Страница 7 от 7 ПървиПърви ... 3 4 5 6 7
Резултати 121 до 130 от 130

Тема: Първо АТВ - въпроси и отговори.

s_s1 е офлайн
    Светослав Генчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ |
    Място
    с. Стража до гр. Търговище
    Публикации
    8,204
    Точки (при гласуване)
    28

По подразбиране От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

Рапторите от тази генерация страдат от много проблеми и не препоръчително да се купува такова старо нещо. Ако е раптор да се търси 700 след 2008 година.

Сузукито има ли задна скорост? Това е голямо предимство за гората.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте на всички,
    Попаднах на форума и на темата, тъй като съм пред дилема какво АТВ да си купя. Да започна от това, че нямам опит с АТВ-та и не търся спортно АТВ. Искам АТВ за преходи в гората и възможност да тегли товар. Насочил съм се към Honda fourtrax, капитала ми е до 8000лв. Ако питате защо точно Хонда, ами защото карам автомобили Хонда и съм доволен от японеца. Като цяло искам здрава машина, която да не се чупи лесно. Ще съм благодарен да почерпя мнение от вас дали съм се спрял на подходящо АТВ според моите нужди. Отворен съм към предложения и за други модели и марки. Също така ме интересува какъв е средния разход на гориво на такъв тип машини и от каква подръжка се нуждае. Благодаря предварително на всеки, който отдели малко от ценното си време, за да ми даде насока!
    Поздрави!

Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте на всички,
    Попаднах на форума и на темата, тъй като съм пред дилема какво АТВ да си купя. Да започна от това, че нямам опит с АТВ-та и не търся спортно АТВ. Искам АТВ за преходи в гората и възможност да тегли товар. Насочил съм се към Honda fourtrax, капитала ми е до 8000лв. Ако питате защо точно Хонда, ами защото карам автомобили Хонда и съм доволен от японеца. Като цяло искам здрава машина, която да не се чупи лесно. Ще съм благодарен да почерпя мнение от вас дали съм се спрял на подходящо АТВ според моите нужди. Отворен съм към предложения и за други модели и марки. Също така ме интересува какъв е средния разход на гориво на такъв тип машини и от каква подръжка се нуждае. Благодаря предварително на всеки, който отдели малко от ценното си време, за да ми даде насока!
    Поздрави!

s_s1 е офлайн
    Светослав Генчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ |
    Място
    с. Стража до гр. Търговище
    Публикации
    8,204
    Точки (при гласуване)
    28

Най-здравото АТВ /ако е ново/ е Ямаха гризли. Но за 8 000 лв. няма как да е ново. Така, че най-запазеното и най-добре поддържаното. Добре е да го погледне някой, който е технически грамотен и има поглед в/у 4х4 АТВ-та.
    От къде сте?
    А за разход м/у 10 и 17/100 като кавасаки брут форс са най-лакоми. Всички зависи от терена и от начина на каране.
    И преди всичко отделете пари и си купете предпазна екипировка.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Място
    Варна
    Публикации
    674
    Точки (при гласуване)
    12

Kisyov21,ако искаш погледни обявата ми в раздела АТВ Продава!АТВ то е уникално,освен това е буквално ново!Ако имаш някакви въпроси ще се радвам да ти отговоря на ЛС,че съм в командировка и нямам обхват тука!
    TLC 120 Prado
    Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

Място
    Варна
    Публикации
    674
    Точки (при гласуване)
    12

Само да добавя,че АТВ то има и теглич,и всички необходими документи,и ако има покупко продажба ще се мине и през нотариус!
    TLC 120 Prado
    Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте!
    На 16 год съм и искам да си купя АТВ.
    Ще го карам предимно в гора. Бюджета ми е 4000лв.
    Бихте ли ми препоръчали нещо?

Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Какво ATV ?

