Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от mitkov
    еййй ти пък си дал един пример
    баш с любимия ми кх 99та модел
    а или е 2000дната май тоя
    нищто ощте по добре

    ама щто тъй се гавриш с моторите
    ся щте дойде калин и щте ти се скара че не се отнасяш дружелюбно с мотоциклетите
    Ей на това му викам аз "недружелюбно отношение с мотоциклет"

    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #17
      e тва е сравнително дружелюбно отношение виж че отдолу са натрупали от тва мекото

      я покажи тая дето заплашвам моя мотор с горелката

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Dimitar
        Първоначално публикуван от mitkov
        еййй ти пък си дал един пример
        баш с любимия ми кх 99та модел
        а или е 2000дната май тоя
        нищто ощте по добре

        ама щто тъй се гавриш с моторите
        ся щте дойде калин и щте ти се скара че не се отнасяш дружелюбно с мотоциклетите
        Ей на това му викам аз "недружелюбно отношение с мотоциклет"


        лелееее кво прай тоя там горе. нещо на фитнес май го избива
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #19
          Краси аз като гледам гледам така и мисля че набиранки се опитва да прави
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #20
            Аз пък мисля, че случаят е такъв:


            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #21
              всички сте в грешка
              човека просто се опитва да направи бакфлип
              но не е успял да завърши превъртането
              и понеше басейна с дунапренчета е по скъпо ползват ей такива купове не знам кво точно съдържат но е нещто селскостопанско евтино и достъпно

              Коментар


              • #22
                пешо ме пита за чантичката на цемото кво представлява
                ето отговора

                чантичката е с три джоба
                един със 500мл шишенце
                един колкото да влезе в него 4 кутии цигари
                знам че не пушиш просто ти обяснявам големината и аз не пуша
                и най големия е двоен в едното отделение можеш да слагаш инструменти има мякто да си ги наредиш а в другия може да се хване вътрешна гума например

                Коментар


                • #23
                  В чантичката аз слагам:
                  1- ви страничен джоб - изхвърлям шишето и там събирам 2 вътрешни гуми (сега ще го ползвам за презервативи, че вече съм с мусове )
                  2- ри страничен - цигари, запалки, резервна свещ, ключове за WR-a. Джобът е малък, но кита с ключовете на WR-a се събира в шепата ми
                  След нова година спирам цигарите и познайте с какво ще го допълвам
                  Познахте, с презервативи.
                  3- ти преден джоб - събира пачка от 100 банкноти Х 100 лв, подвижен ключ за задната джанта, малка помпа, спрей, GSM и презервативи. Сега като изхвърля някои неща заради мусовете познайте с какво ще го допълвам
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #24
                    Абе бате, какво ги правиш тия толко презервативи в гората??
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Dimitar
                      Ако закачиш с въже мотора за дръжките и го вдигнеш, той просто ще увисне все едно е на задна гума. Нещо такова:


                      Ако има и човек отгоре предната гума ще се вдигне още по-високо
                      Ей за това ти викам,че май е имало трета точка Интаресно,че не помня Сигурно е от ударите в главата...
                      К. Кулев

                      Коментар


                      • #26
                        колко горе долу струват тия кормила 4е моито стана на S днеска гледах едно дебелината му беше към 4-5 мм дебело яко ми изглеждаше
                        I got 5 on it

                        Коментар


                        • #27
                          пичове в момента и аз продавам кормила само че имам само две
                          продавам две кормила RENTHAL едното е почти ново
                          нито са изкривявани нито е падано с тях с едното е падано но лекичко и на пръст
                          а другото както споменах е почти ново
                          колко да им искам
                          не знам
                          кормилата са от белите с пръчка по средата рентал много яки
                          може би от модела мак грат като големина
                          тва по новото си е лъскаво все едно сега излиза от магазина а другото е леко има петънца по повърхността му може би просто не е измито
                          айде ако му трябват на някого евтино щте ги дам по евтино от чисто ново цемото
                          а RENTHAL си е RENTHAL над 100 титли до сега както пише на стикерчето на пръчката

                          Коментар


                          • #28
                            СЕТИХ СЕ ОЩТЕ НЕЩТО
                            може да видите едното откормилата на снимката на кдх са на седалката се вижда и кормилото доста добре
                            има я в темата "мнения за кдх 200"

                            а на пешо вместо чантичка ако иска мога да му донеса ето това
                            http://www.rockymountainatv.com/view...TO_PAK_BLK.JPG

                            има си и маркуч за пиене на вода и джобове и охладител май за водата

                            а аз след доста умуване си поръчах ето това
                            http://www.rockymountainatv.com/view...2L_DRI_SYS.JPG

                            но имам и раничка адидас много яка и чантичка цемото

                            и ей това не е лошо
                            http://www.rockymountainatv.com/view...AT_PAK_BLK.JPG

                            Коментар


                            • #29
                              До: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

                              Здравейте,
                              Дайте малко повече информация за Данчо. Какви кормила продава?
                              Аз малко изкривих мойто - фабрично на XT660R и трябва да го оправям.
                              Благодаря.
                              Поздрави

                              Коментар


                              • #30
                                До: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

                                Първоначално публикуван от Jigga Преглед на мнение
                                Здравейте,
                                Дайте малко повече информация за Данчо. Какви кормила продава?
                                Аз малко изкривих мойто - фабрично на XT660R и трябва да го оправям.
                                Благодаря.
                                Колега незнам дали си забелязал но последното мнение по тази тема е от 2005 година даже се чудя от каде я изрови!
                                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                                Sofrace Offroad Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X