Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

    Причината да искам да ги сменям с други е, че просто вече не се произвеждат, а и като гледам The North Face не са им измислили заместник.
    Самите обувки изглеждат така и са най-удобното нещо, което съм носил от 2008г досега:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:the-north-face-prophecy-ii.jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:6049246

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:712560239_640.jpg
Прегледи:1
Размер:41.3 КБ
ID:6049248

    Прерових сайта на The North Face и не намерих нещо, което да мяза на тях, освен може би Hedgehog GTX IV:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:C547ZX4.JPG
Прегледи:1
Размер:65.5 КБ
ID:6049247

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:prodzoomimg20383.jpg
Прегледи:1
Размер:48.1 КБ
ID:6049249

    Прерових и мрежата - ebay, amazon, google и не можах да намеря някъде да се продават. Ако не измисля друго, сигурно ще се спра на Hedgehog GTX IV...
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

  • #2
    От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

    Това, подобно ли е ?

    http://www.northface-onsale.org/chea...let-p-139.html
    Three witches watch three Swatch watches.
    Which witch watch which Swatch watch?

    Коментар


    • #3
      От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

      SALOMON или MERELL имам и двете марки особенно мерела ми омръзна да ги нося -не се късат и не се късат!
      Grand Vitra ddis 2008
      SEAT Althea XL tsi 2010
      Mitsubishi Canter

      Коментар


      • #4
        От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

        Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
        Странно... на снимката е подметката на Prophecy II, а другото е Hedgehog. В заглавието пише Prophecy II, а в описанието пише Hedgehog III...

        Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
        SALOMON или MERELL имам и двете марки особенно мерела ми омръзна да ги нося -не се късат и не се късат!
        Сега ще ги прегледам.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #5
          От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

          TEVA
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

            Мерси. Винаги вярвам на морските хора

            Тъкмо поръчах Teva Men's Raith eVent Waterproof Hiking Shoe, ама от щатите, че ми излезе 116$ с доставката (ще видим колко ще са митническите такси), а от Европата ми ги дават за 145 инфлационни ойрота, като само доставката е 25.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51smi2O-w7L._SY395_.jpg
Прегледи:1
Размер:22.2 КБ
ID:5571472

            Другия месец ще поръчам и Hedgehog GTX IV, защото явно те са наследника на Prophecy II.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #7
              От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

              Ако искаш здрави, много удобни и стабилни, НЕ супер леки маратонки аз препоръчвам Five Ten Camp 4



              Изцяло кожена горна част, страхотна гума на подметката, борд, стабилен глезен....
              Цена в България около 200 лв.
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #8
                От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                Тая подметка малко не и хващам вяра. На Prophecy II ми харесва това, че са именно маратонки, леки, удобни и стабилни, а с тяхната подметка се катериш като алпийска коза. Та Hedgehog GTX IV са като Teva-та, която поръчах - обувки за туризъм, ама по-скоро обувки. Ще ги видим.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #9
                  От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                  Още 1 глас за Саломон, имат подобни модели. Уникално здрави и удобни, нямат късане и са значително по-леки от моделите на Нортфейс.

                  Коментар


                  • #10
                    От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                    Ако искаш здрави, много удобни и стабилни, НЕ супер леки маратонки аз препоръчвам Five Ten Camp 4



                    Изцяло кожена горна част, страхотна гума на подметката, борд, стабилен глезен....
                    Цена в България около 200 лв.
                    Да да да!

                    Коментар


                    • #11
                      От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                      Salomon НЕ, НЕ, НЕ! По-точно вече никога! От 7-8 години нося Exit Peak Low. Първите ги купих преди 7-8 години, носих ги 4 и ги смених с новия модел тогава, само защото се износиха и станаха визуално неприятни. Иначе останах до край така мега комфортни и здрави. Следващия модел издържа около 2 и половина години и се разпадна. Все така удобен. Последния модел на първата година вече беше разлепен, разшит и разпадащ се, но пак удобен. За съжаление качеството на соломон вече е под абсолютно всяка критика, поне за този модел. Това ме отказа от марката. А се кълнях в тях. Чакам да докарат номера на Garmont Dragontail и минавам на тях. Ако не - Salewa, от тях нямам обувки, ама панталоните дето имам са уникални.

                      p.s. The North Face Wreck e супер удобна обувка, ама пак имам съмнение за надежност.
                      Последно редактирано от alex_r; 17-03-14, 20:23.
                      Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                      UaZ 469B

                      Коментар


                      • #12
                        От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                        Поръчах и едни Jack Wolfskin Mountain Runway от тук за 175лв.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Jack_wolfskin_Mountain_runway_steel_grey.jpg
Прегледи:1
Размер:183.1 КБ
ID:5574593

                        Няма нищо като Prophecy II и т'ва си е.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                          Я виж това, аз съм супер доволен, не ги свалям - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...BD%D0%BA%D0%B8
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #14
                            От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Поръчах и едни Jack Wolfskin Mountain Runway от тук за 175лв.

                            [ATTACH=CONFIG]695500[/ATTACH]

                            Няма нищо като Prophecy II и т'ва си е.
                            Много нещо съм износил , но "Джакито" най-малко издържа.Много съм разочарован от марката..лично мнение!
                            Взех си Гармонт ,които споменава колегата златев. Те не се връзват с изброените по горе. Дизаайна е за нормален до тесен крак /издължен/. Имат изключително твърда подметка която следва "издължения" дизайн и за мен /188 см височина/ това ми дава нестабилност. При по халтав глезен травмите ще често явление.
                            Иначе имат страхотен грип особено по камъни и скали.
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #15
                              От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                              За Гармонта ще поспоря. да за тесен крак са, но аз имам проблеми с глезените, типичните меки стави и за 3 месеца откакто нося Гармонта не съм имал проблеми по тая линия. Омекнаха доста бързо и ми седят като изляти по крака, старите ми Бергхауси или Патагонията нямат нищо общо
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X