Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

    Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
    Почти всички участници тук притежават от обикновенните Лукойк карти(5ст. надолу) дето ги пускаха по пощите, раздаваха ги на входа на Била и ги връщаха с рестото в аптеките и то не 'щото си член на офроад форума. Та 5 ст. ги има навсякъде без никаква привилегия - просто ей така за добър ден. Казвате, че горивото лукойлско, демек същото. С дву думи до тук - нищо интересно.
    Също така някой участници имат напрмер и лукойлски(или и други) карти с намалениет от 10 и 20ст. Други пък имат ромпетролски карти. А всички знаем техния дизел(за разлика от лукойлския) с какво реноме се ползва.
    Не се заяждам, ама какво всъщност повече предлагате, че да се нарича "Търговски отстъпки за членовете на форума"?
    Отстъпките в момента са 0.06 (0.03) лв/л, но правим кампании, когато отстъпките достигат 0.08-0.10 лв/ л, което са едни добри отстъпки. Ние също така предлагаме качествени горива и обслужване, достойни да се конкурират с големите компании. Освен всичко това, ние сме българска верига бензиностанции, която достойно се бори за своето реноме и не прави компромис с качеството. Съвсем скоро ще включим и отстъпка на стоки от магазинната част - консумативи и автоаксесоари (масла, чистачки и т.н.).

    Коментар


    • #17
      От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Да, точно това имам предвид - съвсем законно си ползвам петстотинковата отстъпка във всички вериги, дето я предлагат.. и ми издават законна данъчна фактура - без регистрации и прочее..
      А 6 стотинки без ддс са 5 стотинки.
      Както споменахме, няма регистрация, просто вместо да диктувате данните си за фактура на място, по-добре би било да ни ги изпратите предварително, за да въведем отстъпката и да я ползвате, когато пожелаете.

      Коментар


      • #18
        От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

        Здравейте от мен . Казвам се Петър и съм член на форума от доста време, познавам и повечето от вас, тъй като го чета редовно. Може би вие не ме познавате, избягвам да давам мнения, не се смятам за толкова компетентен. Работя като търговец във варненския офис на Дизелор и основната причина да предприемем стъпката с офроуд-форума съм аз. С това мога да допринеса за форумците.
        Наясно съм че отстъпката не е кой знае каква, но към момента възможностите на пазара, а и нашите са такива. Съгласете се с мен че и няма кой знае какво голямо значение ако зареждате до няколко стотин литра на месец дали изобщо ползвате отстъпка, приемете го като жест не като изключителна оферта, както казах към момента толкова успях да направя .

        Коментар


        • #19
          От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

          Първоначално публикуван от petar_mar4ev Преглед на мнение
          Здравейте от мен . Казвам се Петър и съм член на форума от доста време, познавам и повечето от вас, тъй като го чета редовно. Може би вие не ме познавате, избягвам да давам мнения, не се смятам за толкова компетентен. Работя като търговец във варненския офис на Дизелор и основната причина да предприемем стъпката с офроуд-форума съм аз. С това мога да допринеса за форумците.
          Наясно съм че отстъпката не е кой знае каква, но към момента възможностите на пазара, а и нашите са такива. Съгласете се с мен че и няма кой знае какво голямо значение ако зареждате до няколко стотин литра на месец дали изобщо ползвате отстъпка, приемете го като жест не като изключителна оферта, както казах към момента толкова успях да направя .
          Не е точно така. Отстъпката, която ползва крайния търговец /бензиностанция/ е около 0,40 лв. Друг е въпроса какви са му разходите и колко от тази отстъпка може да сподели с клиентите.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

            Първоначално публикуван от Dieselor Преглед на мнение
            Отстъпките в момента са 0.06 (0.03) лв/л, но правим кампании, когато отстъпките достигат 0.08-0.10 лв/ л, което са едни добри отстъпки. Ние също така предлагаме качествени горива и обслужване, достойни да се конкурират с големите компании. Освен всичко това, ние сме българска верига бензиностанции, която достойно се бори за своето реноме и не прави компромис с качеството. Съвсем скоро ще включим и отстъпка на стоки от магазинната част - консумативи и автоаксесоари (масла, чистачки и т.н.).
            Здравейте това ,което сте писали ми звучи доста несериозно като възможности за отстъпка .Ще попитате. Защо?
            Ами ,защото аз зареждам гориво с фактура от бензиностанция на ,която вие доставяте гориво и ползвам 0,15 стотинки отстъпка от цената на колонката . Не ми се вярва ,че съм толкоз специален клиент за да ми я продават на загуба.
            Напред и нагоре
            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
            0886769809-Юлиян
            kiko00@abv.bg

            Коментар


            • #21
              От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

              Аз пък адмирирам усилията на малките компании да се борят с големите и ако минавам покрай обект на Дизелор ще си сипя. Най-малкото щото ме доядя как колегите побързаха да оплюят възможностите за отстъпка, макар и минимални. Така ли ще си помагаме, или по "българската"? Който има големи отстъпки другаде да си ги ползва, а не да плюе тези тук... И Аз имам много изгодни оферти от други бенз. фирми, ама няма да ги иза*ам тука, за да прецакам темата на колегите...