Име:  51540192322771919_1.jpg
Прегледи: 36
Размер:  10.6 КбИме:  51540192322771919_6.jpg
Размер:  1.2 КбИме:  51540192322771919_8.jpg
Размер:  1.3 Кб
    Yamaha Raptor 700i
    Дата на производство април 2009 г.
    Тип двигател Бензинов
    Кубатура [куб.см] 700 куб.см
    Вид двигател 4 тактов
    Вид охлаждане Водно
    Скоростна кутия Ръчна

Мнение за АТВто

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте. Мераклия съм да се присъединя и аз с една машинка. Карал съм няколко пъти за по 20-30 минути и с всеки следващ път ми ставаше все по-интересно. Прочетох темата, поразгледах форума, та да се включа с въпроса си. 1.85м. съм и съм около 100кг. Нямам опит с мотори, но както споменах по-горе съм сядал няколко пъти на АТВ. Определено не съм състезателно настроен. Като за начало ще ми е нужно нещо, което ще се кара максимум 2-3 пъти в месеца, предимно по черен сравнително равен път. Нямам намерение да го регистрирам. За момента съм готов да отделя към 2 000лв. поради простата причина, че не ми се дават повече пари за нещо, което ще използвам сравнително рядко. Все пак като новобранец си мисля, че хем ще трябва да свикна с машинката, хем да видя и дали наистина може да ми се заформи като хоби, за да отделя в последствие по-сериозна сума за нещо по-качествено. Та мисълта ми е към какво бихте ме насочили?

Аватара на Преслав Василев - preskata
    Преслав Василев - preskata е офлайн Утвърден участник | Организатор || +ПЛ |
    | Модератор |
    Място
    Силистра
    Публикации
    745
    Точки (при гласуване)
    11

Цитат Мнение на dimitrovv1991 Преглед на публикациите
    Здравейте. Мераклия съм да се присъединя и аз с една машинка. Карал съм няколко пъти за по 20-30 минути и с всеки следващ път ми ставаше все по-интересно. Прочетох темата, поразгледах форума, та да се включа с въпроса си. 1.85м. съм и съм около 100кг. Нямам опит с мотори, но както споменах по-горе съм сядал няколко пъти на АТВ. Определено не съм състезателно настроен. Като за начало ще ми е нужно нещо, което ще се кара максимум 2-3 пъти в месеца, предимно по черен сравнително равен път. Нямам намерение да го регистрирам. За момента съм готов да отделя към 2 000лв. поради простата причина, че не ми се дават повече пари за нещо, което ще използвам сравнително рядко. Все пак като новобранец си мисля, че хем ще трябва да свикна с машинката, хем да видя и дали наистина може да ми се заформи като хоби, за да отделя в последствие по-сериозна сума за нещо по-качествено. Та мисълта ми е към какво бихте ме насочили?
    Здравей, добре дошъл в нашият форум!
    Машината се определя спрямо уменията и бюджета. За към 2000 лева можеш да си вземеш китайско или тайванско атв. Чупят се, но за първо (учебно) става. Китайците страдат от ходова част и от саморазвиване на болтчетата , хубаво е като вземеш да ги намажеш с осигурител за резби на Локтайт. Гледай да е над 250cc, за да може да се движи прилично с теб. Не забравяй, че трябва да се "обзаведеш" и с протекция задължителни са каската, очилата ботушите и наколенките! Добре е да имаш яка, ръкавици, налакътници..
    Non scholae sed vitae discimus.

Страница 7 от 7 ПървиПърви ... 3 4 5 6 7

Сходни теми

1. Биодизел - въпроси и отговори
    От ivied във форум Горива, смазочни материали, течности и химия
    Отговори: 23
    Последно мнение: 22-03-11, 23:50
  2. Полезни въпроси и отговори за правилник 2010
    От Калин Кулев във форум Републикански шампионат ЕНДУРО и ATV към БФМ (Комисия Ендуро)
    Отговори: 11
    Последно мнение: 14-04-10, 22:48
  3. въпроси и отговори има ли смисъл
    От milenmv във форум Правила, работа с форумите, FAQ, FTP ...
    Отговори: 38
    Последно мнение: 20-12-07, 12:49

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •  
"); } else { document.write(""); } } // ]]>