Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Семеринг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Семеринг

    Добър ден, колеги. Имам протекъл семеринг и днес ходих да си купя нов. Обиколих Пловдив и накрая намерих. Имаха много голямо разнообразие. Обаче марката нещо ме съмнява, поне аз не я чувал. На семеринга пише NTK sc и размера му. Имате ли отзиви от марката? Отделно бяха почти бели. Това от старост ли е или някаква смазка? Като го тръкна се маха. Важно, че семеринга е много кофти. Поне мястото де и не ми се прави двойна работа. Благодаря!

  • #2
    От: Семеринг

    Сложи една снимка да се види , бялото едва ли е от старост, по скоро е смазка...
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #3
      От: Семеринг

      Колега, нямам достъп до комп, а съм с телефон. Снимка мога да кача в петък. Триеше се бялото с пръст. Направи ми впечатление, че е доста тежък. Дано да има нещо общо с NGK.

      Коментар


      • #4
        От: Семеринг

        Добре, а за кой семеринг става дума...
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • #5
          От: Семеринг

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-19 20.54.27.jpg
Прегледи:1
Размер:106.9 КБ
ID:5571982
          Вижда ли се снимката, че преоткрих топлата вода.

          Коментар


          • #6
            От: Семеринг

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-19 20.54.10.jpg
Прегледи:1
Размер:117.5 КБ
ID:5571990
            Ето и другата.

            Коментар


            • #7
              От: Семеринг

              Марката нищо не ми говори , това за мотор ли е ?
              ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

              Коментар


              • #8
                От: Семеринг

                Да на колянов вал на балкан(маслена). Гореше ми масло и цапаше свеща. Ако изкаш да ти пратя на лично от къде съм го купил, да не праим реклами.

                Коментар


                • #9
                  От: Семеринг

                  Сега проверих в сайта им. Sc означава метален семеринг с прахоуловител. Затова е бил тежък. Дали е за добре или за зле - незнам. Ще си каже като го кача в събота.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Семеринг

                    http://www.rudibg.com/prod.aspx?id=26 Ето за справка видовете семеринги.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Семеринг

                      Първоначално публикуван от venkabg Преглед на мнение
                      Добър ден, колеги. Имам протекъл семеринг и днес ходих да си купя нов. Обиколих Пловдив и накрая намерих. Имаха много голямо разнообразие. Обаче марката нещо ме съмнява, поне аз не я чувал. На семеринга пише NTK sc и размера му. Имате ли отзиви от марката? Отделно бяха почти бели. Това от старост ли е или някаква смазка? Като го тръкна се маха. Важно, че семеринга е много кофти. Поне мястото де и не ми се прави двойна работа. Благодаря!
                      Това което се търка е лубрикант който използват в матрицата .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #12
                        От: Семеринг

                        Ааааа! Не знаех. Не сефте купувам семеринги, ама тая смазка за първи път. Благодаря sec. 1. За напред ще го имам в предвид.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Семеринг

                          Взех още повече да се съмнявам. Това е твърдо като камък. Само отвора за остта е мек, а отстрани покрит метал. Дано да греша.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Семеринг

                            Е така де, какво да е само гума ли ? Не го мисли, монтирай го и карай
                            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                            Коментар


                            • #15
                              От: Семеринг

                              В събота, ако е хубаво времето ще го кача. Ама трябва да взема и една тръба ф30, за да мога да го набия. С едното и ще сменя маслото. И на манивелата е свършил, ама там не е страшно. Гори сега масло яко, се доливам и пали трудно. Ама поне съм сигурен, че се маже.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X