Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За произхода и самосъзнанието на българите.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

    Прочетойх един голям гьон суратлък и не можах да се сдържа - виж бългрина не бил като НЕкомунистическите хорица, тук в БГ за любовници било срамно, едва ли не българите са по-пуритани и рядко прелюбодействат...

    Силно съм несъгласен, за годините които съм живял в БГ съм видял, че от комшийката и от чуждото по-сладко няма, от колежки/колегите също и едва ли не е национален спорт да се криви при първа и всяка възможност, силно не мога да се съглася, че българите са били далече от "разхайтеното" западно поведение, мога да добавя стотици примери, че и такива в които аз съм участвал ама тук не е тема за хвалене )

    Много вярвам в едно - велики хора има, имало е и ще има от всички възможни аспекти на сексуалните практики и сексуалността има много малко значение за успеха, по-скоро вярвам, че каквато и да е сексуалност само пречи и разсейва великите хора, истински човек може да се посвети на призванието си само ако е 100% въздържател и няма любими хора нито около себе си нито в главата си!

    А понеже на нас все са ни тежки боцки и сочни дирници в главите е те тава е причината трудно да успяваме )
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

      Боцките и сочните дирници са незаменима част от пълноценния живот и реализация, в която и да е посока. И не, не сме "били" (каквито и да е), пък сега да сме други. Все сме си такива, само в един определен момент, ни беше вменено едно гротескно лицемерие по въпроса.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

        Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
        И що все се кефим да си плюем по сурата, нито сме по смотани, нито по велики от повечето околни, нито нищо. Ама, да не ме разбере някой грешно, сме си ние и сме различни от другите - аз вярвам, че това е дълбоко закодирано в нас.
        Никой не се кефи. Т.нар. от тебе "да си плюем по сурата" са опити да се развенчаят митовете, че сме по-велики от околните, най-велики (с изключение на полубоговете-"братушки", де) измежду всички народи на земното кълбо. Но фактът, че и ти го възприемаш като "автоплюене по сурата", говори, че и ти си убеден в превъзходството на Великия български народ над всички останали (без "братушките", знаем си). Опошляване, "осиране" и какво ли не се нарича всяко изтъкване на наш народностен недостатък, а те са много, но са табу за истинските патрЕоти. Досущ като табуто за обсъждане на половия живот на Васил Левски. Прочее, аз НЕ считам, че е бил обратен и съм изразил мнението си в тази заключена тема.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Никой не се кефи. Т.нар. от тебе "да си плюем по сурата" са опити да се развенчаят митовете, че сме по-велики от околните, най-велики (с изключение на полубоговете-"братушки", де) измежду всички народи на земното кълбо. Но фактът, че и ти го възприемаш като "автоплюене по сурата", говори, че и ти си убеден в превъзходството на Великия български народ над всички останали (без "братушките", знаем си). Опошляване, "осиране" и какво ли не се нарича всяко изтъкване на наш народностен недостатък, а те са много, но са табу за истинските патрЕоти. Досущ като табуто за обсъждане на половия живот на Васил Левски. Прочее, аз НЕ считам, че е бил обратен и съм изразил мнението си в тази заключена тема.
          Измисляш си тези, опоненти. Разработваш си ги, оборваш опонентите. И те така - сече ти...въображението. Не, че психоанализата ти се опира.
          Ма може ли по сбито и по същество, обърквам се от многото клишета на квадратен ред.

          Коментар


          • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

            Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
            Измисляш си тези, опоненти. Разработваш си ги, оборваш опонентите. И те така - сече ти...въображението. Не, че психоанализата ти се опира.
            Ма може ли по сбито и по същество, обърквам се от многото клишета на квадратен ред.
            Вземи прочети темата. Тя започва с някакви филми за божествения произход на българите, тяхната особена надареност от тайнствени сили, извела ги да създадат първата най-древна цивилизация на Земята и т.н. Минава през разсъждения за неземната красота на българските жени, невероятния талант във всяко едно отношение и изключителната физическа и психическа сила на българските мъже Туй, разбира се, някога, когато много велика империя е била България, преди мръсни еврогейове и жидомасони да я съсипят, а те съсипват я и понастоящем и т.н. пълния комплект опорни точки. На тия глупости не се сдържам и реагирам - че не сме нищо особено в сравнение с други народи и почти всичките ни проблеми си идват от самите нас, като вместо да ги решаваме, търсим утеха в някакви митове за миналото ни величие. Че никой не ни бръсне за сливи в световното евро-гейо-жидо-масонско пространство и не се буди, нито си ляга с мисълта как Картаген, пардон, КМБ, трябва да бъде унищожена. Че не знаят (а и не ги интересува) къде се намираме, още по-малко колко велики сме били, пазят си джобовете (както се писа по-горе), предпочитат негри и араби пред наши имигранти и така нататък. Това срещна лют отпор и доведе до пиперливи псувни по мой адрес, обвинения, че "осирам темата", че "плюя по българските светини" и т.н.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

              Началото на темата е преди две години и половина и сто страници. Ти продължаваш да си го бориш...
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Началото на темата е преди две години и половина и сто страници. Ти продължаваш да си го бориш...
                Поне не съм забравил за какво е темата и не мастурбирам словесно и самоцелно, както правиш ти в нея
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                  Темата, както и да е тръгнала, си е много точно формулирана и неин предмет, не е собственото и начало.
                  А ти не си "гявол", а простеещ.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Темата, както и да е тръгнала, си е много точно формулирана и неин предмет, не е собственото и начало.
                    А ти не си "гявол", а простеещ.
                    Покъртително. Какъв е предметът на темата? Доказване и утвърждаване на интелектуалната висота на участника davc в горския форум?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: За произхода и самосъзнанието на българите.

                      Я се дръжте прилично в другите теми!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X