец си мисля, че хем ще трябва да свикна с машинката, хем да видя и дали наистина може да ми се заформи като хоби, за да отделя в последствие по-сериозна сума за нещо по-качествено. Та мисълта ми е към какво бихте ме насочили?

                    Коментар


                    • От: Какво ATV ?

                      Първоначално публикуван от dimitrovv1991 Преглед на мнение
                      Здравейте. Мераклия съм да се присъединя и аз с една машинка. Карал съм няколко пъти за по 20-30 минути и с всеки следващ път ми ставаше все по-интересно. Прочетох темата, поразгледах форума, та да се включа с въпроса си. 1.85м. съм и съм около 100кг. Нямам опит с мотори, но както споменах по-горе съм сядал няколко пъти на АТВ. Определено не съм състезателно настроен. Като за начало ще ми е нужно нещо, което ще се кара максимум 2-3 пъти в месеца, предимно по черен сравнително равен път. Нямам намерение да го регистрирам. За момента съм готов да отделя към 2 000лв. поради простата причина, че не ми се дават повече пари за нещо, което ще използвам сравнително рядко. Все пак като новобранец си мисля, че хем ще трябва да свикна с машинката, хем да видя и дали наистина може да ми се заформи като хоби, за да отделя в последствие по-сериозна сума за нещо по-качествено. Та мисълта ми е към какво бихте ме насочили?
                      Здравей, добре дошъл в нашият форум!
                      Машината се определя спрямо уменията и бюджета. За към 2000 лева можеш да си вземеш китайско или тайванско атв. Чупят се, но за първо (учебно) става. Китайците страдат от ходова част и от саморазвиване на болтчетата , хубаво е като вземеш да ги намажеш с осигурител за резби на Локтайт. Гледай да е над 250cc, за да може да се движи прилично с теб. Не забравяй, че трябва да се "обзаведеш" и с протекция задължителни са каската, очилата ботушите и наколенките! Добре е да имаш яка, ръкавици, налакътници..
                      Non scholae sed vitae discimus.

                      Коментар


                      • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                        Ае хора, кво става с тея атв-та бре? Миналата седмица с приятелката ми се запалихме да си купуваме атв, че да ходим на разходки в гората и по хижи... Ми то 4х4 атв за двама по-евтино от 6 - 7 000лв няма :О. Китайчета евтини бол, ама само на задно. Не знам къде излиза сметката ама аз за тея пари си взимам една гранд витарка и ще ми останат средства за ремонти и модификации бол! Не знам хората как дават толкова много пари буквално за играчки. Все тая... Няма ли някакъв евтин вариант за 4х4 атв за двама човека, нещо китайско, нещо до 2 - 3 000лв? Гледам, че от китайците хвалят лифана, ама обяви за лифан няма никакви в момента. Харесах си едно Aeon crossland, но и то е 8-9 000лв. Тея само на задно стават ли за разходки до хижи и в гората за 2-ма или въобще да ги пропускам?

                        Коментар


                        • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                          Само да попитам (извинявам се ако съм сгрешил раздела) АТВ 350 кубика, но не съм сигурен колко коня е май към 24 коня с А категория ли се кара. Иначе АТВто е Yamaha Raptor 350, 2007 година. И другия въпрос е колко коня точно е това чудо, че викат 23,24,28,30 коня и вече не знам.
                          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                          Коментар


                          • Здравейте!

                            Здравейте!Нов съм и имам едно питане към вас след около 2-3 месеца ставам на 14 години и се чуда какво атв да си взема като за начало мисля от 250-350 нещо такова ако имате някакви идеи споделете ги ! Благодаря за обърнатото внимание😊

                            Коментар


                            • От: Какво ATV ?

                              Здравейте, 185см съм 75кг на 16 години. Запалих се по атвтата още от малък и сега се обмислям да купувам Кава кфх 700 2007 ще се кара по черни пътища и рядко в гори. Можете ли да ми кажете някакви мнения и съвети за атвто ?

                              Коментар


                              • Здравейте мисля да си купя първото атв и съм се насочил към Yamaha warrior 350cc 2003. Някой има ли опит с такава машина.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X