              Коментар


              • #22
                От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

                То се вижда че от тези отстъпки не може да се спести кой знае колко,но видях на сайта ви че предлагате дизел за отопление който си е дефакто нормална нафта с намален акциз.Въпроса ми е какви са условията за получаването на частно лице и каква му е цената при вас в момента?
                0 8 76 36 8 542

                Коментар


                • #23
                  От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

                  Здравейте, за да формираме точна цена ни е необходимо да знаем месечно потребление, дестинация, до която ще се извършва транспорта и др. Ако желаете, изпратете ни коордитнатите Ви на лично съобщение или на имейл marketing@dieselor.com, така че да се свържем с Вас и да Ви дадем цена.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

                    Бих искал да ви попитам относно собствеността и управлението на вашите бензиностанции. Вие ли подбирате и отговаряте за персонала и управлението им или са франчайзинг? Това до определена степен ще даде и отговор на фактите, които декларирате на вашата веб-страница. Аз бих заредил от вас следващия път, ако съм поне на думи сигурен, че контролирате обектите.
                    AUDI Q5, 2TDI

                    Коментар


                    • #25
                      От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

                      Първоначално публикуван от iliyankostov Преглед на мнение
                      Бих искал да ви попитам относно собствеността и управлението на вашите бензиностанции. Вие ли подбирате и отговаряте за персонала и управлението им или са франчайзинг? Това до определена степен ще даде и отговор на фактите, които декларирате на вашата веб-страница. Аз бих заредил от вас следващия път, ако съм поне на думи сигурен, че контролирате обектите.

                      Здравейте,

                      Собствеността на компанията и бензиностанциите е българска. Нямаме франчайз обекти и управлението и на петте обекта се извършва от нас. Ние се занимаваме с подбора, управлението и качеството на обслужване. Освен вътрешните проверки, като допълнение, съвсем скоро ще въведем и "таен клиент", за да гарантираме постоянно качество. Естествено, както във всеки бизнес, има обстоятелства, които не можем да контролираме, но се стараем и при евентуални проблеми реагираме бързо. Именно по тази причина, се радваме, когато клиенти ни изпращат своите отзиви и наблюдения, защото това ни дава възможност да се усъвършенстваме. Работим гъвкаво и имаме предвид всяко споделено впечатление, защото е от полза както за фирмата, така и за клиентите ни.

                      Относно качеството на горивата, освен проверките от съответните органи, ние също правим периодични вътрешни проверки.

                      Ще се радваме да посетите бензиностанциите ни и ако прецените, да ни предоставите и Вашата обратна връзка.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

                        ...писах нещо, което не беше точно от първа ръка и се оказа, че не е вярно...
                        Последно редактирано от AAF; 17-04-14, 20:13.
                        Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                        Коментар


                        • #27
                          От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

                          Принципно, не че ми е проблем, ама отстъпката с карта на форума ли се ползва /не, че съм си извадил и такава де.../ ?
                          И съм "ЗА" да се подкрепят наши компании!
                          Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                          Коментар


                          • #28
                            От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

                            Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                            Аз пък адмирирам усилията на малките компании да се борят с големите и ако минавам покрай обект на Дизелор ще си сипя. Най-малкото щото ме доядя как колегите побързаха да оплюят възможностите за отстъпка, макар и минимални. Така ли ще си помагаме, или по "българската"? Който има големи отстъпки другаде да си ги ползва, а не да плюе тези тук... И Аз имам много изгодни оферти от други бенз. фирми, ама няма да ги иза*ам тука, за да прецакам темата на колегите...
                            Абсолютно съм съгласен с Ицо и поздравления за инициативата. Типично първо смръчкваме вежди и недоверието взима връх, особено в коментарите. Ако горивото не е добро, той сам ще се издъни, но все пак някой прави нещо за Нас и според мен не е добре да се тръгва с рогата напред още от началото.
                            ... to be continued

                            Коментар


                            • #29
                              От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

                              Здравейте,

                              Да, отстъпката се ползва с картата на форума.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Отстъпки на гориво в бензиностанции Дизелор

                                Здравейте,

                                С голямо удоволствие Ви информираме, че от 29.04.2014 г. до 12.06.2014 г. започва дълга празнична промоция в бензиностанции Дизелор! На разположение на всички членове на Offroad Bulgaria е отстъпка от 10 ст./л за бензин А95Н , дизел и Топдизел и 6 ст./л за пропан-бутан!

                                Възползвайте се от специалната ни пролетна промоция! Вижте къде да намерите обектите ни в София, Пловдив, Стамболийски, Варна и Нови пазар: http://dieselor.com/?q=page//trade

                                Очакваме Ви!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X