Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Междузведни войни и Дисни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Междузведни войни и Дисни

    Не си ме разбрал.......не препоръчвам четене без гледане.Просто продължението според мен е най добре описано от горепосочения автор.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #17
      От: Междузведни войни и Дисни

      Нищо лично. За четене има доста повече и по- добри произведения. Войните са филм. Аз може би съм увреден, но...лично мнение.
      Без напъни за меродавност.

      ПП И да се прочетат, не вреди.
      ППП Не забъркаха ни Мики Маус, ни Кърмит в интригата.
      Последно редактирано от zorod; 19-12-15, 17:11.

      Коментар


      • #18
        От: Междузведни войни и Дисни

        Първоначално публикуван от zorod Преглед на мнение
        ППП Не забъркаха ни Мики Маус, ни Кърмит в интригата.
        То Кърмит и компания са забъркани много отдавна в интригата

        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Междузведни войни и Дисни

          Гледах го филма с дублаж, голяма грешка смъкна оценката на филма с 2едници и стана отрицателна. Ефекти добри,сценарии зле,актьорска игра + български дублаж мега зле. Да бяха направили екранизация на книгите на Тимати Зан щеше да е доста по добре.
          Най хубавото нещо от цялата прожекция беше това:

          Коментар


          • #20
            От: Междузведни войни и Дисни

            Ама вие още ли се интересувате от тия религиозни фундаменталисти-терористи джедаите? Че не им е чиста работата знаех от малък, но трябваше да възникнат Ал-Кайда и ИД, за да видя накъде вървят нещата.

            Коментар


            • #21
              От: Междузведни войни и Дисни

              На мен пък ми хареса, на Имах-3Д, дори мисля ритнах Кайло Рен по задника по време на финалния дуел.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #22
                От: Междузведни войни и Дисни

                И на мен ми хареса. Трудно се прави продължение на подобна поредица. Например "Хобит" като следствие на "Властелина на пръстените" е пълна боза.
                При мен имаше само 2 реклами - на "Книга за джунглата" който изглежда ще е добър и на някаква анимация.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • #23
                  От: Междузведни войни и Дисни

                  Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                  ...И на мен ми хареса. Трудно се прави продължение на подобна поредица. Например "Хобит" като следствие на "Властелина на пръстените" е пълна боза.
                  ....
                  Единствено общо в двата филма ( и то отчасти ) е сюжетната линия : т.е. следващите епизоди пресъздават предшестващи събития
                  Между начинът на създаване на двете поредици обаче има съществена разлика . Пак по отношение на сюжета имам предвид.Така че не съм сигурен дали е удачно да се прави паралел .
                  На всичко отгоре : за един боза - за друг - кеф ... въпрос на индивидуален вкус .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Междузведни войни и Дисни

                    колегата ми каза, че му е харесала новата серия на "Star Trek"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Междузведни войни и Дисни

                      То Стар трек - добре. Темата обаче е повече фенска. Дали Дисни ще развалят любимите Войни. Или поне аз така я разбрах.Такива,дето нищо не са гледали от Епизодите дотук,или са гледали по Диема оттук-оттам не са критерий.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Междузведни войни и Дисни

                        Коментар


                        • #27
                          От: Междузведни войни и Дисни

                          Лaтиноaмерикaнски сериaл се зaформи. Уж четох и подозирaх, но реaлно отидох зaрaди ефектите.
                          Дaдохa по някой друг милион нa пенсионерите, зa дa си нaвържaт сценaрия.
                          Новaтa момa и тя aко се окaже че е внучкa нa Вейдaр, то по-добре с мики мaус дa го продължaт.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • #28
                            От: Междузведни войни и Дисни

                            Започнах да го гледам с пцуванье заради рекламите и го завърших по същия начин заради всичко. Едно приятелче си отспа юнашки в киното на фона на цялата аймакс уазауна гюрултия а аз като отявлен страхливец и фен, чинно изгледах всичко, да не взема да пропусна нещо. Явно го пропуснах нещото, щото филма свърши и освен пукащи тъпанчета и празна кутия пуканки друго ми не остана от тая работа. А, каката беше хубава...
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Междузведни войни и Дисни

                              Филма беше много добър, дори отличен. Духа на предишните епизоди присъстваше силно и не се забелязваше че има нови собственици. Браво на Дисни. Силно го препоръчвам на тези които не са го гледали и внимавайте някой да не ви изпорти важни детайли от сюжета

                              Коментар


                              • #30
                                От: Междузведни войни и Дисни

                                Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                                ...внимавайте някой да не ви изпорти важни детайли от сюжета
                                Важни детайли, сюжет?! Ти сериозно ли?
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X