Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Междузведни войни и Дисни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Междузведни войни и Дисни

    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
    Важни детайли, сюжет?! Ти сериозно ли?
    Защо обръщаш темата на спор? Мнението ти го чухме.. Факта че говориш от чуждо име как хората около теб са заспали е красноречиво че си по скоро хейтър на сагата от колкото фен. Този филм е за фенове и не е за всеки.

    Коментар


    • #32
      От: Междузведни войни и Дисни

      От чие чуждо име говоря само ти си знаеш. Никъде в заглавието на темата не пише - Само за болни фенове, та коментарите ми не би трябвало да обиждат никой надживял първите си 6 години. До кого е адресиран филма няма значение как ти се ще да е, защото отдавна не е. Не съм се опитвал да обръщам темата в спор а да се пошегувам, пропускайки вероятноста да попадна на чувствителни смущения в силата.
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #33
        От: Междузведни войни и Дисни

        Aз не отидох с големи очаквания - и ми хареса. Намирам го за много повече Star Wars филм, отколкото Епизод 1, 2 и 3. Има повторяемост в сюжета, но мисля, че е търсена нарочно. Оригиналната трилогия не се блестеше със сценарий, тук даже като че ли малко по-добре са се справили. Актьорите бяха на ниво. Форд и Фишер играеха малко уморено, като нямам предвид възрастта.

        Коментар


        • #34
          От: Междузведни войни и Дисни

          Много сте интересни всичките критици. Все едно след трите първи порции черен хайвер са ви се разминали трите порции чисти л@йна, та сега се мръщите че новата порция черен хайвер не е от дива есетра а от рибарник.

          Ало

          Дайте да ви резюмирам новия филм:

          - Няма джар-джар-бинкс
          - Няма джар-джар-бинкс
          - НЯМА ДЖАР–ДЖАР–БИНКС

          Няма я тази извратена пародия, няма го този нещастен люспест хермафродит рожба на Вихър черния мустанг изнасилен от Зайчето с карираните уши.

          Останалото са подробностни. Няма малък дрисльо за умиление на майките в публиката, има нова малка дрисла за умиление на татковците. Няма двайсетминутни сцени с актьор-дърво яздещ крави-хлебарки на зелена полянка. Няма пристягане на актьорския талант на Натали Портман в режисьорски корсет. Няма я и Натали Портман. Няма го вече и режисьорския корсет около циците на Кари Фишер. За тази липса обаче сега съжаляваме толкова колкото съжалявахме за присъствието му в първите три филма.

          Няма вече и мегалополиси - за щастие единствения мегалополис се мярка само за няколкото секунди нужни за унищожаването му. Андроидчето най-после е оффроуд и е обуто поне с 32-ка а не с ролкови кънки. Няма вода и морета. Отново се връща пустинята.

          Дребен детайл: вече не гледаме филма с очите на деветгодишни, а на 49-годишни. Филмът вече е един сред много, а не единствен по рода си.

          Какво точно очаквахте ?

          Дисни, мики мауз - тинтириминтири зелени маймунки. След тая прокажена трилогия под която Лукас си сложи името между 99та и 2005та - всичко е черен хайвер. А ние вече сме дърти. А междузвездни войни е филм за деца. Винаги е бил.

          Искате космически филм за възрастни - Бойна звезда Галактика (новия, с Едуард Джеймс Олмос, не тоя от 70те години) е ваш. Хем е сериал - всяка серия е колкото две междузвездни войни, плюс злобата на възрастния. Кеф ви битки, кеф ви интриги, кеф ви сложнотии. Само трябва да се гледа подред, и да се почне с пилотната серия Battlestar Galactica Miniseries: Part 1" и "Battlestar Galactica Miniseries: Part 2.". Иначе се губи нишката.

          Искате друг космически филм за възрастни - злочестия сериал Firefly също е ваш. Отново - да се гледа от началото и да се завърши с дългометражния Serenity, а не обратното.
          Последно редактирано от Goblin; 28-12-15, 05:58.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #35
            От: Междузведни войни и Дисни

            Зaтовa пък отново имaхме рaзкъсaн от медихлорините зaлизaн пубер, който уби бaщa си и имa комплекс зa мaлоценност от дядо си.
            Aм -гъл е новия имперaтор.
            Отново "бaстър копче гитти федерaция"нaкрaя.
            Нa мястото нa черния aко беше Крис Тaкър поне щеше дa е смешно, a вместо млaдия Пaчино дa бяхa цaнили Джеки Чaн/ че поне дa имa контрaст/.
            Форд игрa колкото дa си изкaрa пaрите. Дъртaтa нaркомaнкa със" софийските бaнички" отстрaни нa глaвaтa сигурно ще изкaрa още еднa две серии, кaто мъдър пенсионер от съпротивaтa .
            Люк пък със все джедaйските си умения си зaе..л мечa и съзерцaвa рaзмножaвaнето нa морски чaйки в Гaлaпaгос.
            Те тея не дaдохa ли няколко милиaрдa сaмо зa прaвaтa?
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #36
              От: Междузведни войни и Дисни

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение

              Дайте да ви резюмирам новия филм:

              - Няма джар-джар-бинкс
              - Няма джар-джар-бинкс
              - НЯМА ДЖАР–ДЖАР–БИНКС
              .
              Що много готин си беше
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #37
                От: Междузведни войни и Дисни

                Чисто екселски погледнато филма до момента е на 750 млн. USD, което чупи всички досегашни рекорди....
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #38
                  От: Междузведни войни и Дисни

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Чисто екселски погледнато филма до момента е на 750 млн. USD, което чупи всички досегашни рекорди....
                  $1 милиард. А предстои да излезе в Китай през Януари..

                  Коментар


                  • #39
                    От: Междузведни войни и Дисни

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Дребен детайл: вече не гледаме филма с очите на деветгодишни, а на 49-годишни. Филмът вече е един сред много, а не единствен по рода си.

                    .
                    Тъй, тъй.... На мен си ми хареса, ако да бях в казармата като излезе еп.4

                    Коментар


                    • #40
                      От: Междузведни войни и Дисни

                      То и фейсбук е еднa от водещите компaнии мa ме боли...
                      Aз съжелявaм че бях клиент нa Дисни.
                      Другaтa/те серии с кеф ще си ги изтегля от някъде.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #41
                        От: Междузведни войни и Дисни

                        Хубаво заснемане на филма, тотален фейл на сценария

                        СПОЙЛЕР!!!!






                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:LUpJiaj.jpg
Прегледи:1
Размер:94.5 КБ
ID:5696096

                        Коментар


                        • #42
                          От: Междузведни войни и Дисни

                          Хареса ми.
                          Трябва да запазим детското в себе си.
                          Сигурно пак ще го гледам, преди торентите.
                          Да не забравяме , че това е приказка/макар и фантастична/ и продължават да се борят доброто и злото.
                          Доста въпроси оставиха за следващите 2 серии.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Междузведни войни и Дисни

                            Спойлер
                            С това прескачане на щитовете на планетата от страна на Хан Соло, се чудя защо изобщо им трябва на някой супер оръжие. Космически кораб пълен с експлозиви направо със свръх светлинна скорост в планетата и до там .....
                            То и без това съпротивата прилича на терористична организация .

                            Коментар


                            • #44
                              От: Междузведни войни и Дисни

                              Сякаш всички са очаквали поредния шедьовър на Стенли Кубрик, пък то - Междузвездни войни. Фантасмагории, специални ефекти и наивизъм, както преди, така и сега. Кой е очаквал повече?
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Междузведни войни и Дисни

                                Аз очаквах нещо подобно:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X