Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

    Традиционно започвам темата за следващото издание на рали Дакар, възможно най-скоро след като настоящото е приключило. Традиционно я слагам в този раздел, тъй като вярвам, че и на рали Дакар 2015 отново ще има българска машина или машини на старта в Буенос Айрес.

    И така, започваме:
    Ето го маршрутът на рали Дакар 2015



    Днес на пресконференция във Франция A.S.O. обявиха маршрута на рали Дакар 2015. Седмото издание на пустинната надпревара в Южна Америка отново ще премине през трите държави, които бяха домакини и на тазгодишната надпревара – Аржентина, Боливия и Чили. Освен това, легендарният маратон се завръща към традициите си от 2009 година с маршрут, представляващ една голяма обиколка, със старт и финал в Буенос Айрес.

    Другата важна новина, съобщена по време на презентацията на рали Дакар 2015, бе официалното потвърждение за завръщането на Peugeot в света на рали-рейда. „Лъвчетата“ съвсем скоро ще разкрият подробности за отбора си, автомобилите и пилотите.


    За рали Дакар 2015 организаторите са предвидили цял куп новости. >>>ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ>>>


  • #2
    От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

    Деспре и Сайнц ще са пилотите на Пежо.
    Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

    UaZ 469B

    Коментар


    • #3
      От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

      Ето и официалното инфо на Peugeot за плана "Дакар 2015":

      Сирил Депре и Сайнц с Peugeot в рали Дакар 2015



      След като на официалната презентация за рали Дакар 2015 бе обявено официалното завръщане на Peugeot в пустинния маратон, преди малко френският автомобилен производител оповести подробности за плановете си в рали-рейда.

      За своето участие в 7-мото издание на „Дакар” в Южна Америка Team Peugeot Total, както е официалното име на отбора ще заложи на двама големи пилота – Карлос Сайнц и Сирил Депре. За Сайнц слуховете текат от доста време (още повече, че той е атлет на Red Bull, които са официален спонсор на тима), но определено появата на 5-кратния победител от ралито с мотоциклет Сирил Депре е голяма новина. Така, Депре тръгва по стъпките на легендарния Стефан Петерханзел, който след успешна кариера на две колела, гради дори още по-успешна с автомобил. >>>КЪМ ЦЯЛАТА НОВИНА>>>

      Коментар


      • #4
        От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА


        New challenge for Peugeot: Dakar comeback in 2015 | Red Bull Motorsports

        (... едно видео което Сирил Депре пубгликува във страницата си.)



        I am just a simple man.

        Коментар


        • #5
          От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          ..... Традиционно я слагам в този раздел, тъй като вярвам, че и на рали Дакар 2015 отново ще има българска машина или машини на старта в Буенос Айрес.

          И така, започваме:
          Ето го маршрутът на рали Дакар 2015

          ...Седмото издание на пустинната надпревара в Южна Америка отново ще премине през трите държави, които бяха домакини и на тазгодишната надпревара – Аржентина, Боливия и Чили.
          Аааа, щом е Боливия вътре, аз не участвам...

          Коментар


          • #6
            От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

            Себастиан Льоб с български навигатор в рали Дакар 2015!



            Коментар


            • #7
              От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

              Това да не шега

              Коментар


              • #8
                От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                Първоначално публикуван от Roczen_94 Преглед на мнение
                Това да не шега
                Знам ли...

                Коментар


                • #9
                  От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                  http://www.redbull.com/en/motorsport...15-car-preview
                  Бегачката на Пежо добре изглежда

                  Коментар


                  • #10
                    От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                    Ето го Peugeot 2008 DKR за рали Дакар 2015




                    По-малко от месец след като Peugeot обяви плановете си за връщане в рали Дакар, французите представиха снимки, информация и видео за болида Peugeot 2008 DKR. Както вече писахме, два болида ще бранят честта на „лъвчетата“ по трасетата на Южна Америка, а техни пилоти ще бъдат WRC легендата Карлос Сайнц и 5-кратния победител от „Дакар“ с мотоциклет Сирил Депре.

                    Определено красивият и агресивен Peugeot 2008 DKR е плод на обединените усилия на Peugeot, Red Bull и Total, а французите определено са се прицелили в победата на рали Дакар 2015. болидът споделя много от чертите на серийният кросоувър 2008, както и на обновената гама на французите като цяло, макар да е доста по-изразителен и внушителен от компактния едноименен модел. Основната заслуга за якия дизайн е сътрудничеството между експертите от Стил Peugeot и колегите им от Peugeot Sport Дизайн. >>ВИЖТЕ ЦЕЛИЯ МАТЕРИАЛ>>

                    Коментар


                    • #11
                      От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                      пак рекламен трик, а... да вдигнат продажбите, ама, мини купърите като печелят и кво...
                      ще вдигнат конкуренцията при гъзарите ли?
                      ако някой ден 2008-та мине и за гъзарска...
                      сега са наред фиат 500, мокка - не е кафе, и костенурките на VW...

                      Коментар


                      • #12
                        От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                        пак рекламен трик, а... да вдигнат продажбите, ама, мини купърите като печелят и кво...
                        ще вдигнат конкуренцията при гъзарите ли?
                        ако някой ден 2008-та мине и за гъзарска...
                        сега са наред фиат 500, мокка - не е кафе, и костенурките на VW...
                        Виж, лично аз бих извадил Пежо от твоята статистика. Все пак навремето рекламираха леки коли там - 205 и 405, които, заедно с Ватанен, с превърнаха в легенди и си ги обичахме...

                        Коментар


                        • #13
                          От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                          Определено новия болид на Пежо изглежда внушителен и красив , обаче със задвижване 4х2 лично аз считам че ще гледат подиум през крив макарон. Екипа който е проучвал вариантите за колесно задвижване явно е пропуснал да отбележи факта , че челните позиции са окупирани от машини 4х4 . Дано поне да са го оборудвали с дизелов агрегат... там са добри. Карлос Сайнц най-вероятно ще се наиграе някъде в дюните , а Сирил Депре ако успее да го вдигне на задни гуми може сериозно да обърка сметките на Мини.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • #14
                            От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                            Определено новия болид на Пежо изглежда внушителен и красив , обаче със задвижване 4х2 лично аз считам че ще гледат подиум през крив макарон. Екипа който е проучвал вариантите за колесно задвижване явно е пропуснал да отбележи факта , че челните позиции са окупирани от машини 4х4 . Дано поне да са го оборудвали с дизелов агрегат... там са добри. Карлос Сайнц най-вероятно ще се наиграе някъде в дюните , а Сирил Депре ако успее да го вдигне на задни гуми може сериозно да обърка сметките на Мини.
                            Това което аз си мисля, предвид краткия срок на реализация на машината е, че това е версия на бъгитата SMG, с които Сайнц участваше тази година. Да, той отпадна, но съотборникът му Ронан Шабо завърши 6-и...

                            Коментар


                            • #15
                              От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                              Пожелавам на "Пежаците" успех. Бат Карлос още плаши конкурентите . Обаче въпроса ми е какво става с моя "Фейвърит" Себастиян Льоб ?
                              Нямаше ли уговорка да кара 2015 на Дакар ??? , или просто си ползва януарската отпуска ?
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X